Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

3 minutes ago, Kronostime said:

Nece valjda u kofijama (palestinska marama) da budu na tribinama?

Nije bas da nam budala fali.

 

nein, nema veze sa politikom i trenutnim dešavanjima... ti znaš nas Grobare, mi ti živimo ili u prošlosti ili u budućnosti, sadašnjost nikad 😄 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Shikamaru said:

Zanimljiva mi ovaj #0 u videu, mi taj broj nemamo u ekipi 🤔 

A čuo sam priču da smo se raspitivali za jednog koji jeste nosio taj broj 

Ako mislis na tablu, to je O kao sto ima i X, oks i iks, oznake za igrace/pozicije na terenu. Broj ide sa # kao kod 50. 

 

Ali dobro bi vam legao 😄 

 

BTW, cestitke komsije, pojacanje koje vam je bas trebalo, mislim vise od pleja ako uzmem u obzir nedavne utakmice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

on ce da igra makar pola ili vise svojih minuta centra, jel? nema shaje da je dosao da igra manje od 10mins iza ledaya

 

znaci da neko od koprivica-smailagic ispada iz rotacije, manje-vise + tristan moze u grcku verziju kankuna

 

 

Zavisi od Alenove povrede, ali prilicno sam siguran da je u pitanju Balsa koji i ovako ne igra EL a ABA ce sigurno igrati koliko i do sada. Sto se tice visokih, sada ih imamo 4 za 2 pozicije (ne racunajuci Tristana i Balsu) i mislim da ce bukvalno svako igrati sa svakim

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Shikamaru said:

Zanimljiva mi ovaj #0 u videu, mi taj broj nemamo u ekipi 🤔 

A čuo sam priču da smo se raspitivali za jednog koji jeste nosio taj broj 

 

Pre dve sezone smo imali igraca sa brojem 0 koji je igrao cesto kao 0. A imali smo iste sezone i igraca sa brojem 00, koji je igrao kao 00...

 

Nadam se da Bruno okrece to naglavacke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, John Terry said:

 

Kojih govana?

 

Videces kojih u cetvrtak oko 22:30h

43 minutes ago, uini said:

on ce da igra makar pola ili vise svojih minuta centra, jel? nema shaje da je dosao da igra manje od 10mins iza ledaya

 

znaci da neko od koprivica-smailagic ispada iz rotacije, manje-vise + tristan moze u grcku verziju kankuna

 

 

 

 

batman-begins-scary-men.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, John Terry said:

 

Kojih govana?

 

Inace cestitam, meni jako dopadljiv igrac. Moderna, atletska cetvorko petica... bas ono sto vam treba.

 

Uz (za mene izvestan) poraz od Fenera, posle nemackih ekipa, bice 4-5 ili 3-6. Uzimajuci u obzir cinjenicu da se igra PlayIn, 9. i 10. ce se vrlo retko kad plasirati u Top 8, a znajuci nas, ni domacinstva ako bude 7. ili 8. nisu nikakva sigurica. Treba ozbiljna serija pobeda da bi mogli u Top 6 da upadnemo. A tek je novembar. 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi radujte se sta vam je 😂

Ja sam prezadovoljan, roster je kompletan i mislim da nema potrebe za jos jednim pojacanjem na nizim pozicijama.

Balsa i Tristan ce kao trece opcije na svojim pozicijama imati sasvim solidnu minutazu u Abi, mislim da niko nece biti skrajnut iz rotacije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...