Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

Ovo je najveca kradja u LS posle Ovreboa.

1 minute ago, СтелаРоса said:

Meni je delovalo iz ponovljenog snimka da je Saka inicirao kontakt, ne bih rekao da je penal

 

Just now, ras kass said:

Meni nije penal. Preocigledno Saka isao na kontakt.

Sta pricate jbt? Covek ga je zaobisao ovaj ga sapleo. I da je isao direkt u njega to se uvek svira kao penal

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bezmudost Carla je kostala Real pobjede sa finom razlikom veceras. Imas atletski i fizicki najjacu ekipu Europe i ti citav mec igras duboki blok plus im jos prvh pola sata drugog poluvremena pustas da sutaju van 16 kako pozele. Na Etihadu sanse minimalne sem ako Carlo napokon ne nadje muda i napadne. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Bezmudost Carla je kostala Real pobjede sa finom razlikom veceras. Imas atletski i fizicki najjacu ekipu Europe i ti citav mec igras duboki blok plus im jos prvh pola sata drugog poluvremena pustas da sutaju van 16 kako pozele. Na Etihadu sanse minimalne sem ako Carlo napokon ne nadje muda i napadne. 

Kad bi se to tako napadao tim, tacnije odlucivalo "e ja cu da napadnem" protiv tima koji ima mozda najbolja veznjaka trenutno na Svetu, Bernarda Silvu, Grealish-a, i stopere koji su najbolji u kontrolisanju igre. I da, vodi ih Pep...

Smoa izadjes i kazes "Sad cu da ih napadem" i napao si ih...

Link to comment
Share on other sites

Just now, BattleBender said:

Kad bi se to tako napadao tim, tacnije odlucivalo "e ja cu da napadnem" protiv tima koji ima mozda najbolja veznjaka trenutno na Svetu, Bernarda Silvu, Grealish-a, i stopere koji su najbolji u kontrolisanju igre. I da, vodi ih Pep...

Smoa izadjes i kazes "Sad cu da ih napadem" i napao si ih...

 

Klopp ga redovno napadne i pritsne pa cesto i dobije iako ima apsolutno losiju ekipu od Reala. Povlacenje golmanu u krilo sa ovakvim atletama u ekipi je besmislen potez, nije ovo vise CMK vezni red za koje znas da ne mogu igrati visoko. 

Link to comment
Share on other sites

Ma da, Real je eventualno mogao vise da insistira na tranziciji u drugom poluvremenu. Inace na lopti oni nemaju sta da traze protiv Sitija, protiv njih ofanzivno moze samo Klop da izadje.

 

Odlicni mecevi veceras svakako, nisam pametan za revanse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Realu je podbacio Belingem, bas zestoko, + Kros neprimetan, tako da Real nije ni imao sredinu dok nije usao Modric. Anceloti podhitno da trazi nekog veznog igraca, Modric ga nece vecno spasavati, a Belingem je vise ofanzivac nego neka 10ka koja ce da gradi igru i rastereti Modrica. Nadam se da gresim, nemam nista protiv momka, ali ovo mi ne sluti na dobro, mislim da je prehajpovan prerano. U Sitiju su svi odigrali na nivou, osim Halanda, koji nije imao lopte, ali generalno to je to od Sitija, dok Real moze mnogo bolje. I dalje mislim da prolazi Real, i to cista pobeda u Engleskoj, pogotovu ako je Foden povredjen na duze.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Golman Arsenala busan ko sir. 
 

Previse se Real ispromasivao na 2:1. 
 

Sto se tice penala za Arsenal, lik je bukvalno sutnuo golmana u nogu. Ja sam uvek na strani napadaca, ali ovo bi bilo previse. 

Link to comment
Share on other sites

Judea je Carlo veceras stavio u spic zajedno sa Vinijem, a Rodryga na poziciju koju je Jude igrao citavu sezonu. Ima i do toga itekako, nema sta Jude raditi u spicu. Pogotovo jer se tim dodatno osakatila citava desna strana gdje fakticki nisi imao nikoga da pruzi sirinu sto je inace Rodrygo uvijek radio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam izvestaj Arsenal - Bajern... Kejn seljak, daje gol iz penala, pa ucutkuje navijace Arsenala, a Gnabri zaboravlja da je u Arsenalu postao senior po prvi put, pa jos ubacuje neko glupo radovanje kad je dao gol kao da kasicicom mesa caj 😶 Decko, to se ne radi. Antipaticna generacija Bajerna, na celu sa Tuhelom, ali kapa dole nekim pojedincima, Gorecka, i pogotovu Sane, neverovatan prodor kod penala. Sa druge strane Jesus isto napravio show kad je asistirao za 2:2.

 

Penal je bio, to sto se golman ukopao delic sekunde pre kontakta ne opravdava to sto je zauzeo stav da spreci igraca u prodoru gde uopste nije isao na loptu. Jos jedna situacija gde je "real-time" pravi pokazatelj, a ne usporen snimak, isto kao i onaj penal sto je (ispravno) sviran Liverpulu protiv Mancestera.

Edited by diego
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Saka ispao glup, nepotrebno toliko visoko podigo nogu, pa je totalno neprirodno delovalo sve. 

Da je niže potkacio golmanovu nogu bilo bi mnogo prirodnije. Ovo što je on uradio nije nastavljanje trčanja nego naglo jednonožno preskakanje prepona pokret.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Klopp ga redovno napadne i pritsne pa cesto i dobije iako ima apsolutno losiju ekipu od Reala. Povlacenje golmanu u krilo sa ovakvim atletama u ekipi je besmislen potez, nije ovo vise CMK vezni red za koje znas da ne mogu igrati visoko. 

Klop ga nije pobedio godinu i po dana. U medjuvremenu uspeo da ga pobedi i ETH.

 

Mozda ako pricamo o nekom Fernandinho dobu.

 

 

btw 

 

 

https://x.com/janaagefjortoft/status/1777817231864258912?s=46&t=m6TLn3LHy2i_jW7jz4EPqQ

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako vi gledate fudbal. Ja sam golman amater, ovo mi na malom fudbalu ne bi proslo. Penal kao kuca. Golman ne sme da ostvari bilo kakav kontakt sa igracem ukoliko mu putanja nije na loptu. Da je pokupio loptu i igraca cak i sa produzenim kontaktom to je eruga stvar, ovo loptu nije videli, igrac ga je zaobisao. Saka je bukvalno mogao namerno da se zakuca u njega, to je opet penal jer je lopta prosla. On je zadrzao nogu i stao. To sto je Saka trazio kontakt odnosno nije pokusao da ga izbegne i rizikuje je igracki, ispravno i normalno jer ne postoji seoska liga u kojoj ovo nije penal. Ove sezone sam gledao manje utakmica nego inace, ali veci nedosudjeni penal nisam video.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Neuer nije zakacio Saku nego Saka Neuera. Vidi se lijepo na snimku da je izbacio nogu totalno neprirodno ne bi li inicirao kontakt i dobio penal.

 

 

 

6 minutes ago, BattleBender said:

Klop ga nije pobedio godinu i po dana. U medjuvremenu uspeo da ga pobedi i ETH.

 

Mozda ako pricamo o nekom Fernandinho dobu.

 

Nema mjesec dana kako ga je Klopp zgazio na Anfiedu bez pola ekipe i Pepa je samo Oliverova kradja spasila poraza.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...