Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

18 poena, 2 skoka, 2 asistencije, 1 ukradena i ovo???? Ma muka mi je bre vise od vas

 

Zabole me sta radi u napadu kad se ovako ponasa u odbrani. To je cak i jedan Majk Dzejms ispravio kod sebe. A Neda misli da je neki Harden, sta li vec... majke mi bih ga tukao da sam trener, ili bih ga klupirao ili bi mi trcao duzine na treningu, ceo sat pre treninga. Pa da vidimo da li ce da potrci na utakmici ili svaki put pred trening ovako da radi. Ako neces da se trudis u oba pravca, neces ni na jednoj strani terena samo igrati. Ubija u pojam celu ekipu ovako ponasanje! I to nije uradio jednom, nego gotovo na svakoj utakmici ima po jedan ili dva ovakva gafa.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto Smart nema vece poverenje trenera? Kad god je lopta kod njega nesto dobro ispadne. Siguran sa loptom, pretnja u sutu, racionalan u napadu. Trebao bi da se ozbiljno razmatra za produzetak saradnje. Svakako bi trebao ostati pre Hange. Al Gurovic izjavljuje da ga ne treba produzavati, a on je izgleda Covicev novi glasnogovornik.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Šta se u izjavi proserava ovaj Hezonja kao nebitna utakmica...? 

...i to baš sad kad nas krenulo.

Pa svima koji gube je nebitna utakmica. Ko gubi ima pravo da se ljuti. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, djurava said:

Sem da vam je poskidao devojke u mladosti , ja ne mogu da nadjem logicno objasnjenje ya ovoliko pljuvanje  Nedovica

Ne zelim lika koji je net negative u ekipi za koju navijam, ne znam sto je to toliko tesko za shvatiti, narocito ne za platu koju ima

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, djurava said:

Sem da vam je poskidao devojke u mladosti , ja ne mogu da nadjem logicno objasnjenje ya ovoliko pljuvanje  Nedovica


Ljubomora druže, nikada neće biti gas pa zato pljuju. 😄

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Zabole me sta radi u napadu kad se ovako ponasa u odbrani. To je cak i jedan Majk Dzejms ispravio kod sebe. A Neda misli da je neki Harden, sta li vec... majke mi bih ga tukao da sam trener, ili bih ga klupirao ili bi mi trcao duzine na treningu, ceo sat pre treninga. Pa da vidimo da li ce da potrci na utakmici ili svaki put pred trening ovako da radi. Ako neces da se trudis u oba pravca, neces ni na jednoj strani terena samo igrati. Ubija u pojam celu ekipu ovako ponasanje! I to nije uradio jednom, nego gotovo na svakoj utakmici ima po jedan ili dva ovakva gafa.  

Ma bas bi ga ti tukao. 

 

Kad cete da shvatite da lik ima 32 godine i to je sto je? A to da te zabole sta radi u napadu je tek presmijesno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, elmulinho said:

Hezonja bukv rekao da su neozbiljno usli u mec i da moraju malo da se uozbilje jer navijaci ne cene ovo ispucavanje

Kao da je Real ekipa koja igra pozicione napade a ne ekipa koja obozava brzu igru itranziciju ali sta god ti lakse da svaris

Link to comment
Share on other sites

Just now, Juan Pablo Montoya said:

Realno, priznajem da Neda zaista jeste cesto vise kritikovan nego sto zasluzuje. Takav utisak ostavlja kod ljudi, jebem li ga...

forum ko forum, koga je briga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Ali Nedari nie...


Pa sad se budži statistika a ne kad je stani pani. 😄 posle kad krenu da ga pljuju može da kaže samo pogledajte mi statistiku i ćao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ma bas bi ga ti tukao. 

Tukao bih ga, da sam mu hipoteticki trener. Citaj malo. Bukvalno bih popizdeo gore i od oba Obradovica i Ivanovica, zajedno 😄 kao onaj video kolaz trenera iz regiona kad popizde 😄 davio bih ga ko Dule Bogdana 😄 

 

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

 

Kad cete da shvatite da lik ima 32 godine i to je sto je? A to da te zabole sta radi u napadu je tek presmijesno

Pa ti se smej, ko ti brani? Meni nije smesno...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Realno, priznajem da Neda zaista jeste cesto vise kritikovan nego sto zasluzuje. Takav utisak ostavlja kod ljudi, jebem li ga...

 

Pa da je manje arogantan, uverena sam da bi ga ljudi manje kritikovali. 

29 minutes ago, Dzonii said:

Smarta samo da krene sut i bice pakao...

 

...za ostale

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...