Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Monako je lociran a jedna drugarica partizanka je od juče na zadatku, videćemo večeras koliko je uspešno obavljen... Naređenja su a) pljuni im u kafu ili b) izoluj Džejmsa.

 

Šalu na stranu, jedva čekam utakmicu, žao mi je što Frenk ne igra, mogao je da bude lepo oružje protiv Litvanca i Halla, ali sad će morati moćni Smailaga da izdominira...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Uostalom, ako puknemo, krivi su @uini i Haris Džinović.

 

ja sam čovek asocijacija & frstimprešnsa, što bi rek'o vladan. 

kad god vidim kronosovu šmajsersku homoerotiku, pomislim rano, rano je

 

..i onda se moja dokona glava prebacila na bukvalni prevod engleskog. hoću da kažem, nije nikakav džudžu

-pre xy dana sam čuo negde u etru onog ziju valentina i onda sam cele nedelje pevao

 

only shut down little eyes

and callić my nameić, callić my nameić

one lunatic is gonna fly, 

through the mountains until you 😶

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

----

što se tiče tekme vs monaka, u sećanju mi je ostalo da su izuzetno atletični i zajebani u tom smislu i ofanzivno i defanzivno

možda je utisak bio pojačan time što zvezda nije neka atletičarska posada, tj možda će protiv vas izgledati drugačije

 

u svakom slučaju & na stranu mike james faktor (da li će odigrati na ludilo-mašina nivou, prosečno dobro ili očajno), mislim da je teško igrati protiv njih zbog te spojke atletike i skilla koji imaju. 

 

plus obradović protiv obradovića, kao kramer protiv kramera

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste, vrlo su fizikal ekipa i to se primećuje u svakom duelu. Nama se smeši pojačana minutaža za trio Smajli - Tristan - Balša pa će tu da bude problema. Recimo taj John Brown im je neko ko uvek može da podigne energiju ekipe, sav je u borba bre fazonu a istovremeno može da uđe i u seriju pogodaka sa poludistance. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

ja sam čovek asocijacija & frstimprešnsa, što bi rek'o vladan. 

kad god vidim kronosovu šmajsersku homoerotiku, pomislim rano, rano je

 

..i onda se moja dokona glava prebacila na bukvalni prevod engleskog. hoću da kažem, nije nikakav džudžu

-pre xy dana sam čuo negde u etru onog ziju valentina i onda sam cele nedelje pevao

 

only shut down little eyes

and callić my nameić, callić my nameić

one lunatic is gonna fly, 

through the mountains until you 😶

GKyVcicW_400x400.jpeg

 

What are You doing little boy.....?

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Jeste, vrlo su fizikal ekipa i to se primećuje u svakom duelu. Nama se smeši pojačana minutaža za trio Smajli - Tristan - Balša pa će tu da bude problema. Recimo taj John Brown im je neko ko uvek može da podigne energiju ekipe, sav je u borba bre fazonu a istovremeno može da uđe i u seriju pogodaka sa poludistance. 

 

mislim da je ovo jedna od utakmica gde će željko, ukoliko nema problema pojedinac sa ličnim greškama, jahati 35mins ledaya i pazi sad, cabocla makar 28mins, jer je smailagic ako ubacuje svoje, sasvim okej za 12-15min

 

dada, lik je pravi pravcati profi, koji ume da odigra tekmu bez greške a da ga ni ne primetiš sve dok ti ne zvizne dva daggera u facu. opasan lik.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

 

mislim da je ovo jedna od utakmica gde će željko, ukoliko nema problema pojedinac sa ličnim greškama, jahati 35mins ledaya i pazi sad, cabocla makar 28mins, jer je smailagic ako ubacuje svoje, sasvim okej za 12-15min

 

Da, ako pričamo o samo o odbrani to može da bude čak i plus, u smislu da će Bruno da igra više minuta nego što bi bio slučaj da je Kaminski spreman. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Milano sigurno dobijate, a za večeras nisam baš siguran, Monako je jedna od retkih ekipa koja može da vam parira atletikom, 1 na 1 igrom i ostalim vašim dominantnim karakteristikama. Kaminsky mi nekako baš konceptualno fali za ovaj meč gde bi skill mogao da prevagne u odnosu na puku fiziku na koju se često oslanjate. Meni je ovo ultra zanimljiv meč u najavi i mislim da od svih ekipa u EL nekako KKP i Monako najviše liče, s tim što su oni zavisniji od svog alfamejla nego vi od vašeg. Biće baš atraktivna utakmica.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ne sam Safete said:

Fali mu 20 i koji poen da bude treći na vječitoj listi strelaca.

Ja bih ga pustio da to namiri, ostale zaustaviti.

 

Koliko se sjećam, nije se prošle godine naigrao protiv nas, ni tamo ni u Areni. Držao bih se ja ipak te provjerene varijante. 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ja bih ga pustio, čisto da uveliča spektakl :classic_smile:

 

uvek postoji ta drevna košarkaška, pusti x-ipsilona da ubaci 40 poena a ostale zadrži.

em što ne možeš ovih dana ostale da zadržiš, em što je majk džejms neka umerena verzija evroligaško-basketaškog maradone. ako mu krene, biće belaja.

 

u pravu si da odbrana tu ne utiče previše ali opet je bolje biti u stavu, možda se umori i iznervira ako ne uđe prva 3-4 šuta.

 

btw, jel igrao kemba nešto više od simbolike? nisam pratio osim zvezdine tekme ali možda mogu da kliknem na euroleague net.

..tjah, igra k'o smailagić minuta

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

btw, jel igrao kemba nešto više od simbolike? nisam pratio osim zvezdine tekme ali možda mogu da kliknem na euroleague net.

..tjah, igra k'o smailagić minuta

 

Ako postoji neko ko je gori od Shabazza ove sezone, to je Kemba. Nije ostalo skoro ništa u njemu i mnogo više šteti nego koristi ali je makar dobar dećko. Loyd i Okobo su posle Jamesa glavni potrošači, a hoće i Diallo da izađe često iz opanaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Bez Tenkica, sa ovakvim Smajlijem i dodatnom minutazom za Balsu i Tristana, ovo ce biti jako neugodan ubod u guzicu.

 

čisto napadački gledano (kao što rekoh, očekujem više minuta za cabocloa, pa će defanziva biti bolja ako ne pogine u ličnim greškama), smailagić na 11 tekmi i manje od 17mins, ima 67.4% za 2, 38.5% za 3 & 83.3% sa slobodnjaka; tanak je na skoku ali to je već defanziva. tu ima i respektabilnih 0.8 ukradenih s'obzirom na vreme provedeno na terenu.

 

sve u svemu, ovakav smajli nije loš smajli, naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...