Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, jedibojan said:

Koturovic radi ibogu 😄

Da jbt zaboravio sam na njega, covek je postao saman.

Ja se uopste ne zajebavam za ovo, moze on da trenira 5 sati dnevno i da prica sa Zeljkom svaki dan ali to nije resenje njegovog problema.

Cesto cujem Zeljka na kraju TO kako im kaze da uzivaju u igri ali Jaramaz odavno ne uziva igrajuci.

 

Imao je Uini letos jedan upis gde je uporedio njega i Madara i njihovu razliku u samopouzdanju, malo je reci da je sve pogodio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

počinjemo jako sa: Balšonukleozom i Tristanom iz dubina kao frontkortom, Kevinom McCalisterom na pleju, spuštačem slušalice na mestu šutera i Nanulom na niskome krilu.
Gubimo 7 razlike prvi kvoter, egal poluvreme, potom preuzimamo vodjstvo kada se gorepomenuta ekipa pošalje na kakenje.
Dobijamo oko 15 razlike - pamti se samo pobeda.
Konačan rezultat 105 - 90
Zapratite za još više uspešnih prognoza
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Utisak na početku da smo izasli sa stavom, aj da odigramo maksimalno energetski i pametno ovu utakmicu.

Onda posle par minuta shvatili da su u stanju ipak da je odigraju samo maksimalno energetski.

Dobro:
PJ melem za oči.
Ponitka nakon povrede trojka za poželeti.
Kaminski nastavlja da školuje u napadu.
Kabolko uliva sigurnost na defanzivnom skoku.
Zek i Nanula zasluženo odmorili.
Tristan iskočio napretkom ove godine iz tria Tristan, Balša, Trifa.

Loše:
Jaramaz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaramaz u teškom kanalu, svi to vidimo, ali ono glupiranje sa povicima ŠUT kako pređe pola mi je zgadilo utakmicu večeras

Kao da je u cirkusu. 

Bilo je toga i pre, znam (npr Savo protiv COL) ali ovo je momenat kad je dečko u kanalu i sigurno se ne može tako izvući iz njega (ako je uopšte namera publike da ga tako izvuče, ako je da se nasladi na njegove loše partije onda imam malo ružnije reči da kažem) 

Lično verujem da će proigrati i biti značajan deo ove ekipe

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...