Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Jel moze neko da mi objasni zasto Zeljko ne koristi nikada challenge, iskreno ja nemam objanjenje.
Kaminski kada je napravio drugi faul trazio je od Zeljka da trazi challenge, onda je usao u raspravu sa sudijama jer nije bilo challenga i dobio tehnicku i tu je maltene bila gotova utakmica za njega. Druga situacija kada je sviran faul Zeka Ledeja ispod kosa, cak mu je i strucni stab sugerisao da uzme challenge, nije hteo. Jedino sto meni pada na pamet je da mozda cuva timeout za neku bitniju situaciju ili mu je to na neki nacin "ispod casti".

Link to comment
Share on other sites

Pa nije partizanski samo dulevujoševićština.

 

Ako gledamo uže, sinoć, partizanski je ona borba, odbijanje da se preda, buket u svakom skoku, kidanje u odbrani kad je dogorelo do nokata, itede.

 

Ako gledamo šire, to je Željkova odluka da se spusti u Evrokup jer Partizan, da koliko god da smo skupi ili jaki izađemo na crtu i skupljima i jačima, a neretko ih i pobedimo, to je konekcija i spajanje stolova sa raznim likovima koji em polude em neretko odskoče dolaskom u KKP i posle ga stalno spominju...

  • Like 8
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cooper said:

 


Ovo izgleda krajnje nerealno. 164 ofanizvni rejting? Na kom uzorku, imama osecaj da je odigrao covek 100 napada sa ekipom?

 

4 minutes ago, Djo said:

Jel moze neko da mi objasni zasto Zeljko ne koristi nikada challenge, iskreno ja nemam objanjenje.
Kaminski kada je napravio drugi faul trazio je od Zeljka da trazi challenge, onda je usao u raspravu sa sudijama jer nije bilo challenga i dobio tehnicku i tu je maltene bila gotova utakmica za njega. Druga situacija kada je sviran faul Zeka Ledeja ispod kosa, cak mu je i strucni stab sugerisao da uzme challenge, nije hteo. Jedino sto meni pada na pamet je da mozda cuva timeout za neku bitniju situaciju ili mu je to na neki nacin "ispod casti".


Za obe situacije spomenute ne moze da se trazi celendz, kada sudija svira faul to je kraj, nema celendza na to. 
Mozda jedino nesportski nad Ledejom neki u toj situaciji, ali to je bacanja tajmaouta.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@uini Objasni nam molim te da ne treba da se lozimo nakon pobede u tekmi gde smo bili na -8 2 minuta do kraja i nakon meseca gde gde je bilo i povreda i nesrecnih poraza i lose igre i skoro sigurnog gubljenja prednosti domacef terena u aba.

 

Msm ne brani ti niko da pises sta hoces, ali malo smara to tvoje konstantno otvaranje ociju navijacima Partizana da nema nista posebno u nasem klubu.

 

Pusti nas da se lozimo ionako valjda svi znamo da pracenje sporta nije neka posebno racionalna kategorija.

 

Ko je vama kriv sto ne uspevate da napravite neki zabavan lozacki narativ za vas klub, nego je najfalje sto ste stigli to da ste stub srpstva i da Omic ne bi trebalo da igra za Zvezdu i da niste KK Kamerun.

 

Ovim naravno ne mislim da se ti subscribujes na taj pogled na svet, al jbg to je ono sto je izaslo kao proizvod onoga sto veliki broj navijaca Zvezde prica uz pomoc nekih glupih Covicevih izjava.

  • Like 16
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

ma to je super, zaista divno. ja sam pričao o stilu & tonu igre koji se vezuje za partizan ovih dve do tri decenije

 

drago mi je što ste inkluzivni, kao što bi svaka osoba na ovom svetu trebalo da bude. ako vam je to u "manifestu" partizanštine, kudos

Ko ne menja stil & ton igre tri decenije - propada. Kako i treba da bude

Link to comment
Share on other sites

I da dodam, meni su Dritan, Luka Žorić i Kruno Simon pored terena + Švajnštajger često i mali Đoković 😄 jedna vrh poruka za onu priču koju smo već ovde razglabali. A to je da se od Partizana pravi evropski, ili bar balkanski brend i klub treba što više da fura tu priču i da ističe izbaci na mreže reel gde samo stavi onaj 👀 emoji i taguje ih (Kruna i Žoru)

 

Koga briga da li su oni stvarno došli tu da navijaju za Partizan treba to forsirati što je više moguće, zašto bi se klub ograničavao samo na tržište Srbije kad mogu da pokušaju da idu i šire.

 

A to što će Uini da nam priča kako to nije tačno i kako se bezveze ložimo, who cares?

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, nemanjaol said:

@uini Objasni nam molim te da ne treba da se lozimo nakon pobede u tekmi gde smo bili na -8 2 minuta do kraja i nakon meseca gde gde je bilo i povreda i nesrecnih poraza i lose igre i skoro sigurnog gubljenja prednosti domacef terena u aba.

 

Msm ne brani ti niko da pises sta hoces, ali malo smara to tvoje konstantno otvaranje ociju navijacima Partizana da nema nista posebno u nasem klubu.

 

Pusti nas da se lozimo ionako valjda svi znamo da pracenje sporta nije neka posebno racionalna kategorija.

 

Ko je vama kriv sto ne uspevate da napravite neki zabavan lozacki narativ za vas klub, nego je najfalje sto ste stigli to da ste stub srpstva i da Omic ne bi trebalo da igra za Zvezdu i da niste KK Kamerun.

 

Ovim naravno ne mislim da se ti subscribujes na taj pogled na svet, al jbg to je ono sto je izaslo kao proizvod onoga sto veliki broj navijaca Zvezde prica uz pomoc nekih glupih Covicevih izjava.

 

nisam ni napisao da ne treba da se ložite daleko bilo, ja sam se ložio sinoć, već da vaš trud, navijački stres i konačni uspeh na kraju tekme, nisu ništa posebni u odnosu na evroligašku rutinu.

i mene smara kada se fabrikuje partizanština, pa eto, vi napišete, ja napišem da se ne slažem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Sviđa nam se da ti ne bude prijatno.

 

tj ova kuća puna je sreće i veselja ili kako ide taj resident gif na temi  : Đ

 

kao što rekoh, treba uživati i proslavljati i radovati se, ne treba prisvajati neke košarkaške ili kulturološke aspekte kao svoje, pogotovo ako trenutno ne pristaju onome što jeste

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jebotebog, sad vidim Caboclo wingspan 2.31 m. Poređenja radi, Kevin Durant ima 2.25, Giannis 2.21, Porzingis 2.29, Davis 2.27. Monstruozno!

 

 

Zato mi pokupili Jaga dok smo Kabokla zaobišli 🤣🤣🤣

 

Kapiram da mu je wingspan,ako tako može kod njega da se nazove, upola od Kabokla 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, uini said:

 

izgleda da nisi baš ili uopšte čitao šta sam napisao, već više šta bi voleo da vam zameram

 

Nisi sad konkretno zamerao tu priču, ali si imao si više puta krstaške pohode protiv murala i to je tvoj MO na ovoj temi. Nisam ja reagovao na samo na ovaj post nego na taj manir da nam se 'otvaraju oči' oko nekih navijačkih ložakih stvari koje pišemo.

 

Mislim lepo si napisao gore, sve pet, mi imamo pravo da pišemo, ti imaš pravo da reaguješ. I dođi slobodno i objašnjavaj nam svaki put, ali time bukvalno ispadaš ovaj lik:

raf360x360075tfafafa_ca443f4786.jpg.afd4de3e4732289f1c2018bd0fc799e3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa liči na mene, samo što ne nosim naočare, koje mi trebaju
 
u svakom slučaju, tvoj odgovor je replika na moj nekakav opus a ne na konkretne postove. jel imaš i nekog lika za svoj slučaj  : p
Prestani sa double agent igrarijama.
Izađi iz klozeta i priznaj pred svetom ko si i za koga radiš
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ma to je super, zaista divno. ja sam pričao o stilu & tonu igre koji se vezuje za partizan ovih dve do tri decenije

 

drago mi je što ste inkluzivni, kao što bi svaka osoba na ovom svetu trebalo da bude. ako vam je to u "manifestu" partizanštine, kudos

 

Partiznaske pobede i porazi, u smislu da bi ovi naši strejndžersi u bilo kom drugom klubu vecinu ovih tekmi rutinski dobijali ili rutinski gubili, sa svojim prednostima i manama u rangu svojih vakuuma.

 

S druge strane, u dresu KKP to izgleda ovako, zavrsnice su triler, a igraci koliko prebace svoje limite, toliko i odu ispod njih.

 

Partizanština at its finest.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Partiznaske pobede i porazi, u smislu da bi ovi naši strejndžersi u bilo kom drugom klubu vecinu ovih tekmi rutinski dobijali ili rutinski gubili, sa svojim prednostima i manama u rangu svojih vakuuma.

 

S druge strane, u dresu KKP to izgleda ovako, zavrsnice su triler, a igraci koliko prebace svoje limite, toliko i odu ispod njih.

 

Partizanština at its finest.

 

evo madar preneo partizanstinu na fener, mada itudis je kao rodbina

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nemanjaol said:

da dodam, meni su Dritan, Luka Žorić i Kruno Simon pored terena + Švajnštajger često i mali Đoković 😄 jedna vrh poruka za onu priču koju smo već ovde razglabali. A to je da se od Partizana pravi evropski, ili bar balkanski brend i klub treba što više da fura tu priču i da ističe izbaci na mreže reel gde samo stavi onaj 👀 emoji i taguje ih (Kruna i Žoru)

Evo ih Kruno i Luka Žorić i na Zvezdinoj utakmici. Očigledno napravili mini Belgrade tour: Četvrtak evroligaška utakmica; Petak evroligaška utakmica, Subota "Splavarenje" na Beogradskim rekama; Nedelja oporavak uz kaficu i prijatelje pred povratak kući.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Djo said:

Jel moze neko da mi objasni zasto Zeljko ne koristi nikada challenge, iskreno ja nemam objanjenje.
Kaminski kada je napravio drugi faul trazio je od Zeljka da trazi challenge, onda je usao u raspravu sa sudijama jer nije bilo challenga i dobio tehnicku i tu je maltene bila gotova utakmica za njega. Druga situacija kada je sviran faul Zeka Ledeja ispod kosa, cak mu je i strucni stab sugerisao da uzme challenge, nije hteo. Jedino sto meni pada na pamet je da mozda cuva timeout za neku bitniju situaciju ili mu je to na neki nacin "ispod casti".

Trebalo bi uvesti VAR u košarci kao i u fudbalu. Ovo je smešno šta sudije rade i šta gledaju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...