Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ako je Jare sposoban za 10 pristojnih minuta, to onda nije tako lose, imamo po 2 igraca na svakoj spoljnoj poziciji:

Pedja - Jare, Kevin - Andjusa, Nanula - Ponitka.

 

S tim sto vecina igraca sa ove liste moze na po 2, cak i 3 pozicije.

 

Naravno pricam kratkorocno, o jednoj utakmici. Moramo da nadjemo neko resenje bar za ABA ligu pronto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

 

getting buckets. posle se meni smeju što tražim 35-40% zvezde za tri, to je za partizan ponor.

isto bilo i prošle godine, 40% u plejofu i sl

 

Ne mere to bez obrane. Partizan na ovakve procente ima 3 poraza u 11 kola aba lige, što je praktično katastrofa rezultat.

 

A što se tiče evrolige, prošle godine je samo Barsa imala preko 40%, Partizan bio na granici, svi ostali ispod toga. Monako je igrao f4 sa 30% za tri na nivou sezone. Bitni su procenti šuta, ne sporim, košarka je igra pogodaka i promašaja, ali nisu presudan faktor.

 

7 minutes ago, realno *w said:

Nagradno pitanje: koliko ćemo puta gledati duel Ulanovas / Šmits - Panter na niskom postu?

 

Mnogo, i nešto se tog Šmitsa najviše i zentam, ne samo zbog ovoga što navodiš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Ne mere to bez obrane. Partizan na ovakve procente ima 3 poraza u 11 kola aba lige, što je praktično katastrofa rezultat.

 

A što se tiče evrolige, prošle godine je samo Barsa imala preko 40%, Partizan bio na granici, svi ostali ispod toga. Monako je igrao f4 sa 30% za tri na nivou sezone. Bitni su procenti šuta, ne sporim, košarka je igra pogodaka i promašaja, ali nisu presudan faktor.

 

 

rekoh, "isto bilo i prošle godine, 40% u plejofu i sl"

 

vs real

g1 50%

g2 42.9%

g3 34.5% - iygubili

g4 26.1% - izgubili

g5 51.7% - izgubili ali zna se kako, mirakulom rodrigeza i ljulja, vodili ste 15ak+ na poluvremenu

 

..daklem, mora se za evroligu imati vrhunski šut (ili vrhunska odbrana x dobar šut ali to se neće desiti)

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

rekoh, "isto bilo i prošle godine, 40% u plejofu i sl"

 

vs real

g1 50%

g2 42.9%

g3 34.5% - iygubili

g4 26.1% - izgubili

g5 51.7% - izgubili ali zna se kako, mirakulom rodrigeza i ljulja, vodili ste 15ak+ na poluvremenu

 

..daklem, mora se za evroligu imati vrhunski šut (ili vrhunska odbrana x dobar šut ali to se neće desiti)

 

Aha, ja razumeo '40% i u plejofu si'.

 

Ali svakako ostaje da samo vrh šut nije dovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Ovde se i dalje raspravlja o Bozicu kao nekoj propustnoj opciji a on je do sada bukvalno dokazao da on iz uloge koju ima u Zadru prosto ne moze da izadje.

 

On je lik koji da bi imao ucinak mora da bude alfa-muzjak u coporu, a ne moze da bude alfa-muzjak ni u EC timu. Moze u Zadru, Sirokom, mozda u nekom nizerazrednom italijanskom ili turskom, eventualno spanskom timu sa dna tabele. Sta bi on u Partizanu radio, igrao 10-15min u proseku, jos i manje u EL? 

 

Pri tom, zapitajte se zasto je nestao iz kosarke na vise od godinu i po dana a nije zbog povrede?

 

Bilo bi dobro da me razuveri i da se makne iz Zadra i napravi nesto dok jos moze. Nije mator, sa onakvim telom deluje da lagano moze jos 6 sezona da odigra. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Želim da vidim jednog unleashed Ponjitku. Ima on to u sebi. Samo je nekako previše pasivan pored dosta alfa mužjaka u ekipi plus se vraća iz povrede.

 

Zaboravlja se ova predstava kada je gotovo sam uništio Slovence u četvrtfinalu:

 

 

Vidi se da neće preterano da se nameće ali treba mu neka tekma gde će se razigrati i imati veću ulogu. Mogla bi večeras jedna sa indeksom 20+.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, pendulum said:

Želim da vidim jednog unleashed Ponjitku. Ima on to u sebi. Samo je nekako previše pasivan pored dosta alfa mužjaka u ekipi plus se vraća iz povrede.

 

Zaboravlja se ova predstava kada je gotovo sam uništio Slovence u četvrtfinalu:

 

 

Vidi se da neće preterano da se nameće ali treba mu neka tekma gde će se razigrati i imati veću ulogu. Mogla bi večeras jedna sa indeksom 20+.

 

Sa ovakvim ili sličnim Ponitkom dobili bi Kolo-Kolo 4:0 i postali prvaci sveta.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pendulum said:

Želim da vidim jednog unleashed Ponjitku. Ima on to u sebi. Samo je nekako previše pasivan pored dosta alfa mužjaka u ekipi plus se vraća iz povrede.

 

Zaboravlja se ova predstava kada je gotovo sam uništio Slovence u četvrtfinalu:

 

 

Vidi se da neće preterano da se nameće ali treba mu neka tekma gde će se razigrati i imati veću ulogu. Mogla bi večeras jedna sa indeksom 20+.

 

Pošto smo mi skromni, ne mora triple double, dovoljan je jedan 35+15 DD...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...