Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Just now, Chaos Is Me said:

Kukali biste kao sinje kukavice mesec dana da smo mi imali kriterijum kao Studenti večeras u 4/4.

Pa dobro, kad duneš više diskutabilnih odluka u toku meča pa propisno iznerviraš publiku da te izzviždi i izvređa (odluke propraćene komentarima na forumu poput "ovako bi izgledalo kad bi Tegeltija sudio"), a kad se pritom radi o favoritu na domaćem terenu koji kreće sa prilično agresivnom odbranom, desi ti se da pustiš malo više tuče dok ih stižu. Jeste kriterijum bio neodgovarajuć SC Derbiju, uz one 2 pogrešne odluke (Davidovac i Nedović). Svakako ništa novo kad su večiti u pitanju u ovakvim utakmicama. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, propolis said:

Jel video neko Nedovića? A da bitna je tekma...

 

19 hours ago, Petar1995 said:

Zato sam govorio da je prioritet leta kumasin da ode.... jeziv ne za sada

 

19 hours ago, No name said:

Ocekujem ga u punom izdanju u KLS protiv FMP a.

 

19 hours ago, fasper said:

Hahahaha teraj ovog Nedovica za Novu Varos samo da ga ne gledam vise.

 

19 hours ago, MaxP said:

Koliko je Nedovic opao, ni u Abi ne pravi nikakvu razliku.

 

18 hours ago, DijametralnoSuprotan said:

Nedovic 🤣🤣🤣

 

18 hours ago, Don Dusko said:

Nemanja zasto

 

18 hours ago, Green23 said:

Najveće pojačanje na leto bi bilo da vidimo leđa gospodinu Nedoviću

 

18 hours ago, fasper said:

Nemanja mala muda Nedovic

 

18 hours ago, fradler said:

 

Ne treba nam Neda, niti nam je ikada trebao. Uz dr robotike, najveca nesreca koja se u ovom prokletom klubu zapatila.

 

Ovo su gore postovi o Nedovicu pre zavrsnice meca.

 

18 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Nedovic kad je tvrdo

 

18 hours ago, NikadProtivKaline said:

kumara takeover

 

18 hours ago, DijametralnoSuprotan said:

Nedovic se pojavljuje u klacu, bravo. Ovome se nisam nad'o 😄

 

18 hours ago, Čočo said:

A kažu nema Nede kad zagusti. Hejteri stop. 😄

 

Ovo su nakon sto je pogodio 2 trojke i ima onaj 2+1. 

 

Odradio sam jedno ispitivanje kad sam bio u Areni na mecu sa PAO, pitao sam ljude oko sebe da li znaju ko je na primer ukrao loptu, asistirao ili imao blokadu u prehodnoj akciji (cekao sam da prodje bar 30 sekundi) i u svakoj od tih situacija je bio Nedovic taj koji je odradio neki dobar potez i svaki put ta osoba pored mene nije znala odgovor. I na moju konstataciju da je bio slucaj da je Nedovic na primer izgubio loptu ili promasio sut da bi se setili svi su se nasmejali i klimnuli glavom.

 

Edited by BarryWhite
  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

Ukrao loptu,okliznuo se i sudije svirale nepostojeći faul. 

Taman bi ti napisao ovaj post da je bilo obrnuto.

Ušao u igru na 61-71, asistencija Mitrovicu koji nakon faula daje 1 bacanje, dodaje loptu Teodosicu koji daje trojku, nakon toga u odbrani se baca na parket i ima ukradeno loptu, postiže trojku, onda ova situacija koju pominješ, opet trojka i onda 2+1.

Poenta mog posta je bila da kad igra loše svi ga kritikuju, kad odigra dobro uglavnom se to ignoriše, kao se sad samo 1 osoba koja ga je kritikovala tokom meča javila kasnije da ga pohvali za završnicu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BarryWhite said:

Ušao u igru na 61-71, asistencija Mitrovicu koji nakon faula daje 1 bacanje, dodaje loptu Teodosicu koji daje trojku, nakon toga u odbrani se baca na parket i ima ukradeno loptu, postiže trojku, onda ova situacija koju pominješ, opet trojka i onda 2+1.

Poenta mog posta je bila da kad igra loše svi ga kritikuju, kad odigra dobro uglavnom se to ignoriše, kao se sad samo 1 osoba koja ga je kritikovala tokom meča javila kasnije da ga pohvali za završnicu.

 

 

Pa da,ali kako je odigrao do tog momenta?

Doveo je ekipu u tu situaciju da za malo izgubimo utakmicu i to od hebenog Studentskog centra. Ovakve utakmice bi on sam morao da reši još u prvom poluvremenu i to sa jednom rukom iza leđa. 

Nedović izuzetno malo donosi sa obzirom na rejting, iskustvo i na kraju cenu koliko košta. 

Edited by propolis
Da je pričamo kakva je promaja u odbrani i igrač manje...
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, propolis said:

 

 

Pa da,ali kako je odigrao do tog momenta?

Doveo je ekipu u tu situaciju da za malo izgubimo utakmicu i to od hebenog Studentskog centra. Ovakve utakmice bi on sam morao da reši još u prvom poluvremenu i to sa jednom rukom iza leđa. 

Nedović izuzetno malo donosi sa obzirom na rejting, iskustvo i na kraju cenu koliko košta. 

Kako su odigrali Teo, Rokas, Bolomboy, Yago, Hanga i ostali? Pa ne ide da je samo Neda kriv za nastup ali zato ovo sto ti je covjek gore napisao, kako je on usao tako je krenuo preokret.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, propolis said:

 

 

Pa da,ali kako je odigrao do tog momenta?

Doveo je ekipu u tu situaciju da za malo izgubimo utakmicu i to od hebenog Studentskog centra. Ovakve utakmice bi on sam morao da reši još u prvom poluvremenu i to sa jednom rukom iza leđa. 

Nedović izuzetno malo donosi sa obzirom na rejting, iskustvo i na kraju cenu koliko košta. 

Nije mi bila namera da diskutujem kako je Nedovic odigrao nego da iznesem moj utisak da kad igra loše svi to vide i svi ga kritikuju dok kad igra dobro ili uradi nešto dobro ili se to ne primeti, ili se ignoriše ili se nipodaštava. Tvoj odgovor je samo još jedna potvrda mog utiska.

Edited by BarryWhite
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BarryWhite said:

Nije mi bila namera da diskutujem kako je Nedovic odigrao nego da iznesem moj utisak da kad igra loše svi to vide i svi ga kritikuju dok kad igra dobro ili uradi nešto dobro ili se to ne primeti, ili se ignoriše ili se nipodaštava. Tvoj odgovor je samo još jedna potvrda mog utiska.

 

Nedović igra ispod svakog kriterijuma, to je poenta.

Jezivo loš defanzivac, nepouzdan napadač.

Edited by propolis
Ali ako je kum zadovoljan zašto ne bi i mi navijači bili!!!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...