Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

23 hours ago, Nemam_ti_kad said:

Svaka ti cast kao navijacu koliko si usao u tematiku iako od toga nemas nikakve koristi. Jasno, forum za to i sluzi. 

Ja po citav u excelu i ova cirilica mi nekako ne ide uz ovaj office softver nikako, svaka cast za cimanje i sve al nekako mi cudno izgleda 😄 

Kad vec se pisu zelje, cestitke, pozdravitm iz OKC Thundera, igrac koji meni se dopada da bi mogao posluziti kao projekat na poziciji Madara je TyTy Washington, momka su vec triput trejdovali, djeluje da mu fali atleticizma da bi bio neki faktor na pleju tamo a za Evropu bi bio skroz zanimljiv igrac za ispratiti, cistiji plej koji ovako vise voli taj midrange i djeluje da razumije dobro igru za svoje godine, no nazalost ne moze to da igra na NBA nivou, jos uvijek to djeluje prebrzo za njega. Ne vjerujem da ce ovog ljeta u Evropu al neko na koga treba obratiti paznju ubuduce.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Ako ima zelju da se vraca u Evropu, to ce Real odmah da zavrsi.

 

Mislim da Real ima novog Garubu i da bi se ranije zanimali sa njime, nego sa likom u koga su 2 godine ulagali kada je imao 16-17-18 godina, a on zapalio prvom prilikom.

Na sve to i poprilično stagnirao u međuvremenu.

 

Još manje nas vidim u toj priči.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Mislim da Real ima novog Garubu i da bi se ranije zanimali sa njime, nego sa likom u koga su 2 godine ulagali kada je imao 16-17-18 godina, a on zapalio prvom prilikom.

Na sve to i poprilično stagnirao u međuvremenu.

 

Još manje nas vidim u toj priči.

Mislis da je Bradley bolji matchup za nas?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Son_of_a_gun said:

Oklahoma pustila Usmana Garubu malopre. Uklapa se po svim parametrima, plus je prošao evropsku školu košarke za razliku od ovih G League nepoznanica.

Ja bih da mi to pojurimo.

 

Kako procitah Real ima nekakav ugovor s njim da je njihov igrac ako se vrati u Europu sto bi znacilo da bi bilo koji drugi tim koji ga zelio morao platiti Realu odstetu za njega. Mislim da je i kod Larkinovog odlaska u Efes iz Bostona bio neki slican slucaj gdje su morali platiti Baskoniji za njega. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Kako procitah Real ima nekakav ugovor s njim da je njihov igrac ako se vrati u Europu sto bi znacilo da bi bilo koji drugi tim koji ga zelio morao platiti Realu odstetu za njega. Mislim da je i kod Larkinovog odlaska u Efes iz Bostona bio neki slican slucaj gdje su morali platiti Baskoniji za njega. 

 

Svi spanski klubovi to rade.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, jedibojan said:

Mislis da je Bradley bolji matchup za nas?

 

Mislim da Garubu čeka novi početak. Nije on ne znam kako razbijao pre odlaska, pa da možeš očekivati da odmah počne da igra dobro. Sa druge strane, sigurno neće biti skroman sa platom + nekoliko puta izjavio da mu je jedini cilj NBA, pa bi verovatno tražio klauzulu.

 

Sve u svemu, skup i rizičan potez, kakav nam ne treba.

 

 

Ovaj Bredli mi je potpuna nepoznanica. Deluje kao low risk, low reward potez.

 

7 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Kako procitah Real ima nekakav ugovor s njim da je njihov igrac ako se vrati u Europu sto bi znacilo da bi bilo koji drugi tim koji ga zelio morao platiti Realu odstetu za njega. Mislim da je i kod Larkinovog odlaska u Efes iz Bostona bio neki slican slucaj gdje su morali platiti Baskoniji za njega. 

 

Da, ima više takvih primera 😄 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se dosta pominje Bradley. On je onako centar malo starijeg kova, ima solidne fundamente ali je dosta spor, bangav i neatletičan za NBA a ni u Evropi se nešto ne bi izdvajao. Ponavljam, meni nakon dovođenja Kaminskog nema nikakvog smisla da tražite još jednu peticu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ponavljam, meni nakon dovođenja Kaminskog nema nikakvog smisla da tražite još jednu peticu.

 

Sa trenutnom kilažom Smajli prelazi na trojku, tek treba da ojača za četvoku. Tako da ima smisla da se dovodi petica :D 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zar nije isla neka prica da su Trifunovic i Jaramaz povredjeni pa se zato nisu pridruzili reprezentaciji a da Smajlagic ima neki tezi oblik virusa i da je smrsao 5-6kg?

 

Koliko vidim sva trojica su zdravi i treniraju.

 

I zasto Drezgic nosi dres/majicu Petrovica, mislim nebitna stvar, nego bila je neka prica da je presao kod Miska u agenciju i da nije vise igrac Partizana?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Brat od Korneta said:

Zar nije isla neka prica da su Trifunovic i Jaramaz povredjeni pa se zato nisu pridruzili reprezentaciji a da Smajlagic ima neki tezi oblik virusa i da je smrsao 5-6kg?

 

Jesu. Ako si gledao video, cuo si da prolaze terapeutski proces i da ce raditi po posebnom rezimu.

 

A zasto mislis da nije smrsao toliko? Deluje kao krpa.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Jesu. Ako si gledao video, cuo si da prolaze terapeutski proces i da ce raditi po posebnom rezimu.

 

A zasto mislis da nije smrsao toliko? Deluje kao krpa.

 

Samo sam prevukao snimak nisam slusao nista posebno, video sam da su tu sa loptom i da rade u teretani.

 

Nemam pojma, mozda i jeste, ja ne zavaljujem nista deluje mi ok. Znam da sam na nekoj stranici pre par dana video neku sliku iz bolnice i tekst da je zakacio neki ozbiljan virus, da je smrsao 5-6kg i da je situacija dosta losa, te me iznenadilo sto sam ga video na snimku. Po ovome deluje normalno na snimku i kapiram da nije bilo nista ozbiljno i da je ok. Moguce da nisu bili dobro obavesteni ti koji su preneli. Svakako je imao neki virus samo verovatno nije bilo toliko ozbiljno kako je preneseno na par mesta.

 

Jedinu promenu vidim u frizuri Jaramaza, lici na nekog Nemca nikad vise rekao bih i Vukcevic deluje da je nabacio par kg.

 

Link to comment
Share on other sites

 
Samo sam prevukao snimak nisam slusao nista posebno, video sam da su tu sa loptom i da rade u teretani.
 
Nemam pojma, mozda i jeste, ja ne zavaljujem nista deluje mi ok. Znam da sam na nekoj stranici pre par dana video neku sliku iz bolnice i tekst da je zakacio neki ozbiljan virus, da je smrsao 5-6kg i da je situacija dosta losa, te me iznenadilo sto sam ga video na snimku. Po ovome deluje normalno na snimku i kapiram da nije bilo nista ozbiljno i da je ok. Moguce da nisu bili dobro obavesteni ti koji su preneli. Svakako je imao neki virus samo verovatno nije bilo toliko ozbiljno kako je preneseno na par mesta.
 
Jedinu promenu vidim u frizuri Jaramaza, lici na nekog Nemca nikad vise rekao bih i Vukcevic deluje da je nabacio par kg.
 
Evo pomoci cu ti da kazes ono sto ocito izbegavas. Da, Smajli i Trifa su zdravi i nismo im dozvolili da igraju za repku.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Kako je Tristan od "najvećeg talenta u Evropi" postao kao neki gubavac?

 

Zato što te dve tvrdnje ne moraju da se potiru.

 

Neke informacije koje imam je da je cele sezone bio jako lenj, bez pardona kasnio na treninge i manjkalo mu je fundametalnog vaspitanja i poštovanja prema onima koji su tu da mu pomognu.

 

Talenat je neupitan.

Edited by fillam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...