Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

6 minutes ago, Bobby Shurda said:

Kakva dva derbija trenutno, pravi ispit ljubavi prema ovom sportu 

Kina - Sudan za sada solidno, pogađaju i jedni i drugi

2 minutes ago, McLeod said:

Vidi se taj karakteristicni trenerski pecat Djordjevica. Da igra protiv reprezentacije srednjih skola Ndzamene primio bi 10+ trojki

Vidimo se za sat i po kad trenerski mag i krunisani kralj košarke SalO obezbijedi učešće na OI 😛

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

Vidi se taj karakteristicni trenerski pecat Djordjevica. Da igra protiv reprezentacije srednjih skola Ndzamene primio bi 10+ trojki

 

daj tebratore, kvalitet igrača u obe ekipe je neki okejiš termin za košarku, ljudi koji nikada nisu trenirali basket, makar ne ozbiljno, pa im nedostaje brda fundamenata

ono malopre kada su dali tricu iz tajmauta im je bukvalno sale ispričao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

 

Cao 😄

 

Neka proba sa Saudijskom Arabijom, mozda ce da ulazu i u basket.

Bruka i sramota, nema šta. Odvališe ih, sad čak i da dobiju Portoriko u poslednjoj utakmici nemaju šanse da budu najbolji u tom krugu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Zrno po zrno - pogača. 

 

Evo mozes da slusas strucnjaka Radeta sad kako analizira utakmicu, to je jos jedno zrnce radosti - Sudan sutirao kao Golden Stejt, ocekivali smo da Kina odigra bolje, Djordjevic je dobro spremio utakmicu ( 😄 ) i igrali su kako treba, ali ipak Sudan je bio bolji. Prevelika bas razlika ( 😄 ) ali Kinezi su sad verovatno ( 😄 ) eliminisani.

Just now, uini said:

 

još juče si tvrdio da plasman na xy turniru ne govori ništa o kvalitetu a vidi te sad 🤪

 

Pa ovaj debakl je vise trenerski nego "plasmanski"

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Evo mozes da slusas strucnjaka Radeta sad kako analizira utakmicu, to je jos jedno zrnce radosti - Sudan sutirao kao Golden Stejt, ocekivali smo da Kina odigra bolje, Djordjevic je dobro spremio utakmicu ( 😄 ) i igrali su kako treba, ali ipak Sudan je bio bolji. Prevelika bas razlika ( 😄 ) ali Kinezi su sad verovatno ( 😄 ) eliminisani.

 

Pa ovaj debakl je vise trenerski nego "plasmanski"

 

Gledam isključivo bez srpskih stručnjaka i komentatora, tako da (nažalost) propuštam taj show program. Što se tiče poslednje rečenice, šta je tačno trenerski debakl? Izvoli iznesi case za to da je SalO nešto očigledno mogao bolje, a nije. Mi smo i juče pričali o trenerskoj nekompetentnosti Colleta ali se to nekako okrenulo na priču o plasmanu...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jedva čekam da čujem te trenerske kikseve, kapiram da će biti dobro i bez onih briga o realnos' što bi rek'o duja

 

Pa evo samo na primer nije mogao da resi zonu 1-3-1 ceo mec, nije uspeo da iskoristi visinsku prednost na centru, a istovremeno nije pokusao ni postavu sa recimo dva beka i Andersonom da forsira tranziciju da mu prenose loptu i ostavljaju mu izolaciju ili da kao sekundarni ball handler kreira dok ovi katuju.

 

Umesto toga su mu Bircevici sutirali trojke i drzao se dok je ulazilo, eto otprilike to je bila njegova igra.

 

Ovo je naravno samo ono sto ja za pola sata mogu da primetim sta moze da igra a nije ni pokusao, da se bacim na ozbiljniju analizu sigurno bi tu bilo mnogo vise materijala.

 

Jer treba stvarno biti trenerska legenda pa da ti ipak legit NBA igrac izgleda kao bugarski svercer.

4 minutes ago, DameTime said:

 

Gledam isključivo bez srpskih stručnjaka i komentatora, tako da (nažalost) propuštam taj show program. Što se tiče poslednje rečenice, šta je tačno trenerski debakl? Izvoli iznesi case za to da je SalO nešto očigledno mogao bolje, a nije. Mi smo i juče pričali o trenerskoj nekompetentnosti Colleta ali se to nekako okrenulo na priču o plasmanu...

 

Evo pogledaj gore, osim ovoga a sto sam primetio i protiv nas na primer, forsira neke igrace koji su premekani i izgubljeni izmedju pozicija, ima fizicki solidne igrace, bar moze odbranu da zategne, a u napadu da bar neke sablonske akcije vidimo za centra, za Andersona, mi nismo videli nista osim pika gde plej gleda sutne ili da ih izvrte da krilo sutne iz coska, visoki iz popa i izolacije i individualne akcije. Nista vise.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

HolisĐefersone bro, kam to Partizan, bro 😮

 

Šta se desilo ovom liku? Gledam ga evo drugu tekmu (doduše na preskoke), njemu je mjesto u EL, ne po Portoriku i Jordanu. Je li narkoman, ima li probleme sa zakonom, je li neće da trenira? Fizički djeluje super, ne bih rekao da je ovo čovjek koji ima hroničnu povredu zbog koje ne može da trenira u kontinuitetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

Pa evo samo na primer nije mogao da resi zonu 1-3-1 ceo mec, nije uspeo da iskoristi visinsku prednost na centru, a istovremeno nije pokusao ni postavu sa recimo dva beka i Andersonom da forsira tranziciju da mu prenose loptu i ostavljaju mu izolaciju ili da kao sekundarni ball handler kreira dok ovi katuju.

 

Umesto toga su mu Bircevici sutirali trojke i drzao se dok je ulazilo, eto otprilike to je bila njegova igra.

 

Ovo je naravno samo ono sto ja za pola sata mogu da primetim sta moze da igra a nije ni pokusao, da se bacim na ozbiljniju analizu sigurno bi tu bilo mnogo vise materijala.

 

Jer treba stvarno biti trenerska legenda pa da ti ipak legit NBA igrac izgleda kao bugarski svercer.

 

Bokte, ispašće Kyle Anderson Durant, a ne Kyle Anderson. 😄 Nije on baš toliki kvalitet od kog je Sale napravio bugarskog švercera.

 

Od navedenog mogu da se složim sa tim da je centar nedovoljno iskorišćen, Qi Zhou, odnosno njegova igra na postu. Tu je bila prednost Kine u odnosu na SSD koju nisu iskoristili. Igru u tranziciji su im kaznili kao što smo i mi, nije Kina ekipa koja može niti treba da se nadtrčava sa svima. 

 

4 hours ago, McLeod said:

Evo pogledaj gore, osim ovoga a sto sam primetio i protiv nas na primer, forsira neke igrace koji su premekani i izgubljeni izmedju pozicija, ima fizicki solidne igrace, bar moze odbranu da zategne, a u napadu da bar neke sablonske akcije vidimo za centra, za Andersona, mi nismo videli nista osim pika gde plej gleda sutne ili da ih izvrte da krilo sutne iz coska, visoki iz popa i izolacije i individualne akcije. Nista vise.

 

Pa dobro, nismo videli ništa sem nekih košarkaških fundamenata. Ne znam ko je i očekivao od ove selekcije Kine da igra kao prime Golden State niti da Sale od njih to napravi. 

Edited by DameTime
slovce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

HolisĐefersone bro, kam to Partizan, bro 😮

 

Šta se desilo ovom liku? Gledam ga evo drugu tekmu (doduše na preskoke), njemu je mjesto u EL, ne po Portoriku i Jordanu. Je li narkoman, ima li probleme sa zakonom, je li neće da trenira? Fizički djeluje super, ne bih rekao da je ovo čovjek koji ima hroničnu povredu zbog koje ne može da trenira u kontinuitetu.

Isto se pitam, sad smo ga malo urekli

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...