Jump to content

Recommended Posts

18 hours ago, Pero_Cameron said:

Za sutra: 

Al Dwairi (a.k.a. Duverioglu) 12,5 + protiv NZ. Novozelanđani tradicionalno imaju problema sa branjenjem visokih igrača.  1.85

 

Dončić 28,5 + nema potrebe za objašnjenjem. 1.85

 

Stefan Jović 3,5+ asistencije, kvota 1.60

 

Ovo su kvote i ponude iz Premijer kladionice koja obitava na teritoriji BiH, ne znam da li ima u Srbiji. 

 

A na neki manji ulog, čisto da se prati, ću u maxbetu:

Fotu 5,5+ 

Tavares 13,5 + 

Bogi 18,5+ 

Ovaj bitniji dosao u toku 3/4. 

 

Sto se tice donjeg tiketa, Bogi je bio blizu i imao katastrofa sut and btw nisam znao da postoje 2 W.Tavaresa u Kape Verdeu 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedna kladioničarska horor priča, na glavnom tiketu padnem Konea iz Obale Slonovače, poslednji igrač koga sam čekao, povreda početkom drugog poluvremena, a na alterantivnom opet poslednjeg igrača sa tiketa, Bitadzea, čovek je protiv Slovenije uzeo samo 3 šuta iz igre, i pogodio sva tri, a u nebrojeno situacija molio za loptu, vrištao, ali niko mu ne da, tako da je porayz Gruzije zaslužen, a da je istinske pravde ceo stručni štab bi popio otkaz još tokom konferencije za novinare.

 

I za kraj, kad sam video kuda plovi broj sa Bitadzeom sastavim jedan za sitniji iznos kako bih samo izvadio današanji ulog i tu padnem Milutinova (iako za promenu to nije bio poslednji tip na tiketu), granica 12.5, nakon što je stigao do 12 desilo se sledećih 5 situacija:

1. apsolutno čist faul, sekirica na zakucavanju, sudije ne sviraju faul;

2. malo kasnije tri igrača ga istovremeno izmlate, opet nema faula iako su oni u bonusu;

3. i onda krajem treće četvtrine konačno zakucava u kontri...ali ne to nije plus jer sudije poništavaju koš zbog faula u napadu asistenta;

4-5. stižemo i do četvrte četvrtine, MIlutinov igra nekih 17-18 minuta u kontinuitetu u drugom poluvremenu, što je nečekivana sreća ali onda u dve situacije Bogdan ga ima na čistom ziceru, i oba puta odlučuje da sam završi i ide u meso (dao je koš oba puta, ali realno oba puta je to bio teži put ka košu), nakon čega MIlutonov izlazi a meni se toliko ogadi i klađenje i košarka i prvenstvo tako da se neću više oglašavati na ovoj temi.

 

Za sutra mi je bio glavni tip momak iz Egipta sa granicom od 13,5 pa nek neko iskoristi ako ima sa čim da upari (trebao bi i Walker Alexander da dođe u plus, granica je 8.5, dakle 3 trojke, a pogađao je na prvenstvu po 4 u oba meča, a protiv Letonaca će možda imati i više pokušaja).

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na jednom pao Sengeliju koji je izmasio sve zivo, a prilikom jednog pada kada se mislilo da se povredio, ustao, bio ok, stao na liniju da izvede slobodna, sudije su mu rekle da mora izaci i neko drugi da ga odmeni u bacanjima. I ta fantomska bacanja su mk odnela prolaz. Jos je ubrzo u 4/4 napravio 5 faul.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, jabadabaadu said:

Valja pokušati Kanadu. Kvota je 3.7, kao i Letonija danas mislim jednostavno da će njima donekle ovaj meč značiti, dok Amerikancima je ovo kazna igrati. Tako da možemo samo pretpostaviti na kom nivou će im biti odbrana. Odlična kvota

 

Lepa kvota bila! Bravo!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...