Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Molim te bez ZZ u 2 pol a po mogucnosti i Simonovica. Ovo je sramotno na sta licimo sa njima na terenu. 

Onaj mrcenik se jos i koprca, da ponesto u napadu iako primimo isto ili vise u odbrani.

 

Od sjajnog, tecnog napada u 1 pol do ovog cupanja kose sa ovima

2 minutes ago, uini said:

šta se radi na estradi

 

--

nema potrebe ceniti napiera po tekmi protiv krke, i da je ubacio 40pts, ništa ne bi značilo za evroligu

dobro, značilo bi 40 ali 20 apsolutno ništa

Naravno da bi znacilo, posebno na samopouzdanju ali ovo je sramotno.

Covjek protiv Krke ima 0 poena i 0 asistencija i koliko vrc izgubljenih?

 

Sad sam vidio. 4 izgubljene. Ejjj 4 izgubljene protiv ovih dunstera

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Molim te bez ZZ u 2 pol a po mogucnosti i Simonovica. Ovo je sramotno na sta licimo sa njima na terenu. 

Onaj mrcenik se jos i koprca, da ponesto u napadu iako primimo isto ili vise u odbrani.

 

Od sjajnog, tecnog napada u 1 pol do ovog cupanja kose sa ovima

 

vodimo 16 razlike, valjda je to momenat u aa da ostanu još u igri

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Slazem se i ja. Ne ide. 

 

Samo da je to tako lako uraditi mislis da Nebojsa ne bi to dosad uradio?A mozda ce i uraditi i jos nam vise sjebati finansije.

Pa bas znajucu Covica ne bi me cudilo da raskrsti za Zoroom vec veceras, ne bi bilo prvi put da raskine ugovor na nasu stetu. Ako puknemo od Efesa sto je realna varjanta, neki rezovi ce se napraviti i neke tikve ce puci. 

Link to comment
Share on other sites

Dok se ne otpuste bar 2 igraca ( Šabaz, Toby )  i ne dovedu dva igrača, ovde nema napretka. 

Takodje Simonović i Lazarevic jedan je apsolutni višak, ne zna se koji je gori, jer ovi momci nemaju veze sa profesionalnom kosarkom. Jos veca je tuga,sto su dospeli da igraju EL, a kvalitet im je upitan i za Aba ligu.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Molim te bez ZZ u 2 pol a po mogucnosti i Simonovica. Ovo je sramotno na sta licimo sa njima na terenu. 

Onaj mrcenik se jos i koprca, da ponesto u napadu iako primimo isto ili vise u odbrani.

 

Od sjajnog, tecnog napada u 1 pol do ovog cupanja kose sa ovima

Naravno da bi znacilo, posebno na samopouzdanju ali ovo je sramotno.

Covjek protiv Krke ima 0 poena i 0 asistencija i koliko vrc izgubljenih?

 

Sad sam vidio. 4 izgubljene. Ejjj 4 izgubljene protiv ovih dunstera

 

ma kapiram sve, sad sam se uključio

ali ne vredi, on mora da proradi da bi nam fercerala sezona

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ma kapiram sve, sad sam se uključio

ali ne vredi, on mora da proradi da bi nam fercerala sezona

 

 

Pa nek se ukljuci, titraju mu svi one stvari ali dzaba. Protiv Krke se ti predomisljas da li da uzmes otvorenu 3 i dajes pas 5m od igraca koji se krece u drugom smjeru, u kontri ne das pas nego ti ostane lopta u rukama. 

 

Sto vise Mitrovica, Bokomboya, Rokasa, Nede, Yaga, Tea i DeDe. Da ovo odradimo kako treba jer sa ovim ostalima ce biti drame ovdje.

Link to comment
Share on other sites

Dajte neki dil još sutra da se napravi sa Šabazom, da mu isplatimo to milionče koje je već odradio inače ima ovako da nam odradi i drugo.
Vidi i on kako nas kanali i treba ga prvo pripremiti ozbiljnim napušavanjem, da se više promeni taj stav: ,,strpljenja, ima vremena", a onda mu ponuditi razlaz uz kompromisnu isplatu.
Dovedemo kombo odbrambenog beka EC level koliko da zakrpimo rupu u odbrani i Janisu omogućimo kasvetne petorke jer Nejpir sada već alarmantno sisa energiju ekipi, ne isporučuje ni na nivou desetog igrača u rotaciji, ne postoji zadatak koji mu možeš nameniti sem prenosa lopte a plaćamo papreno ove minute štete.
Kakvo crno strpljenje
kada i Šabaz samo čeka da se nešto desi.







  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa to, jbg ako ne proradi protiv Krke, gde će..
Jer nije to ono neće ga, pa prokinuće negde pa će krenuti da plodi..
Ovo je marijanski rov od kanala i nema teorije da će ga samo krenuti, on mora da promeni prvo mindset pa onda sve drugo.
Pogrešno sve, pri tome ja ne mislim da mu nije stalo i da se ne trudi.

Link to comment
Share on other sites

Šabazu evidentno treba pomoć, psihološka. Jebem li ga, meni uzrok njegove igre više nije košarkaške prirode jer da jeste za tri meseca bi se izvadio iz kanala. Ko zna kakve on probleme lične i privatne prirode ima. Meni jedino to sad kao razlog pije vodu. Sad se setim i da je kasnio na pripreme,, iz porodičnih razloga". 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, No name said:

Dok se ne otpuste bar 2 igraca ( Šabaz, Toby )  i ne dovedu dva igrača, ovde nema napretka. 

Takodje Simonović i Lazarevic jedan je apsolutni višak, ne zna se koji je gori, jer ovi momci nemaju veze sa profesionalnom kosarkom. Jos veca je tuga,sto su dospeli da igraju EL, a kvalitet im je upitan i za Aba ligu.

 

Nece se dovoditi pojacanja. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

2/12 sutiramo za 3. Ejjj suterska ekipa i to konstantno traje. 

 

meni je ovo najveća misterija; nije mi čudno da šabaz ovoliko omane, tobey ali da kolektivno nismo na 37-38% po tekmi, stvarno ne kapiram majkemi

mi smo verovatno na 31%

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Nece se dovoditi pojacanja. 

Oce itekako. I to panicna pred izbore

1 minute ago, uini said:

 

meni jeovo najveća misterija; nije mi čudno da šabaz ovoliko omane, tobey ali da kolektivno nismo na 37-38% po tekmi, stvarno ne kapiram majkemi

mi smo verovatno na 31%

70% tih promasaja su otvorene trojke gdje su igraci sami samcati

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nejpiru i Simonoviću nema pomoći. Neće kliknuti, samo prave štetu. Što pre raskrstiti sa njima.

 

Kako prolazi vreme sve gore delujemo i sa Grkom. Ubio je Giedraitisa totalno, nema akcija za njega, i kad je sam ne dobija loptu. Ali ćuti i daje sve od sebe.

 

Tupio sam više puta o Nejpiru. Njemu se iz nekog razloga ne igra kod nas, i pored tolikih para. Da li je svesno došao ovako da otaljava, ne znam, ali ovaj stav na terenu više ne može biti forma ili slučajnost. Čovek ne igra, ne šutira, šalje neke pasove na ivici TO... Bukvalno traži otkaz ponašanjem na terenu, ali niko iz kluba na reaguje. Naravno da nije merilo utakmica sa Krkom, takav je otkad je došao. 

 

Ja bih mu se zahvalio pa šta košta da košta... Sve smo bliži onoj sezoni Uniksa u EL kad su se raspali i imali 2-3 pobede na kraju, najurili pola tima u sred sezone...

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...