Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Bice zajebano, defanziva ok, ako izuzmemo skok koji je kriminal. Mora jos neko da se pridruzi Nedi ako mislimo da odemo na 2:0. Gidra vec drugu tekmu ne postoji, mora da skupi muda i uradi nesto. Teo preforsiran i pod pritiskom dosta izgubljenih za ciste kontre.

Link to comment
Share on other sites

Plašim se da Teo postaje frustriran zbog nemoći i da će napraviti neko njesra. Realno, odlično ga udvajaju i provociraju da izgubi loptu. Jago je bolji napred, ali u odbrani je mis-meč sa bilo kojim napadačem. Fali Top, Smart je izgleda tu samo da popuni broj. 

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, od onolikog rostera, mi smo dosli do toga da nam fale igraci jer ce veterani pocrkati.

 

Ne znam zaista kako cemo ovo dobiti. Copy paste tekma od pre neki dan koju necemo dobiti ne bude li se Nedi prikljucilo jos neko plus skok da se stabilizuje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Ovu sad Zvezdu bi ona Duskova od pre godinu dana rutinirala. Bukvalno smo tu seriju igrali dosta bolje nego ovu. Moramo da porodimo ovu pobedu kako znamo i umemo, jer mi tamo nema sanse da dobijemo (i ne pricam o sudijama, vec samo iskljucivo kosarkaski). 

Tada smo imali Petruseva, Kampaca i Vildosu. Veci kvalitet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Teo prikenjava sudijama, najgori je, umesto da pokusa da se uljudi, upristoji, da ispostuje svoju ekipu, on se svadja bez razloga iz nemoci.

Ako bude nastavio, dobice tehnicku, jedino jos u tom segmentu nas nije ostetio veceras.

Ma totalna nebuloza drzati ga ovakvog na terenu

Unosi nervozu u ekipu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Meni silazna deluje da nije bila, jebem li ga.

 

Mora Teodosic da odigra nesto sad. 

Silazna je bila koliko i faul u napadu Kaminskog, moras da pauziras i analiziras, ovako se nista ne vidi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Meni silazna deluje da nije bila, jebem li ga.

 

Mora Teodosic da odigra nesto sad. 

 

Nema sa kim... Ove "akcije" za Lazića pokazuju da nemamo neki plan igre... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...