Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

Ала ће бити голеада на утакмици између Звезде и Бојса, па ко да више него што прими три бода у џеп :classic_biggrin:

 

Ја стварно не видим начин како ће Звезда смети да нападне неку екипу а да не ризикује пуну мрежу, јер је одбрана хаотична. 

 

Ок Сити као Сити то се знало  већ и ова утакмица није никакав репер. Звезда сигурно неће играти против Лајпцига и поготово Јанг Бојса овако, али шта ће онда када треба да брани контре и полуконтре? Биће весело. Технички недовољно добри да при брзини контролишу лопту. Или прејак фор па се лопта гурне сувише у неку страну или лош пријем где се губи секунда до две, довољно да се противник постави и блокира или усмери играча тамо где жели.  Спори за решавање неког квалитетног пресинга, који Лајпциг игра нпр. Све то води ка томе да ће бити превише изгубљених лопти на средини и у опасним зонама за контру и онда се то треба бранити, чиме, како? То треба бити први задатак за Бахара. Јер иако Сити није блистао мислим да су и они били мало изненађени колико су превише простора имали у већем делу акција.  Не сме оволико простора да се оставља. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Profesor said:

Sudija odjebao Var. Pretpostavljam da je razlog to sto je Simons nagazio golmana, ali je cinjenjca i da je golman usao u njegov prostor kretanja.

 

5 hours ago, Bagzzi said:

Auuu kakva odluka sudije posle pregleda, a očigledno da ga je sapleo za penal...

 

Poslednji ugao kamere pokazuje jasno saplitanje.

 

+1. Kakva odluka, očigledni penal. Ovo je za suspenziju.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dzoneee said:

Ала ће бити голеада на утакмици између Звезде и Бојса, па ко да више него што прими три бода у џеп :classic_biggrin:

 

Ako će YB koji je ove sezone utrpao maksimalno 3 gola moćnim Grashopersima da nam napuni mrežu pogotovo na Marakani daj onda da pišemo dopis UEFA da nas prebaci u LK ...

Link to comment
Share on other sites

Ех сад, не треба нигде да вас пребацују. Ви сте изборили ту ЛШ и потпуно је заслужили. Таква су правила и крај приче. 

 

Само за мој појам баш баш превише простора се оставља, а с обзиром да ће се ове друге две екипе напасти, мораће много боље тај простор да се брани који ће остајати када се крене отвореније. 

 

Слабо сам гледао Јанг Бојс баш, заправо осим синоћ и против Макабија у квалификацијама нисам уопште. Али онако на прву рекао бих да су физички потентнија екипа од Звезде. Мислим да се то види одмах на кеца. Техника и уиграност им и није јача страна.  Верујем да ће ту утакмицу добити екипа која буде више желела победу.

Link to comment
Share on other sites

Чисто сумњам да ће Чуамени и Камавинга икада бити играчи за оно шта Реалу треба са тих позиција и на какве је навикао у својим најбољим сезонама. 

 

И мораће центарфора правог али и квалитетног за Реал, да доведу. Винисијус сам позицију нападача да вуче неће моћи, није тај тип, он је одличан када има баш центарфора поред себе.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dzoneee said:

Чисто сумњам да ће Чуамени и Камавинга икада бити играчи за оно шта Реалу треба са тих позиција и на какве је навикао у својим најбољим сезонама. 

 

И мораће центарфора правог али и квалитетног за Реал, да доведу. Винисијус сам позицију нападача да вуче неће моћи, није тај тип, он је одличан када има баш центарфора поред себе.

Pa nisu bez razloga to najbolje sezone i najbolji vezni red u Realovoj povijesti. Ja bi rekao da i Valverde, i Camavinga i Bellingham, a i Tchouameni imaju potencijal tvoriti novi trofejni vezni red. Ovisi o njima. Skoro sam napisao treba im dati vremena, na trenutak zaboravivši o kojem klubu pišemo.
Što se tiče centarfora, i to će teško naći (osim 2-3 poznata imena). Jer su prethodnici i na tim pozicijama među najboljima u Realovoj povijesti.
A Vinicius je čisto krilo. Da su si dozvolili da im je jedini pravi špic fakin Joselu mi djeluje nadrealno.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatan je Jude a tek je poceo. Zalosno mi je sto Real nema spica jer da ima, Jude bi imao jos vise prostora ali sledece sezone ce i to doci. 

 

Joselu je za Championship.

 

A sad nek se spremi taj Bayern, stize mocni ETH i njegova filozofija fudbala "ne znamo sta radimo".

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...