Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

27 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ne bih da recikliramo stare teme iznova, ali meni nije jasno koji je to Musin greh konkretno, izuzev toga da ga prosto ovako ne gotivis, sto je naravno skroz okej.


Kad si bliže vatri više se i ogriješ. Znam neke priče iz dosta pouzdanih izvora o njemu kao osobi ali nije sad ni vrijeme ni mjesto za to. Ako hoćeš mogu ti napisati na PM kad stignem. 

 

U ostalim vijestima, malopre mi lisica pređe ispred auta, šta sad to znači koji moj? 🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Kad si bliže vatri više se i ogriješ. Znam neke priče iz dosta pouzdanih izvora o njemu kao osobi ali nije sad ni vrijeme ni mjesto za to. Ako hoćeš mogu ti napisati na PM kad stignem. 

 

U ostalim vijestima, malopre mi lisica pređe ispred auta, šta sad to znači koji moj? 🤔

Ako je crveno bela... Lose

Ako je crno bela... Lose - lose= dobro

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Son_of_a_gun said:

U ostalim vijestima, malopre mi lisica pređe ispred auta, šta sad to znači koji moj? 🤔

 

3 minutes ago, DameTime said:

Znači da ćete na lukav način da pobedite. Dakle igrači će pokazati visok BBIQ u ključnim trenucima utakmice, za promenu.

giphy.gif

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Volter said:

A da ti Son ne gucneš koju pred svaku utakmicu pa ti se priviđaju mačke, lisice, leteće krave...? :classic_biggrin:


Ma jok nego živim u vukojebini. 😁 Pet planina braco. Do sad su mi ispred kola pretrčavale mačke, ćuke, ovce, krave, konji, par puta kokoške, a od divljih vjeverice, zečevi, lisice, bambike, par puta vukovi i jednom divlji vepar… 🤪

23 minutes ago, Don Dusko said:

Ako je crveno bela... Lose

Ako je crno bela... Lose - lose= dobro


Neka je crvenkasta sa crnim repom, đavoli ga znali… 😄

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Kad si bliže vatri više se i ogriješ. Znam neke priče iz dosta pouzdanih izvora o njemu kao osobi ali nije sad ni vrijeme ni mjesto za to. Ako hoćeš mogu ti napisati na PM kad stignem. 

 

U ostalim vijestima, malopre mi lisica pređe ispred auta, šta sad to znači koji moj? 🤔

Da zivis u vukojebini 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Volter said:

Blago tebi, što dalje od gužve, buke, ljudi....


Ma isto je g*vno kao i Bg samo što kad makneš iz centra nisu Kotež i Avala nego divlji Trebević i Jahorina. 😛

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Je l' delovao poznato? :classic_biggrin:


Čini mi se da sam ga sretao okolo po slavama. 🤣

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ScepanScekicSto said:

Nema veze… sad potpisujem play off sa njima ponovo…

 

Što, da se ne umorimo previše? 😄

 

Kako god, odlazak u plejof iz ove pozicije bi bio ogroman uspeh, pa makar tamo imali i 3 rutinska poraza od Reala.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...