Jump to content

SP Fantazi


Recommended Posts

3 minutes ago, uini said:

ja sam svojevremeno iybacio ant edwardsa i ubacio schrodera

od tog trenutka slabije pratim desavanja 😐

 

Ja sam generalno slabo pratio a i ovi Litvanci što vode fantazi su bili solidno neažurni sa povredama i izostancima igrača, mene su najviše sahranile ove rekreativne grupe gde su preskakali igrači utakmice i svakog sam skoro pogodio kao u onim podmornicama iz prve, a i oni baš nenormalno podižu i obaraju cene ja ne pamtim ovo ni na jednom fantaziju. 

 

Toliko me loše ide da mi je postalo zanimljivo da sklapam ekipe još malo pa ću u minusu da budem sa budžetom tako da nisam zato batalio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon cetvrtfinala skocih na 4. mesto u generalnom kpd Spanaca, treceplasirani samo 4.4 boda ispred, dok je vodeci nekih 40-ak, s obzirom da ima jos dve runde solidne su sanse za podijum, ali nije bas realno da uzmem pobedu. Sad je glavno pitanje zadrzati ili prodati Doncica, tj da li ce forsirati u ovom razigravanju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja onaj spanski zavrsih na kraju peti u generalnom, samo 5.6 poena iza treceg (sajt pao nakon polufinala pa nisam mogao nista da menjam za poslednja 4 meca), dok je pobednik bas odmakao, skoro 47 poena u odnosu na drugog, a 75 u odnosu na mene.

 

Cestitke @Шеф стручног штаба i vidimo se u EL, a nadam se i u mom omiljenom (ABA).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Romantik said:

 

Cestitke @Шеф стручног штаба i vidimo se u EL, a nadam se i u mom omiljenom (ABA).

Ја више не могу ни да нађем сајт тог шпанског😂 Честитке!

 

Tај аба нисам ни пробао никад, играћу свакако. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...