Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

ja sam mislio da ce problem ove sezone biti uspostavljanje hemije novog tima. da mi je neko reko, da ce biti uspostavljena krajem novembra, ja bih mu odgovorio: nema sanse. 

da mi kaze, e hoce, al ce ta hemija da se raspadne, mtr dana kasnije, ja bih mu odgovorio: to nie logicno. nema sanse. deluje mi da je nesto puklo, sa pj-em u epicentru. i da cemo ostatak sezone provesti u: every man for himself, basket modu. i toeto. moja analiza sezone 2023/24. u faking pocetku januara. 

nadam se 2 stvari: 

1. da ce zeljko hteti i da ce mu dati uslove, da sledece godine proba stvori funcionalnu ekipu za jos 1 napad na vrh.

2. da cemo se nakon toga unormaliti. no rosteri od 15  igraca, no napadi na ovo i ono. formiranje  10+2 tima, podela uloga, kvalitetan rad, smislen basket i rezultati... koi budu. lici pomalo na vujosevica, al verujte mi :) msm na nesto potpuno suprotno. nesto tipa valensija, baskonija.

p.s. nikako mi nije jasan koncept: roster od 15 igraca sa "svojim jasnim ulogama".  nie ovo fudbal. ne igra 11. da, da... mnogo tekmi... je u spa, ita, tur... partizan igra EL i trening utakmice medju njima. a i klubovi iz ovih jakih liga nemaju rostere sa po 15 legit EL igraca. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Propale su nam vračke načisto, ako je ikad i radilo ovo Kronosovo i Goofijevo.

Moramo se malo angažovati na tom polju, neće se moći pobjeđivati samo na čisto sportsko umijeće. [emoji16]

Šta je sa Kronosom, brine me već je zaglavljivao bolnice?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Propale su nam vračke načisto, ako je ikad i radilo ovo Kronosovo i Goofijevo.

Moramo se malo angažovati na tom polju, neće se moći pobjeđivati samo na čisto sportsko umijeće. [emoji16]

Šta je sa Kronosom, brine me već je zaglavljivao bolnice?
Apsana - Ćorka - Prdekana...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Propale su nam vračke načisto, ako je ikad i radilo ovo Kronosovo i Goofijevo.

Moramo se malo angažovati na tom polju, neće se moći pobjeđivati samo na čisto sportsko umijeće. emoji16.png

Šta je sa Kronosom, brine me već je zaglavljivao bolnice?

 

giphy.gif?cid=6c09b952sahv2lvwhdwbqtyy78

 

Jedan post u njegovom fazonu 😄

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta/ko je rucna kocnica u ovom timu, ali to se izgubilo ili pokvarilo. Od starta EL vrlo cesto gledamo padove u igri (naroctio na gostovanjima), gubljenje solidne rezultatske zalihe, pa preokrete domacina. Ali izuzev 1.kola, imali smo ručnu...zaustavljali smo te kontra-nalete i vracali sebe u igru i egal.

 

Kada se shvati sta je ručna i kako je popraviti, tada ce biti bolje i tada ce opet bito manje vazno kome gostujemo. Da li je to Aleksa, zdrav i upotrebljiv Ledej ili nesto trece....ne znam 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Nekako mi je to promaklo u ovoj komšijskoj sječi knezova.

Sad mora opet Kupica da valja gifove 30+ minuta. emoji846.png

 

Nije pao za slobodu na Košarci, već gore, na Bolikiti. Tamo im prija ko zubobolja 🙂

Link to comment
Share on other sites

 
Nije pao za slobodu na Košarci, već gore, na Bolikiti. Tamo im prija ko zubobolja [emoji846]

Jao, povrijedio se na treningu… [emoji853]

Što se košarke tiče, za početak bi bilo dobro bar da ne preskačemo šuteve. I prošle sezone smo imali takav jedan period, posle znamo kako je odčepilo.

Pa, eto, odčepljavaj leptenejbo…

giphy.gif
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

nama te muke po extra pasa idu dvosmerno. u napadu naneli, otvorenu, prosledjuje "otvorenijem" jaramazu. u odbrani poginemo da stignemo njihovog jaramaza, pomazuci s njihovog nanelia. al toe zaostavstina i od prosle godine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slag na jagodu je, sto za razliku od prosle godine, ovaj x cemo uci sa losijim medjusobnim u vecini krugova. 

 

Kao sto ti + nisu bili slucajni, nisu ni ovi -. Kad se setim zavrsnice u bask i kako se umesto -2, zavrsilo sa -6. I koja je blazena nesvest bila kod njih, a koja hipertenzija kod mene...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...