Jump to content

SP Fantazi


Recommended Posts

2 minutes ago, Skyglider said:

 

Ne može da se uđe, ne prihvata username i password

 

Ja sam uspeo da se ulogujem sa userom i passom koji sam koristio prethodnih nekoliko puta. Naravno, bilo mi je automatski sačuvano na google nalogu, nisam ih pamtio.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manu said:

 

Ja sam uspeo da se ulogujem sa userom i passom koji sam koristio prethodnih nekoliko puta. Naravno, bilo mi je automatski sačuvano na google nalogu, nisam ih pamtio.

 

Jel moram prvo da se registrujem negde ili su dovoljni username i password koje si ostavio u prvom postu? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skyglider said:

 

Jel moram prvo da se registrujem negde ili su dovoljni username i password koje si ostavio u prvom postu? 

 

Aaa, ne ne, ono što sam ja ostavio u prvom postu su kredencijali za ulazak u privatnu ligu. Na početnoj strani se svako loguje sa sopstvenim userom i passom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

https://fantasy.basketnews.com/en

 

Ево постоји и ово, делује боље, нисам детаљно гледао. Па нек градски оци погледају..

 

Ovo na prvu loptu deluje jako dobro, moglo bi da se igra. Princip sličan kao EL fantazi, sa tim što se cene igrača ne menjaju koliko vidim, to mi se ne dopada.

 

Pročačkaću još malo, pa pravim ligu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Manu said:

 

Ovo na prvu loptu deluje jako dobro, moglo bi da se igra. Princip sličan kao EL fantazi, sa tim što se cene igrača ne menjaju koliko vidim, to mi se ne dopada.

 

Pročačkaću još malo, pa pravim ligu.

Кажу Литванци да се мењају цене играча, као у Ел..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Napravio sam ekipu, pridružio se u ligu. Je l' zna neko kako će funkcionisati ovo sa izmjenama, koliki broj izmjena je dozvoljen između kola, šta će biti poslije prve i druge grupne faze, ako reprezentacija ne prođe dalje da li igrači skroz gube cijenu ili ih je moguće trejdovati po razumnoj cijeni?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Bobby Shurda said:

Jel ima negde mogućnost da se vidi ko je sve u ligi 

 

Ja imam mogućnost, ali ne znam da li je to samo zato što sam kreirao ligu; kad uđem na ligu idem na edit i vidim spisak. Svakako, nadam se da će biti normalna tabela nakon prvog kola pa na dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Grunf said:

Napravio sam ekipu, pridružio se u ligu. Je l' zna neko kako će funkcionisati ovo sa izmjenama, koliki broj izmjena je dozvoljen između kola, šta će biti poslije prve i druge grupne faze, ako reprezentacija ne prođe dalje da li igrači skroz gube cijenu ili ih je moguće trejdovati po razumnoj cijeni?

 

tri trejda po kolu, izmene klupa-parket i kapetan idu pre prve tekme dana; imas u rules pod "more"

edit

cena igraca koji ispadnu je verovatno onolika koliku su imali nakon poslednje odigrane tekme

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...