Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ma govnari najobičniji. Naravno kao i uvek samo organizovano u velikim grupama na žene, roditelje sa decom, ljude iz unutrašnjosti i sl. U ovom autobusu su neki klinci iz MK. Ovo je već 3. ili 4. put u godinu dana. Otvaraju glave ljudima 20 na 1, ponekad nekog ubiju, nekog osakate doživotno ali se onda pozivaju na srBstvo, sabornost, “doke da se ubijamo” i sl. Najlicemernija i najodvratnija navijačka grupa. Policije naravno nigde kada treba da budu tu i obezbeđuju. I posle se pitaju neki zašto tolika mržnja. Zato.

Što se tiče utakmice, ako je uopšte bitno, istakao bih šut za 2 od 76% (25/33).

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sve navijačke grupe su odvratne, način na koji su ogranizovane mi je oduvek bio odvratan. Meni je neshvatljivo da neko, pogotovo porodičan čovek, se loži na ovakve stvari. Al jbg, sport mnoge omami i zaglupi. Svako može da živi kako god hoće dok ne ugrožava drugog, ali navijačke grupe svojim delovanjem često ugrožavaju nevine, one koji nemaju veze sa ogranizovanim grupama. Ovi bezmozgaši sinoć su verovatno pravili sačekušu za drugu navijačku grupu, al to se dogodilo na mestu gde su se zadesili mnogi koji nisu iz te priče. Možda najbolje na dan utakmice ne izlaziti iz kuće da se slučanjo ne zadesiš na mestu sačekuše. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Očajno je juče i navijanje bilo, baš nekako nije se prepoznao trenutak da se i ranije prelomi utakmica, mada i mi smo grešili mnogo, na 8 razlike kep gubi loptu i oni vraćaju na 2, zatim opet na solidnoj razlici Aleksa gubi loptu i oni se ponovo vraćaju u život.


Majstori smo poludistance, nzm da li neko u el više udara poludistancu od nas...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Sve navijačke grupe su odvratne, način na koji su ogranizovane mi je oduvek bio odvratan. Meni je neshvatljivo da neko, pogotovo porodičan čovek, se loži na ovakve stvari. Al jbg, sport mnoge omami i zaglupi. Svako može da živi kako god hoće dok ne ugrožava drugog, ali navijačke grupe svojim delovanjem često ugrožavaju nevine, one koji nemaju veze sa ogranizovanim grupama. Ovi bezmozgaši sinoć su verovatno pravili sačekušu za drugu navijačku grupu, al to se dogodilo na mestu gde su se zadesili mnogi koji nisu iz te priče. Možda najbolje na dan utakmice ne izlaziti iz kuće da se slučanjo ne zadesiš na mestu sačekuše. 
Znaju oni kome prave, pravili su ljudima koji idu u Ponco, to su hulje prvorodjenog...


Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Volter said:

 Ovi bezmozgaši sinoć su verovatno pravili sačekušu za drugu navijačku grupu, al to se dogodilo na mestu gde su se zadesili mnogi koji nisu iz te priče

Aha znači to je

Jesu i prva dva puta pravili sačekušu grupi, u Ponču, pa promašili? Sebe laži koliko hoćeš, ali nemoj i nas

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Volter said:

Sve navijačke grupe su odvratne, način na koji su ogranizovane mi je oduvek bio odvratan. Meni je neshvatljivo da neko, pogotovo porodičan čovek, se loži na ovakve stvari. Al jbg, sport mnoge omami i zaglupi. Svako može da živi kako god hoće dok ne ugrožava drugog, ali navijačke grupe svojim delovanjem često ugrožavaju nevine, one koji nemaju veze sa ogranizovanim grupama. Ovi bezmozgaši sinoć su verovatno pravili sačekušu za drugu navijačku grupu, al to se dogodilo na mestu gde su se zadesili mnogi koji nisu iz te priče. Možda najbolje na dan utakmice ne izlaziti iz kuće da se slučanjo ne zadesiš na mestu sačekuše. 

 

Tako je brate, svi su isti. Koje druge navijačke grupe, to je razbijena malobrojna banda koja nema više nikakvu kontrolu na utakmicama Partizana. Preko 90% su normalni porodični ljudi u Areni. Hoću da idem sa decom na utakmicu jer znam koliko im to znači, neću da se zatvaram u kuću jer i ono malo pozitivnih stvari u ovoj zemlji hoće huljina govna da nam sjebu.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Shikamaru said:

Aha znači to je

Jesu i prva dva puta pravili sačekušu grupi, u Ponču, pa promašili? Sebe laži koliko hoćeš, ali nemoj i nas

 

Vidi se iz mog komentara da ih obožavam pa koristim laži da ih bar malčice opravdam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se pojavi neki hadzija biće belaja, trebaju nama neke jake sankcije, nismo mi za civilizaciju još dorasli, eno po insta neka stranica kači snimke tamnoputih ljudi po Bg, kad smo postali i rasisti stvarno ne znam...


A ove baje što napadaju decu, na Kosovo ne pomišljaju otići, al zato u teoriji su veliki Srbi i vernici, naravno u praksi su pacovcine režimske. Zato mi se gadi svaki praznik, najgori onaj sljam se gura po badnjak, ide da pliva za časni krst, Srbiju sa floskulama dogodine tamo i tamo...


@goldberg javno ti si izvinjavam za svaku reč, ti konstantno generalizujes ali sve je tačno...




Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Krivična prijava protiv NN lica u ovakvoj državi je kao da se za to što te ugrizla pirana žališ krokodilima.

Ništa se ne dešava bez blagoslova Žvalavog, ovakve stvari posebno, ipak su to njegovi drugari iz mladosti kojih se često i rado sjeća i evocira te uspomene svakom ko je primoran da ga sluša.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Od ostalih vesti, danas nam je divan dan. @Ne sam Safete  da sledeći rođendan dočekaš kao navijač šampiona evrolige, u kojem kao povratnik igra Boris Dalo :classic_biggrin: 

 

Znači nije nam danas Sveti Sava nego Sveti Safet.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem zašto jedno ne bi išlo uz drugo. Možda ljudi polaze od sebe pa projektuju.

 

Možeš da zavoliš posao, firmu i ljude u njoj, ali normalno je da gledaš da izvučeš maksimum za sebe, ako taj posao obavljaš pošteno.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Odlicno je sto smo u stanju da nadjemo mnogo nacina za postizanje poena, cak i uz ispodprosecnu napadacku igru naseg najboljeg igraca (koja je sve ucestalija...).

 

Ali nemoguce da samo mene frustrira nas sut za 3 u EL u zadnja 2 meca. U ABA laganih 17 trojki uz 60% realizacije, a onda na 2 meca EL ukupno 8, uz uzasnih 20tak % realizacije. I nije ovo prvi put ove sezone da vezujemo meceve sa uzasnim % za 3.

 

Da makar to podignemo na (i dalje tek prihvatljivih) 35-37%, sinoc bismo daleko lakse i ubedljivije pobedili, a usudio bih se reci da bi se mec sa PAO mozda igrao na 1 posed.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato što se kod nas odomaćilo to da neko voli klub samo kad oprosti sve dugove za čiste papire, videti pod FKP. Pa se svi iznenade kad se desi neko sa poštenim stavom prema svemu kao Asano, ali ko ne dozvoljava da ga dripci zajebavaju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...