Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

14 minutes ago, FireKeeper said:

Sta je s vasim igracima (ne svim) komsija? Ko im drma kavez? 

 

Ne stvarno... 

Ne pozdravljanje rivala, tj samo Zvezdinih igraca, pokazivanje srednjaka publici, udaranje igraca (redovno)... 

 

Ne bih da tatisem. Zanima me je li ovo vamo sve ok ili je do mene pa mi se cini da su nasi igraci pristojniji.

 

 

 

 

 

 

 

Ok je

  • Like 2
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Biće zanimljivo čuti drugu stranu. Ako je bila šorka, ok, išaketan si i ćao. Ako nije bilo tuče već je bio singl unprovoked direkt, vidimo se nikad Džejms, čujemo još manje. Čekajući KKP...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, crni_bombarder said:

To stoji ali uz Labusa i Dinkića upravo je on bio jahač apokalipse pre 20 godina, tako da on nije običan političar i funkcioner, on je barem nivo iznad plus je težak populista i košarkaški diktator.

Iskreno sam iznenađen time da tastatura hoće da otkuca izjednačavanje Labusa sa Dinkićem, kao i izjednačavanje Dinkića sa doktornebojšom. Šta god ti mislio o Dinkiću, ja se ne sjećam da je on ikad nekome prijetio da će da linčovati ako ne uradi po njegovom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Verujem da će Željko i klub reagovati kako treba i kazniti Nanelija. Užasan potez između ostalog i na štetu svog kluba je napravio Naneli, bila bi ogromna bruka da mu ovo istolerišu.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dzep said:

Biće zanimljivo čuti drugu stranu. Ako je bila šorka, ok, išaketan si i ćao. Ako nije bilo tuče već je bio singl unprovoked direkt, vidimo se nikad Džejms, čujemo još manje. Čekajući KKP...

 

Meni ne ide uz logiku onakva izjava Nanelija juce a danas ovo.

 

Nemam reci vise. Za kog se ovo igra?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, YAO said:

Tu izjavu on nije ni pisao. Sad je vec jasno

Nije ni ovu Lazarevic pisao, tako da, za sada, ne znamo sta je povod saketanju na treningu.

Necega je bilo - ne ulece se u tucu tek tako.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Luchifer89 said:

Ovo se desilo u četvrtak, a danas se objavljuje?

 

Kažu ovako.

Quote

"KK Crvena zvezda Meridianbet obaveštava javnost da je u nedelju u prepodnevnim časovima, igrač našeg prvog tima Stefan Lazarević zadobio povrede..."

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Luchifer89 said:

Ovo se desilo u četvrtak, a danas se objavljuje?

Jutros pre jutarnjeg treninga igrača Zvezde. Partizan je završio trening tada.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, quentin said:

 

Kažu ovako.

 

 

3 minutes ago, Knipex said:

Jutros pre jutarnjeg treninga igrača Zvezde. Partizan je završio trening tada.

 Propustio sam taj deo, editovao sam post.

Kakva jebena mržnja ovde vlada

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Knipex said:

Verujem da će Željko i klub reagovati kako treba i kazniti Nanelija. Užasan potez između ostalog i na štetu svog kluba je napravio Naneli, bila bi ogromna bruka da mu ovo istolerišu.

Ni Lesor nije bio kaznjen prosle godine pa ne verujem ni da ce Naneli sada biti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neće biti da Jamesov potez postane prihvatljiviji ako je Lazarević "krenuo prvi"... Pogotovo nakon onog pridavljivanja u G2. Koliko god mi bio gotivan kao igrač, nadam se da ga KKP neće produžiti nakon ovoga (ako već nije).

 

Meni je već dosta ove ko je prvi počeo igranke. Za dobrobit svih aktera nek se serija završi večeras, pa da u miru sačekamo završnice EL, NBA i, naravno, OI.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Realno, taman da je nasjeo na ne znam kakvu provokaciju kriv je ko kuća i ne bi smio da vidi parket. I to Partizan da ga suspenduje, ako liga tu uradi već je prekasno.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Dejm, ide KLS.

 

Ok, podržavam Karijevu tezu o jakoj srpskoj liZi, ali još okršaja između ova dva kluba neću gledati. Od 1.6. se fokusiram na Olimpijske igre i reprezentaciju, znači samo pozitivno. 

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...