Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Nakon brojnih otkaza nekako je bilo ocekivano da ce momci koji su se odazvali pozivu stvoriti dobru hemiju i disati kao jedno. Jedino sto je nedostajalo je jedna ovakva utakmica i pobeda protiv ozbiljnog protivnika da shvate da mogu da igraju sa bilo kim i da nisu losi ni kao igraci ni kao tim. Polufinale je veliki uspeh i nadam se da ce do kraja odigrati bez pritiska, a to u kombinaciji sa samopouzdanjem koje su sigurno dobili nakon Litvanije moze daleko da nas odvede. Svaka cast i selektoru i svim igracima!

Edited by СтелаРоса
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mora Kariju da se oda priznanje za izvanredno pripremljenu utakmicu.

Lepo je podredio ko ce na koga u odbrani pre svega tu mislim na Stefana Jovica i Segija, zatim je Filipu i Dekiju namenio prave uloge, cak su ga i Marko i Aleksa ispostavli sa fokusom.

Na sve to lepo vodjena utakmica sa TO u pravo vreme, alal vera i nek poveze jos 2 tako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj fokus se jako retko vidja... Bogijeva faca na pocetku, strah u kosti uteruje. Inace jos od nas koji se secamo onih vremena kad se razmisljalo samo koliko cemo ne da li cemo, ja ne pamtim da smo igrali ovakvu tranziciju i ovakvu odbranu. Kako su oni rasrafili amere na basics, tako smo i mi njih. Bukvalno promil sanse im nismo ostavili. 

Sto se mene tice - ja zadovoljan: idemo na olimpijadu i dobili smo arhineprijatelje. Posle ovoga sve je bonus. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...