Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Posted (edited)

Imbecili bez dva grama mozga.

Vredjati nečije dete je tako odvratno.

 

Ova dvojica komentatora nek idu u kafanu na vinjak,pa nek se ispričaju o Ajversonu i ostalim temama.

 

Najveći Srbin u tudjini će se praviti blesav,da nije čuo i kako njega vredjaju konstantno.

 

 

 

Edited by Polivalentni Stevica
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2024 at 8:11 PM, Kooineeperk said:

@fancy cekaj, stani, dr Marijana, kolena/ligamenti, fudbaleri i sportisti generalno - pa to je ona doktorka sto leci konjskom placentom? 

 

edit: Dejm brza.

 

Sad sam tek video... Sorry, da, da, juče prekjuče su je dovodili u vezu s Đokovićem, hvala bogu operisaće se u Parizu... A što se Topa tiče, jbg, upravo pročitah ono što mi je, na žalost, od početka bilo jasno :classic_sad:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Slazem se. Celu prvu cetvrtinu im ne smeta vredjanje Teodosiceve zene i cerke, Nedoviceve zene, a sad im ovo smeta i prekidaju. Bukvalno da su iskulirali ovi bi prestali, doduse nastavili bi nekog drugog da vredjaju posto im je to izgleda fazon celu utakmicu

Ali onda nema sutra materijala za 20 saopstenja

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ova dva kralja sa Arene u fazonu: Ako ne pricamo o tome, nije se ni desilo😆 Verujem da ce i najveci da bude u slicnom fazonu na KZŠ😬

I sve ovo na +12. Nagomilana frustracija je cudo....

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, СтелаРоса said:

Taj lik kada je isto trebao da uradi u finalu KRK se smejao dok je pricao na mikrofon da prestanu sa uvredama

 

Smejao se i sad. Lepo ga je tata zvezdas vaspitao, nabijem ih obojicu na qrac. 

  • Like 21
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Steta sto nemamo prenos iz hale, kapiram da Zeljko nagovara sudije da prekinu ovo i proglsse trenutni rezultat kao konacni. To je takav profil osobe, sto bi se reklo rodjeni pobednik. Da nije takav ne bi osvojio toliko trofeja itd

Sore loser se pocelo prevoditi kao govno nevidjeno zbog njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su momci na kraju napustili teren zbog zasipanja klupe predmetima (tu iza klupe u velikoj Areni sigurno nisu mandrile sa sipke)

Cisto da se zna koliko je to odsustvo mozga,svesti itd "najbolje publike u Evropi"

 

Takodje, prilikom svih vredjanja, peva skace i luduje cela Arena u pojedinim trenutcima.Zaista razocaravajuce

Link to comment
Share on other sites

Ako nekom treba jos neki dokaz o tome kakav je licemer veliki Srbin Zelimir Obradovic, onda bolje da ne izlazi na ulicu, pregazice ga realni svet.

 

Da li je stvarno moguce da covek koji toliko prica o tome da treba da budu dobri odnosi, kuka na uvrede i sve, ne uzme mikrofon da smiri navijace nego daje Trifunovicu da to uradi?

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A kad se samo setim da sam popio ban zbog recenice "cela arena podrzava nasilje i velica Lesora", nakon onoga sa Petrusevim, pa mi jos objasnjavali kako generalizujem, da to nije istina.. 

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Navijaci Partizana Milosu Teodosicu. 

Valjda najbolji navijaci, ubedjen sam da ce najbolji trener to i veceras naglasiti.

Inace sam svako postovanje prema Zeljku izgubio onog trenutka kad je drpao za sisu onu devojku u kolima, da je to uradio rendom matorac bio bi tema dana, ovako su lepo zataskali ceo incident, pa ovaj i dalje prodaje pricu kako je ne znam kakav gospodin.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Smejao se i sad. Lepo ga je tata zvezdas vaspitao, nabijem ih obojicu na qrac. 

Decko nema dve daske u glavi, zato i tavori sa karijerom, nebitan skroz.

Ne znam sta kazu pravila, da li ima neko ogranicenje da li mora da se obrati kapiten/zamenik kapitena.

Ako u tom delu nema neki propis, veliki minus Obradovica sto nije uzeo mikrofon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali partizanskim navijačima ovo sa decom nije prvi put. Sećam se da su tako dočekali i savanovića , pre 10+ godina, kad mu se rodilo dete al tu utakmicu ih sahranio. To je najbolja kazna za ovakvu rulju i stoku.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Ako nekom treba jos neki dokaz o tome kakav je licemer veliki Srbin Zelimir Obradovic, onda bolje da ne izlazi na ulicu, pregazice ga realni svet.

 

Da li je stvarno moguce da covek koji toliko prica o tome da treba da budu dobri odnosi, kuka na uvrede i sve, ne uzme mikrofon da smiri navijace nego daje Trifunovicu da to uradi?

Fazon dosao sam da uspostavim odnose izmedju 2 strane a onda kada treba da se pokaze.Mucak.

Dobro razumem kada krene da prica o nasim manjkavostima(kao navijacima) i postujem i rec mu necu reci samo cu reci bravo Zeljko.Imas ime i stojis iza svojih reci.

I onda vidis kako cuti za sranja svojih navijaca i onda jebiga...Licumur si.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Ako nekom treba jos neki dokaz o tome kakav je licemer veliki Srbin Zelimir Obradovic, onda bolje da ne izlazi na ulicu, pregazice ga realni svet.

 

Da li je stvarno moguce da covek koji toliko prica o tome da treba da budu dobri odnosi, kuka na uvrede i sve, ne uzme mikrofon da smiri navijace nego daje Trifunovicu da to uradi?

I Trifunovicu je bilo smesno kad je od njega trazio da se obrati publici, ne veruje da bas od njega to trazi.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...