Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Moram i ja da priznam da sam ove godine uživo gledao samo onaj januarski evroligaški derbi, ostale sam samo pratio rezultat.

 

Za ovaj večerašnji se spremam kao da se neće ni igrati. Ne mislim ga gledati svakako. 
 

A ni ove naredne. Kratak je život.

Link to comment
Share on other sites

Baš šteta, dobra utakmica (ne i preterano kvalitetna, uostalom ovo i jesu dve ekipe iz donjeg dela EL), borba na nivou, komšije bolje za par sitnica i malo domaćeg terena i to je to.

 

Nisam video šta je Topić povredio a nadam se da nije koleno. Što se nas tiče, isto što i cele godine, maloooo faaaaliiii maaaaaloooo faaaaliiii, ali to je to, tebi fali, onaj drugi ima i ćaoslav

 

Još jednom, za borbu i hustle svaka čast, kvalitet i dalje samo sporadično prisutan.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

REkoh jos na pocetku sezone da kakav god roster da kkcz ima da ne moze da izgubi kad davidovac igra za njih mislim da decko nema ni jednu seriju izgubljenu protiv nas 😄 sledecu glat 15 razlike gubimo

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mudaška partija Jamesa sa 38 minuta provedena u igri, 27 pts i 6 reb :Hail: Mislim da ne treba unapred odustati od G2, i te kako možete da ih zveknete na njihovom terenu. Punter je najveći krivac, da je odigrao bar 30% dobili biste rutinski.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, 40Wins said:

REkoh jos na pocetku sezone da kakav god roster da kkcz ima da ne moze da izgubi kad davidovac igra za njih mislim da decko nema ni jednu seriju izgubljenu protiv nas 😄 sledecu glat 15 razlike gubimo

Curse or blessing in disguse sto bi se reklo.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aman 2 said:

Ne može se ovakva utakmica dobiti bez upotrebljivog centra.

Šteta. 

Ne može se dobiti kad na jednoj strani se pusta rukomet, dok na drugoj sve se svira eto kako se ne može.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Klizanja Yaga i Nedovica se sviraju kao faulovi za bacanja, duel Teodosica i Ponitke gde od Teodosica lopta izlazi u aut, kao aut za Zvezdu, bodicek Lazica na Naneliju se ne svira kao nesportski, to samo sad iz glave kao očigledno navlacenje za domaćina.

Partizan je loš i takav je cele sezone, centri su nam ne zna se ko je gori, PJ je lagan kao pero, kapiten i Zek su očajni, ali i takvi bismo ovaj meč u normalnim uslovima dobili.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ma nesportski ja ne pamtim kad smo dobili u pioniru, a masa udaraca po glavi plus jakih zaletanja. Ovo nists u el ne prolazi zato tako u el I završavaju, ali sad su im ok ovakve odluke..

 

 

Vrlo licemerno...

  • Love 2
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sramno suđenje 42 penala hahahah to ima samo u aba klaun ligi a da ne pričam o faulu za Yaga prvo poluvreme i na Nedovicu drugo poluvreme po meni Željko je izgubio  utakmicu na 78 78 kad je ubacio Doziera koji ne zna gde se nalazi svaka čast za brata Nanelija momacki je izneo  utakmicu

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Čestitke komšijama.

Suđenje ste već komentarisali ja bih samo body chek Lazića spomenuo.

Al brate kako mene niko ne pita za put do biblioteke, msm kako nam se ne zalomi da dobijemo neku neizvesnu završnicu.

P.S.

Podrška malom Topiću valjda će biti u redu.

Edited by odupri se ludilu
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...