Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ne verujem da je bas vecina ocekivala da Lessort nesto spektakularno padne igracki u PAO, ali se polazilo od pretpostavke da je nadoknadiv gubitak i laksi za zamenu od nekih drugih. E, tu je zajeb jer mi nismo na kraju ni doveli nikakvu zamenu za njega u igrackom i koncepcijskom smislu (ovo sa Brunom je em kasnilo, em on prosto nije takav igrac, bez obzira na solidne fizikalije), a hteli smo da odigramo stosta iz prosle sezone i napred i pozadi. To ne biva. Nije tajna da ja nisam nikada bio njegov hardkor fan, bas zato sto je lajsna, no ono sto nam je najvise nedostajalo jeste energija i motiv kojih je on imao za trojicu. Iako je ovako krejzi krejzi, ocigledno je u pitanju lik koji hoce da slusa i primenjuje na parketu ono sto se trazi i tu nema preveliki ego, odnosno ima taj 'vojnik kluba' mentalitet i naprzenost. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nažalost ovoj ekipi je i domaća publika zviždala na jednom ABA utakmici. A to se ne sjećam kada/da li je bilo nekad. Nije ni publika bezgrešna ali je ipak to neki pokazatelj. 

Imamo vremena da se saberemo, ili da pravimo šampionsku ekipu ili da je kupimo kako je govorio DV. Publika treba da u istom broju kao prošle godine se okupi.

Pa da vidimo.

 

Btw ja se zaista radujem što će Dimitrijević imati vatreno krštenje. Ko zna zašto je to dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

Jel se javio kome u klubu ili je zapalio na svoju ruku? 

 

 

 

ok ok evo izlazim... 😄 

 

Btw

rambo-bitches.gif

 

 

 

 

Pa gde si ti dosad, znaš kol'ko te čekamo...

 

8h4e4tqnv7wo.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, elmulinho said:

Komsije, pitanje: koja je uloga ovog lika na vasoj klupi na koga se Zeljko stalno dere, a on odgovara "Ma znam, tebra, sve znam"?

Emotional support

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grobarcina1992 said:

Zasto mi igramo ovu ligu kad se sve zna unapred kakva liga imaju timeout i kad ga nemaju a da ne pricam o faulu Ledeja 

Igramo je jer moramo da je igramo i jer je to najbezbolnije za klub u ovom trenutku, a sigurno se u nju nije uslo sa nekim velikim iluzijama i ocekivanjima, i rezultat je u ovom trenutku kada smo pogubili sve što je bilo bitno u sezoni - potpuno nebitan. 

Jedina pobeda i to velika ove sezone je ostanak Zeljka, koja znači opstanak kluba. Sad je na njemu da se isprave mnogobrojne greske iz ove sezone, pa će se i ova katastrofalna brzo zaboraviti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, PatrickStar said:

pobeda i to velika ove sezone je ostanak Zeljka, koja znači opstanak kluba. Sad je na njemu da se isprave mnogobrojne greske iz ove sezone, pa će se i ova katastrofalna brzo zaboraviti.


Po meni Zeljko je deo problema. Suludo je očekovati boljitak kad tim ide na remont i biće potpuno neuigran.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikiMilane said:


Po meni Zeljko je deo problema. Suludo je očekovati boljitak kad tim ide na remont i biće potpuno neuigran.


Pa zato je tu novi trogodišnji ciklus. Niko ne očekuje da se sledeće sezone osvoji EL. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
On 6/2/2024 at 12:41 PM, СтелаРоса said:

Cisto sumnjam da se samo pokupio i otisao, uprkos nacinu na koji je otisao iz proslog kluba. 

 

Baš čudno dae zapalio uprkos tome što mu nije prvi put?

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, K.Dot said:


Pa zato je tu novi trogodišnji ciklus. Niko ne očekuje da se sledeće sezone osvoji EL. 

Lako je sad se kurčiti i zaboraviti kako su se prošle godine grickali nokti uz jao, ubiće nas od zezanja ako stvarno odu na F4.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Lako je sad se kurčiti i zaboraviti kako su se prošle godine grickali nokti uz jao, ubiće nas od zezanja ako stvarno odu na F4.


Nije ni neko kurčenje, stvarno je KKP imao taj brutala period sezone prošle godine. Mislim da će Željko pokušati još jedan ciklus pa šta bude. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...