Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

27 minutes ago, Shikamaru said:

Jeste, ali hej, to nije zanimljivo - mora neko da bude u nekoj svađi, nema drugog objašnjenja 

Pazi, te stvari mogu da idu zajedno. Svađa, tj. nerazumevanje je često deo tog procesa. Bitno je da se skontaju u nekom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Pazi, te stvari mogu da idu zajedno. Svađa, tj. nerazumevanje je često deo tog procesa. Bitno je da se skontaju u nekom trenutku.

Slažem se ja, ali dobro znaš da se u domaćoj diskusiji to retko tako percipira, već se mora ići u krajnost i kako je sve puklo

Mene je npr obradovala reakcija Kaminskog na klupi u Atini, dakle stalo mu je, ajde da vidimo da kanališemo tu želju 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Barkley#34 said:

Zar nije Željko i ranije izbacivao igrače van zone komfora i testirao im glave, a usput proveravao da li može na terenu još nešto da dobije od njih osim poznatog paketa?

 

Apsolutno da, ali ovo ne funkcioniše već  6 meseci, teško da će se nešto promeniti  😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nece biti ni malo lako u petak protiv Zalgirisa.

 

U odnosu na prvi mec jaci su za Maneka, Butkevicijusa i Lekavicijusa.

 

Sa druge strane, mi cemo imati Aleksu i Kaminskog, gde jednog treba opraviti, a drugog popraviti.

Videcemo kakav ce Zeljko imati pristup, posto na 48 sati imamo Zalgiris, Zvezda, put,  Virtus i Monako.

Da li ce prosiriti rotaciju i kada.

 

A jos oko Zalgirisa, posle promene trenera imali su nekoliko boljih i losijih utakmica, pa postoji i ta nepoznanica na sta ce to izgledati.

Zanimljivi podaci su da igraju dosta agresivnije u odbrani, gde su broj 1 po broju iznudjenih izgubljenih i da su ubrzali igru u napadu i poboljsali skok u napadu.

Moze se reci da njihove vrline udaraju na nase mane i da ce biti zanimljim duel.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

I da, na poziciji bele trojke za sledeću sezonu bih rado gledao Butkevičijusa.

 

Izuzetno zahvalan timski igrač.

 

Samo da ne naljutim Safeta zbog prelaznog roka, ali ovo je više pohvala njemu kao igraču.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

I da, na poziciji bele trojke za sledeću sezonu bih rado gledao Butkevičijusa.

 

Izuzetno zahvalan timski igrač.

 

Samo da ne naljutim Safeta zbog prelaznog roka, ali ovo je više pohvala njemu kao igraču.

Jedini prelazni rok koji je dozvoljen je mastanje o Chimi u crno beloj opremi.

 

 

 

Sto se tice Butkevicijusa, ne odgovara estetski ... trazi nekog drugog :classic_smile:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MC Thunder 2 said:

Sanjao sam nocas da smo vodili 13 razlike, nestao mi strim, da bih potom saznao da smo izgubili 113-112.

 

Doduse, u snu se igralo u Kanuasu, a i ja nisam normalan, pa slobodno zaboravite da sam ista napisao.

Sve sam ja ovo već video i ovu šumu i ovu reku..

Šuma je bila zelena dakako Žalgiris 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Barkley#34 said:

Hajde da sačekamo još malo, nije da imamo mnogo izbora. :classic_smile:

 

Ma imamo, u tome i jeste fora. Da ga pusti da igra iz drugog plana, a da kreiranje uzmu drugi. Imamo PJa, Nanelija, Pantera, vratio se Aleksa, Jare povremeno dobar, Smit je tu... Baš mi je suludo da on nešto organizuje pored svih njih.

 

8 hours ago, Cooper said:

Nece biti ni malo lako u petak protiv Zalgirisa.

 

U odnosu na prvi mec jaci su za Maneka, Butkevicijusa i Lekavicijusa.

 

Obradovao sam se pred meč u Kaunasu kad sam video da Lekavičijus ne igra, ne leže nam ti mali spidsteri, koji znaju ozbiljno da udave prenos lopte. 

 

Manek posebno opasan igrač. Igra "iz senke", zuji oko trojke i čeka priliku. A znamo kako mi branimo taj šut, naročito sa njegove omiljene pozicije iz ćoška. Vezao 2 kvalitetne partije protiv Barse i Fenera.

Znamo koliko Ledej radi na strani pomoći, pa će biti prostora za njega, ako se to ne organizuje drugačije.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...