Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Danas je baš duel različitih stilova igre, utakmica Oly-Val je reprezent igre Valensije, gde uz 5 trojki i 6 slobodnih bacanja su dobili u Pireju, prava su fajterska ekipa koja čak i bez Odzeleja nije se dala fizički na tom meču.


Jovic im je prebitan u rotaciji, on je em telo i defanzivac što ima fali na bekovskim pozicijama, a s druge strane od njegovih pasova najviše profitiraju krila i odatle Odzelej i daje te svoje korner trojke, a to će danas na sebe preuzeti Klaver, kao i Robertson koji je procepio protiv Andore i odigrao praktično prvi dobar meč u sezoni.


Bez Odzeleja apsolutno najbitniji duo su im Dzons I Dejvis, prvog Pj mora uvlaciti i stavljati na ledja( iako je fizicki vrlo moćan Dzons al je nizak i kratak), dok Dejvis u odbrani pika i nije neki bauk i mislim da možemo očekivati dobru saradnju Pj i Bruno, jer Evans i Hejs su apsolutno bolji defanzivni par od Dzonsa i Dejvisa.


Mislim da rotacija mora biti skraćena na 1/2 Pj, kep I Nan, nikako Jare I Djusa jer su baš agresivni i mogu tu napraviti ogroman problem, a i ubedjen sam da Ponitka bi se snašao ako su svo vreme na bekovskim pozicijama 2 klase, takodje to i Alenu bi pomoglo koji je sve više 3/4 igrac što je racionalno jer nogama može pratiti s jedne strane, a s druge i nema mesta više na 5 povratkom Frenka.


Ako i u Fonteti budemo uspeli igrati svoju igru i dati prosečan broj poena mi ovo dobijamo i to će biti indikator da se apsolutno mašina upalila, a ubedjen sam da nam oni neće prebaciti 80p.



Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, crni_bombarder said:

 Dzons I Dejvis, prvog Pj mora uvlaciti i stavljati na ledja( iako je fizicki vrlo moćan Dzons al je nizak i kratak)

 

Sve se slažem osim ovoga, ne vidim tu prostor za napad leđima jer je Džons baš prejak. 

 

Druga je stvar da PJ u startu primi loptu blizu koša i onda rešava dugim rukama, to zna rutinski da reši i protiv mnogo viših igrača.

Link to comment
Share on other sites

 
Sve se slažem osim ovoga, ne vidim tu prostor za napad leđima jer je Džons baš prejak. 
 
Druga je stvar da PJ u startu primi loptu blizu koša i onda rešava dugim rukama, to zna rutinski da reši i protiv mnogo viših igrača.
Da ledjima nema sanse, nego iz pika da ga uvuče, mada Mumbru defanzivno top postavlja ekipu i sve stižu da pokriju, više će kep imati prostor ako opet startuje Robertson, jer gotovo sigurno Jovic kreće na Pj I biće to top duel ubedjen sam.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

čekaj, vi ovde ekipno bajate i vračate pred svaku tekmu nekim mantrama, da ne bi urekli xy pobedu a sada pazarite karte za f4; ludo burazere

Pokrivamo sva scenarija, da ne kazem da igramo troznak na sporCkoj prognozi.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...