Jump to content

SP Fantazi


Recommended Posts

38 minutes ago, uini said:

 

 izmene klupa-parket i kapetan idu pre prve tekme dana; imas u rules pod "more"

 

Da napomenemo za nekog ako prvi put igra ovaj format da mogu da se menjaju petorke, formacija i kapiten između dana tako da je neki generalni savet da se stave npr svi igrači koji igraju prvog dana u prvu postavu i kapiten među njima pa mogu da se menjaju između dva dana, malo je ovde zeznuto jer ne piše kao u EL ko igra prvog a ko drugog dana u kolu ali dobro možda i ubace kasnije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, McLeod said:

Cekaj znaci tehnicki nema kola, nego su samo dani? 3 dana se igra jedno kolo na pocetku. Koliko kostaju trejdovi?

 

kada svi timovi odigraju prvu tekmu, to ce biti kraj prve runde / kola; kada se zavrsi runda, imas pravo na 3x trejda a dotle ovo sto je bobby shurda pomenuo, do pocetka prve tekme dana.

nisam siguran da te razumem oko trejdova, koliko imas kredita, toliko mozes da potrosis na uzimanje novog igraca. ako ti je ostalo nakon pravljenja ekipe npr 100k, a hoces da izbacis iz ekipe igraca koji vredi 700k, imaces 800k na raspolaganju za kupovinu novog.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

auf, ni ne mozes da trejdujes ceo tim, vec tri igraca po rundi, za kredu koju imas, kada izbacis tri ili manje igraca

 

To sam razumeo. Ali opet nema penala, pa je mnogo lakse.

8 minutes ago, MilošVB said:

Meni ostalo 300k i ni makac da ukomponujem bolje.

 

Poceo sam od -2.5 miliona pa sam samo izbacio Doncica 😄

Link to comment
Share on other sites

Ma koliko se trudio nisam uspeo da napravim tim sa 7 dobrih igraca, sto je po meni ideal za ovaj tip fantazija, pa kad je vec tako onda uzeo 4 superstara i ostatak mahaca peskirom pa cu nakon prvog kola u rekonstrukciju (ne uspevam da prondajem ko je value u ovim africkim reprezentacijma, dakle neka dosta jeftina opcija a ko ce ustvari biti 3-4 igrac po ucinku u timu).

Link to comment
Share on other sites

Markanen ozbiljno podbacio, pre svega zbog lošeg šuta za tri, samo 1/7, a bio sam ubeđen da je on posle Dončića najsigurnija opcija.

 

Još kad dodam što ceo meč kukam zašto ne ulazi Goulding, na moju nesreću na kraju ušao i za 4 minuta uspeo da promaši sva tri šuta i da napravi jedan faul, indeks minus 3 :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Jeste sporo, sto se tice uboda, Markanen je i mene zaklao, bar sam Gidija ubo, Datome isto horor. Doduse ubacio sam ga jer nisam znao koga cu vise za prvi dan, sve ili preskupi ili nebitni danas.

 

Plus apsolutno nista ne moze da se vidi u vezi ostalih timova, statsa, nicega.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Ја сам се за стартера двоумио у једној екипи између Милса и Фурнијеа, на крају сам се за Фурнијеа одлучио па изгледа ни у једном случају не бих погрешио. У другој екипи одма на почетку ме Марканен заклао још капитен.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ја сам се за стартера двоумио у једној екипи између Милса и Фурнијеа, на крају сам се за Фурнијеа одлучио па изгледа ни у једном случају не бих погрешио. У другој екипи одма на почетку ме Марканен заклао још капитен.

Ocigledno nisi skapirao pravila, mogao si definitivno obojicu da ih stavis u startnu sestorku.  A mozes i da Markanenu da skines kapitensku traku i das je nekom ko igra sutra. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...