Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, realno *w said:

+8 sa njime danas, tako da nismo ni blizu primili kao na primer preko Smajlija.

 

Smajli na 5 je jedna od najvećih prevara u novijoj istoriji KKPa. To donese rezultat samo kad ubode bar 2-3 trojke, što baš i nije čest slučaj.

 

Guralo se baš dosta na Frenka dole - mada gledah samo drugo poluvreme. 

 

Smailagića ne spominji, ne može jednu loptu da uhvati, od čega su mu ruke da mi je znati?! 

Link to comment
Share on other sites

Na stranu nebulozan potez Trifunovica, kojim je zacinio celu utakmicu, ovo sta mi igramo od pocetka sezone, kurcu ne valja.

 

Iste boljke ispoljavamo u svakom mecu i samo je pitanje, da li je protivnik dovoljno kvalitetan da to iskoristi.

 

Pantera nema nigde, Zek toplo-hladno... Aleksa je uglavnom ok, al i on ima crne rupe. Dozier ne pokazuje ni delic svog navodnog talenta. Kaminsky je dobar u napadu, al defanzivni krater. Smajli tempirana bomba. Zeljko ima pretezak zadatak da to poslozi, a trenutno deluje da nema nikakvu ideju kako da sinhronizuje ekipu.

 

Slede dva derbija, protiv, takodje uzdrmanog protivnika, ali ekipe koja ipak igra sa malo vise smisla nego mi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Očigledno je ova pobeda više značila igračima Mege. Drago mi je da su je iskusili i da se KKP nije provukao kroz iglene uši. 

 

Kaminski i pored sveg doprinosa u napadu je meni užasan igrač, preko njega ćete primati otprilike isto toliko. 

 

Narativski zvuči on point ali pijani milioneri kojima je manje značila pobeda su nas manje koštali pobede od ovih što broje šestocifrene iznose i koji imaju šta da dokazuju i jure. Panter je odigrao verovatno najlošiju utakmicu u našem dresu ali LeDay, Nunnally, pomenuti Kaminski, Avram i Dozier nisu prva adresa za pljuc. Izuzeo sam Smajlija kao jednog od bitnijih igrača jer je i on imao užasnu utakmicu. Ostatak ako nema kvaliteta, znanja, koncentracije, istrajnosti, kvaliteta ili čega sve već da iznosi ovakve utakmice ili makar osetni deo, realno kurcu ne vredi sem da ponekad neki igrač predahne. Serem im se u trajektoriju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Kaminski i pored sveg doprinosa u napadu je meni užasan igrač, preko njega ćete primati otprilike isto toliko. 

 

koliko su primili? pitam posto pise da je za 19mins da 24pts; 87.5% za 2, 100% za 3, 100% sa slobodnjaka.

 

ako je preko njega palo 27pts za tih 19mins, onda okej.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao večeras, neko je stigao do druge baze.

Kaže keva malopre da je Trifa rešio košem u poslednjoj desetinki.

Hehe, možda je tako i slađe, Zalizanom in face...

Sad dan odmora, pa da nastavimo započeto iz junskog plejofa ...

  • Love 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, pierre van hooijdonk said:

Miško je pre svega par meseci protiv komšija pustio ulaz za džabaka, dok protiv nas ponovo nabija cene karata na 2.000. 

 

Afera džank mejl vrlo ide na dušu kluba, Madar je ispao jaje, ali ovaj nas jebucka na sitno već duže vreme, pa čak i u periodu kada sedi svaku EL utakmicu pored terena.

Videh na tviteru da su ove sezone sve utakmice besplatne sem utakmica protiv vas i nas tako da ne verujem da je do svađe.

Link to comment
Share on other sites

Prava uvertira za derbi, toliko najavljivana EL poslastica preti da bude ozbiljan hrkljuš

 

Protiv Cibone je moglo da se kalkuliše, kako se ispostavlja ovde baš i ne - na stranu kako se završilo, igrom nismo zaslužili da pobedimo i dobro je što nismo. Košarka je takva igra, na duže staze kalkulacije / kockanje ne prolazi - napraviš kiks u selekciji, onda ti se jedan igrač povredi i eto problema.

 

Prošlu sam jedva preživeo, a ova sezona preti da će biti još gora što se tiče potrošnje živaca i srca... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Narativski zvuči on point ali pijani milioneri kojima je manje značila pobeda su nas manje koštali pobede od ovih što broje šestocifrene iznose i koji imaju šta da dokazuju i jure. Panter je odigrao verovatno najlošiju utakmicu u našem dresu ali LeDay, Nunnally, pomenuti Kaminski, Avram i Dozier nisu prva adresa za pljuc. Izuzeo sam Smajlija kao jednog od bitnijih igrača jer je i on imao užasnu utakmicu. Ostatak ako nema kvaliteta, znanja, koncentracije, istrajnosti, kvaliteta ili čega sve već da iznosi ovakve utakmice ili makar osetni deo, realno kurcu ne vredi sem da ponekad neki igrač predahne. Serem im se u trajektoriju.

 

Punter igra očajno od početka, Dozier za sada ne pokazuje da može biti cheat code a la Exum. Avram je uvek on point što se tiče enegije, kao i Leday i Nunnally (uglavnom). Meni bar Smailagić i Kaminski nisu kompatibilni na petici, prošle godine i sa Lessortom kao fizikalcem je bilo problema na skoku.

 

Porazi nisu problem, Mega je bila osetno bolja večeras, ali nedisciplina i nedostatak fokusa kod većine igrača jesu problem. Nije da se neće posložiti igra ali ne možete da računate kako će biti mnogo kikseva u ABA 🙂 

4 minutes ago, uini said:

koliko su primili? pitam posto pise da je za 19mins da 24pts; 87.5% za 2, 100% za 3, 100% sa slobodnjaka.

 

ako je preko njega palo 27pts za tih 19mins, onda okej.

 

Može da da i 30 pts, na semaforu je 88:86 za Megu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

koliko su primili? pitam posto pise da je za 19mins da 24pts; 87.5% za 2, 100% za 3, 100% sa slobodnjaka.

 

ako je preko njega palo 27pts za tih 19mins, onda okej.

 

Izleće kao muva bez glave, i dalje pravi glupe faulove i utrpali su nam ponešto preko njega ali više je zabrinjavajuće što izvesni Plavšić, Jelavić i Janković to čine. Napadački je zaista dobro odigrao i realno nije za izdvojiti za pljuc, budući da problemi sa skokom i reketom očigledno nisu vezani za jednog igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Xpert said:

Na stranu nebulozan potez Trifunovica, kojim je zacinio celu utakmicu, ovo sta mi igramo od pocetka sezone, kurcu ne valja.

 

Iste boljke ispoljavamo u svakom mecu i samo je pitanje, da li je protivnik dovoljno kvalitetan da to iskoristi.

 

Pantera nema nigde, Zek toplo-hladno... Aleksa je uglavnom ok, al i on ima crne rupe. Dozier ne pokazuje ni delic svog navodnog talenta. Kaminsky je dobar u napadu, al defanzivni krater. Smajli tempirana bomba. Zeljko ima pretezak zadatak da to poslozi, a trenutno deluje da nema nikakvu ideju kako da sinhronizuje ekipu.

 

Slede dva derbija, protiv, takodje uzdrmanog protivnika, ali ekipe koja ipak igra sa malo vise smisla nego mi.

 

Smisao nase sadasnje igre - da Sabazz i Teo ne sutiraju 1/7 trojke. Svaki. 

 

Cripple fight u cetvrtak. Bukvalnobce pobediti ko bude imao bolji sut za 3 a mi smo tu u kanalcini.

Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2023 at 10:50 PM, ChrisJudd said:

Znači ekipe koje su za top 10 rešavaju Oli u Pireju 

 

On 10/19/2023 at 10:54 PM, realno *w said:

Ne, niti Barsu. Ali sam uveren da će ljudi tek da vide kakve ćemo mi probleme da imamo i protiv osrednjih ekipa. 

 

E ovome sam pričao.

 

Raznese te Milutinov u skoku, pa se tešiš "da, ali on je jedan od najboljih skakača". A onda dodje Mega sa Plavšićem i Nikolom Jankovićem i napravi ti laganih 7 skokova više. 

Ili podatak da su dali 88 poena sa 29% za tri.

 

Stvar je vrlo jednostavna, ova ekipa nema ni blizu dovoljno kvaliteta da uradi delić onoga što je prošlogodišnja. Biće tu dobrih tekmi kad proradi Panter, kad PJ odigra dobro, itd, ali ukupni domet je vrlo ograničen. Jednostavno se zaboravlja koliko dobrih stvari su radila ova dvojica, pa samo oni blokovi Lesora, barem polovina Panterovih poludistanci je dolazilo posle tih jakih blokova. A sada Frenk i Smajli koji samo čekaju kad će da pobegnu iz tog bloka. 

 

Sve u svemu, umetnost je bila ovako sjebati ekipu tokom leta, ali uspeli su.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

Drago mi je da su je iskusili i da se KKP nije provukao kroz iglene uši. 

Isprsili? 

 

LM, kako ste igrali, cast pojedincima (Aleksa, Kaminski, Naneli), niste ni zasluzili da dobijete, ali neki produzetak bi bilo zanimljivo odgledati. Trifa did not agree...  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...