Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

31 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nazalost Simanic je izgubio bubreg, tako da bas nije bitno sta cemo da uradimo sa Litvanijom.

 

Jebem ti duel, da ti jebem, iako je bio lakat, opet ništa posebno u smislu intenziteta i ne mogu toliko da se ljutim na ovog lika.

Jednostavno neverovatni momenat, ugao, šta god.

 

Drži se Boriša, šta drugo reći.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DameTime said:

Ma važi, ne postoji univerzum u kom ako paziš na igrača koji kao i ti jede hleb od ovog sporta, mu na kraju uvališ lakat onom silinom. On nastavlja bez posledica dok će Boriša živeti bez bubrega.


Ne funkcionise sport tako, moglo je svakom da se desi i kao sto je receno, pozivanje na linc momka koji je u duelu potkacio Borisu nece promeniti nista. To je kosarka.

Edited by Mirage93
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

ne vidim kakve ima veze u kom dresu dozivis ovako nesto al nebitno je sad

 

Nema veze za Borisu ili bilo koga drugog kome se desi tako nesto, njima se nazalost isto hvata.

 

Ali bi u nekoj meri trebalo da ima veze ljudima koji prate sport, u smislu odnosa koji imaju prema igracima koji se odazivaju pozivu i cimaju oko igranja za reprezentaciju. Jebiga, njima je igranje po klubovima daily job, nezavisno od nivoa na kojem igraju, od toga zive. Igranje za reprezentaciju im nije pitanje egzistencije, zato treba imati respekta prema svima koji se tu cimaju.

Edited by holden c.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Plavi Golub said:

Jesu li igraci osigurani od ovakvih stvari kad igraju za reprezentaciju? Kakva je praksa u svetu, uopste?

 

Bas strasno, jeste kosarka sport kontakta, ali ne odbija se bubreg obicnim kontaktom. 

Kakva god da je situacija sa osiguranjem, ovde drzava treba da stane iza igraca i obezbedi neku vrstu dozivotne penzije, obzirom na okolnosti.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Jezivo. I to je pozvan kao poslednji igrac...Koliko je zivot surov. Decko se odrekao svog leta zbog reprezentacije i sad mu je zivot promenjen skroz. Ne znam da li mu je gotova karijera, da li moze da dobije nov bubreg i da se vrati na teren, to je manje bitno.

Poenta je da uvek samo treba reci hvala ljudima koji se pojave na pripremama i dobrovoljno igraju za nas, ko nece, i njima reci hvala i to je to, ne prozivati nikog.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Zelim Borisi da prebrodi sto lakse ovu nedacu, nadam se da ce drzava odreagoviti momentalno po pitanju svega sto je potrebno, penziju, sta god.

I jos jedan apel ljudima, da ne upiru prstom u one koji nisu tu, svako ima prava da odlucuje o svom zivotu i zdravlju. Reprezentacija nije ratiste, vec sada posle ovakve tragedije mi je sve besmisleno, a verujem i nasim momcima.

Lepo je rekao Robert Ori posle trojke koja je odlucila samoiona, opustite se, to je samo igra, ima mnogo vaznijih stvari u zivotu. A on to najbolje zna 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mirage93 said:

Jezivo. I to je pozvan kao poslednji igrac...Koliko je zivot surov. Decko se odrekao svog leta zbog reprezentacije i sad mu je zivot promenjen skroz. Ne znam da li mu je gotova karijera, da li moze da dobije nov bubreg i da se vrati na teren, to je manje bitno.

Poenta je da uvek samo treba reci hvala ljudima koji se pojave na pripremama i dobrovoljno igraju za nas, ko nece, i njima reci hvala i to je to, ne prozivati nikog.

 

Guglam malo, vidim da je Alonzo Morning ostao bez bubrega zbog neke bolesti i odigrao par sezona posle toga.

 

Mlad je i mislim i nadam se da može da prebrodi ovo.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mirage93 said:

Ne funkcionise sport tako, moglo je svakom da se desi i kao sto je receno, pozivanje na linc momka koji je u duelu potkacio Borisu nece promeniti nista. To je kosarka.

 

Nije pozivanje na linč, već odgovornost i da se sankcionišu ovakvi potezi. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Nije pozivanje na linč, već odgovornost i da se sankcionišu ovakvi potezi. 


Nema tu odgovornosti, jer kao sto sam ti rekao, ovo je sport, kosarka i koliko god bilo ruzno, ovakve stvari se desavaju. Nije ga namerno udario, da ga je udario cm levo/desno, ne bi bilo nista, bilo je 30 razlike, Borisa se u tom trenutku nasao na tom mestu i to je to.

Jednostavno je to zivot. Sto napisa neko, mozes da ides ulicom i da ti padne saksija na glavu. Zato, opet, ne treba nikog prozivati ni za sta, ko se odazove, hvala mu. Ko nece, ne mora i to je to.

8 minutes ago, realno *w said:

 

Guglam malo, vidim da je Alonzo Morning ostao bez bubrega zbog neke bolesti i odigrao par sezona posle toga.

 

Mlad je i mislim i nadam se da može da prebrodi ovo.


Daj Boze da je tako, mada ako postoji i najmanji rizik, ne treba da se vraca na teren. A ova drzava kakva god da je, treba da mu obezbedi normalan zivot.

Edited by Mirage93
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je, ali meni je gadna sama pomisao da će taj lik nastaviti da igra košarku kao da se ništa nije desilo, dok Boriša možda ne nastavi karijeru. Samo zato što nije mogao da se iskontroliše već mu je na 30 razlike uvalio lakat kao da je MMA a ne košarka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...