Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, crni_bombarder said:

Sto neko nije Albi javio da ne bude u Atini egal 6 min do kraja, gde igraju svi Panati, kako Trinkiju neko ne javi da uspori intenzitet odbrane, nek da Real 90p, gde će sad pred ,,odlučujuće utakmice" da rizikuje dodatni umor i neku povredu, otkud Katas da ne odmori barem Baldwina pred plej in, ionako su 7 zašto je morao on igrati nema smisla bas, gde Laso zapinje da vraća 22 sa poluvremena sta on uopšte zna jedan nabedjeni Spanac (koji se drznuo protiv uprave Reala), pa mu glavni igrači igraju 30 min u ,,nebitnoj utakmici".

 

 

E to je mentalitet koji ovde se usuđuje 80 godina, slave se porazi, istina se ne gleda u oči i naravno na kraju imamo poštovanje ravno 0 širom sveta, a i za to su krivi katolici, papa u Vatikanu kao i strane službe koje nas namenski guraju u propast, a ne mi sami sebe sa karikaturama na odlučujućim pozicijama i sopstvenim poltronskim i defetistickim razmišljanjem.

 

 

 

 

Odlican komentar, zabole me iskreno za Partizanov play in, ali ona kolicina beskrvnosti i indolentnosti koju je CZ juce pruzila nema opravdanja i apsolutno se ne moze porediti sa Bursom. Zbog nas samih smo trebali odigrati bolje

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Bolje je ovako, tim za play in ove sezone nemamo i to treba reći.

 

ABA ludilo tek kreće , verovatno najbitnije do sada, i bolje je da se bude 100% fokusiran na to, nego da se na megdan ide posle nekih sokatnih poraza u EL gde svakako sa ovakvim timom i ovakvim kolektivnim IQ nismo imali.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, longbowman said:

Bolje je ovako, tim za play in ove sezone nemamo i to treba reći.

 

ABA ludilo tek kreće , verovatno najbitnije do sada, i bolje je da se bude 100% fokusiran na to, nego da se na megdan ide posle nekih sokatnih poraza u EL gde svakako sa ovakvim timom i ovakvim kolektivnim IQ nismo imali.

Ozbiljno pitanje, sto mislite da je ovo nikada bitnija ABA? U mojoj glavi je podjednako nebitna kao prosla (ne jer ste vi osvojili, a mi ne, nego jer se znalo da oba tima igraju opet EL). Po svim informacijama do sada koje imamo, sanse su dosta vece nego ne da ce opet oba tima igrati EL. Ako nista, sigurno se nece desiti scenario gde mi osvojimo ABA, a vi ne igrate EL. Jedini scenario da ne igraju oba je da vi osvojite ABA, a nama ne daju pozivnicu (koju, iskreno, i ne zasluzujemo)

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Videcemo sta ce Arena reci veceras. Dsjem ti kvotu 6.5 da ce ispasti dobra fora veceras 😁

 

Daj mi kvotu 6.75 hehehe

 

22 minutes ago, goofy said:

Uvek je važno.

 

Fora brate goofy, pisanje ti uopšte nije u skladu s nickom 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, crni_bombarder said:

Za ove trojke manje vise, ali odlična defanzivna partija Smita, uvek je bio blizu lopte i konstantno na svom igracu, takodje dobro je skupljao u reketu.

 

 

Šteta da je Jaramaz toliko dugo bio ispred njega...

I samo da se nadovezem onaj pas Kaminskom kod zadnjeg njegovog kosa je u stvari jedan od boljih poteza Smitha. Dobro je imati ga za završnicu sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ciganska sezona je očajna, nezadovoljni smo, ABA to ne može da popravi. Grobarska - imam utisak da se ne izražava nezadovoljstvo, otprilike kao da ne bi naljutili Željka:) A možda ste i iskreno zadovoljni, otkud znam...

Link to comment
Share on other sites

Efes imao skor 8-3, a ova tri poraza od nas, Asvela i Zalgirisa. A mi 4-7. Iako su kvalitetna ekipa, ima li su te neke neocekivane pobede. Ali niko nama nije kriv sto nismo dobili Bajern i Virtus kuci, ali realno to, uz mozda Olimpijakos, su nam najveci kiksevi. A nije kao da smo se obrukali u tim utakmicama. Sezona ocajna nije sigurno, bar ne rezultatski. Neuspeh, posle 6. mesta prosle sezone, vrlo verovatno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neuspeh je ova EL sezona, kada sa ovakvim timom i Zeljkom ispred tebe zavrse Vritus i Baskonija. Ostale ekipe i jesu kvalitativno iznad naseg ranga. To sto je Ostoja najavljivao f4, ja ne znam ko je na to mogao da padne nakon sto je video rostere prvih 7 ekipa + mozda i Efesa. Narocito Milana, koji je doziveo jos veci neuspeh od nas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MarioKempes said:

Ciganska sezona je očajna, nezadovoljni smo, ABA to ne može da popravi. Grobarska - imam utisak da se ne izražava nezadovoljstvo, otprilike kao da ne bi naljutili Željka:) A možda ste i iskreno zadovoljni, otkud znam...

 

Mislim da je vise nego jasno da niko nije zadovoljan i to ne samo na ovom forumu. Ali se uprkos tome podrska klubu i narocito Zeljku ne dovodi u pitanje. Nije on mašina, zna da gresi i te kako u svom poslu, svesni smo toga. Ali uprkos tome on je i dalje najbolji trener u Evropi i najbolje sanse za uspeh su sa njim. I rezultatski i logisticki uspeh.

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da i Željku jasno da na 5 moraju sajle i defanzivci biti, ovo sa Kaminskim je isto kao sa Gagicem pre 6 7 godina, gde daje on ali preko njega sve puca i protivnik se razigra, pogotovo na gostovanjima je to problem.

 

 

Takodje belo krilo nikako dovoditi, to je takav baksuz da više nije realno, od Cakarevica i Mihe Andrica je krenulo, zadnje dobro belo krilo je Lucic posle njega sve kamenjar do kamenjara.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Mislim da je vise nego jasno da niko nije zadovoljan i to ne samo na ovom forumu. Ali se uprkos tome podrska klubu i narocito Zeljku ne dovodi u pitanje. Nije on mašina, zna da gresi i te kako u svom poslu, svesni smo toga. Ali uprkos tome on je i dalje najbolji trener u Evropi i najbolje sanse za uspeh su sa njim. I rezultatski i logisticki uspeh.

Koji su to parametri koji odredjuju najkvalitetnijeg evropskog trenera u jednom trenutku? Stvarno me zanima, jer u ovom slucaju ne razumem kako neko moze da istakne Zeljka, a opet, svestan sam cinjenice da mi je kosarkasko znanje na izuzetno niskom nivou naspram vecine ljudi koji obitavaju na ovim stranama.  

Link to comment
Share on other sites

Željko Obradović je najbolji trener Evrope jer je za ekipu koju je prošle godine sastavio trebalo imati mnogo košarkaškog znanja i vizije. I one stvari. Čovek je izabrao da igra bez klasičnog plejmejkera i u Evropi stvorio tim koji ima NBA-level ofanzivni potencijal... 80%, pa i 90% ovog foruma ne bi Kevinu dalo ulogu kapitena, ne znam ko je očekivao onakvu eksploziju Lessorta i Exuma, Madara i Avramovića... Cela prošla sezona Partizana je što se mene tiče doktorska disertacija jednog trenera, mada imao ih je on mnogo tokom karijere. Naravno da greši i ove godine nije uspeo da pronađe adekvatne zamene nekim igračima, a takođe nije olakšavajuća činjenica da je zaista važila krilatica every game loss matters. Forsirao je neke čudne petorke, doveo Smitha da sedi na klupi umesto pripomogne u organizaciji (videli smo da može) i prilično zakasnio sa isprobavanjem igre sa twin towersima (što iznenađuje s obzirom na to da je harao Evropom uz duo Udoh-Vesely, mada kvalitetom ne mogu da se porede)... Ali i pored svega toga, mada postoje treneri koji trenutno imaju bolje rezultate, ne postoji nijedan koji je overall bolji od njega. Kao što sam već pisala, za Partizan ne postoji drugi put osim uz Obradovića, dokle god je on voljan da ostane u klubu. Pa ćemo videti kako će na leto potrošiti državne pare...:)

  • Like 8
  • Love 1
  • Thanks 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...