Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Mi smo bas nekako mrtva ekipa. I prvu smo dobili jer je i Partizan bio los, ali stvarno ne znam kako cemo da dobijemo ovu, kad imamo bukvalno jednog raspolozenog igraca - Nedovica. 

 

Ako se neko jos tu ne prikljuci poenterski, izgubicemo ovo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poslednja 4 minuta niko od naših se nije odvojio od parketa. Prošlu smo barem imali Tea, Dedu, Yaga i Bolomboja. Sad samo Nedovića. Ništa ovo ne valja. 

Link to comment
Share on other sites

Nema ne moze Teo u ovim godinama, nego mora da moze. Ako si lider, onda si lider i na terenu, pa i kad mnogo faktora utice protiv tebe.

 

Ne znam, ne svidja mi se nista kako ovo danas igramo, a ne svidja mi se ni brljavljenje Sferopulosa sa petorkama. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Ne znam sto se cudite za Tea, jebiga ne moze on u ovim godinama utakmicu na svaka 2 dana...Jbg.

I uslovi u dvorani doprinose. Pored Tea i Davidovac i Mitrović užasno izgledaju. Rokas sa druge strane ne izgleda umorno, ali je užasan. 

Link to comment
Share on other sites

Kaboklo nam je ubedljivo najveci problem u KKP. U odbrani preuzima sve, u napadu hvata skokove. Sve ono sto Bolomboj treba kod nas da radi, al jebiga. Dal je povredjen, sta mu je, ali mnogo je los, a ne sme da bude u ovakvoj utakmici. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na ovo poluvreme može da se gleda iz dva diametralno suprotna gledišta.

 

Prvi: Kako je moguče ne imati vodstvo protiv ekipe koja igra ovako slabo kao danas Partizan?

 

Drugo: Kako je moguče zadržati nerešeno sa -14 u skokovima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Partizan ima 24 skoka i od toga 7 ofanzivnih a mi 10 i od toga 3 ofanzivna. 14 skokova više jbt život! Pa zagradi jebeni skok!

Ko da zagradi?Deda?Luka?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Nema ne moze Teo u ovim godinama, nego mora da moze. Ako si lider, onda si lider i na terenu, pa i kad mnogo faktora utice protiv tebe.

 

Ne znam, ne svidja mi se nista kako ovo danas igramo, a ne svidja mi se ni brljavljenje Sferopulosa sa petorkama. 

Ko je uopste rekao da je on lider,ili postavio njega za lidera? Dosao je da odigra koliko moze i zameni Shabaza u medjuvremnu imao povrede i nije sastavio mesec dana da igra bez istih. O kakvom lideri pricas u 36 godina daj bre,bas ce on da ti dominira pogotovo na 2 dana mečeve. Ne moze ni 1 mec nedeljno EL da izdrzi u visokom tempu a ne ovo

Link to comment
Share on other sites

Mitrović je neverovatno kako  ima taj flegma fazon na utakmici, jače se ljudi zalažu na basketu nego on na utakmici. Nedović konačno pravi ali mora i ostali da to isprate ili barem neka uđu laza i despot da skaču koliko mogu. Ekipa nam je baš loše pripremljena.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, Bad said:

Jel Top out do kraja serije?

 

Nazalost, a fali nam kao hleb nasusni, da udje i da konacno imamo distribuciju lopte u napadu, a ne da silimo. Meni je to kod njega najveci zapravo skill, sto je zaista smiren, i napad je s njim fluidniji, bukvalno svaka odluka koju donese je dobra, lopta se dobro krece, uvek bude dobra pozicija za sut ili neki zicer dole. Nestvarno za klinca od 18 godina. Ali za NBA ce morati da popravi ulaz, bas nekako pravolinijski to radi, pa mi nije preterano jasno sto ga sa Dragicem tamo porede. Ni defanzivno mi nije na nekom nivou, a moze da bude bolji s obzirom da ima dobro telo.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jbt.uspeli smo na još gori Partizan od pre dva dana mi budemo još gori. Sa igrom od pre dva dana i ovakvim Partizanom vodili bismo 15 na poluvremenu. Eto toliko nam je trebalo a mi uspeli da budemo još gori. U ovom trenutku nedopustivo. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teo prikenjava sudijama, najgori je, umesto da pokusa da se uljudi, upristoji, da ispostuje svoju ekipu, on se svadja bez razloga iz nemoci.

Ako bude nastavio, dobice tehnicku, jedino jos u tom segmentu nas nije ostetio veceras.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovu sad Zvezdu bi ona Duskova od pre godinu dana rutinirala. Bukvalno smo tu seriju igrali dosta bolje nego ovu. Moramo da porodimo ovu pobedu kako znamo i umemo, jer mi tamo nema sanse da dobijemo (i ne pricam o sudijama, vec samo iskljucivo kosarkaski). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...