Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Prilicno impotentan Liverpul, sto je i bilo ocekivano na ovaj osakaceni sastav, nedostaje kreacija u zavrsnom polju Bmuta. Kontra i prekidi su verovatno najizgledniji nacin za postizanje gola u drugom poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mr clutch said:

VARanje uopste nije gledao da li je crveni za Klajverta.

 

Pirs je napisao da su gledali, ali je procena bila da start nije opasan i zato je bez crvenog. Zuti, mislim, nisu imali pravo da sugerisu.

 

Sto bi neznalice rekle, Liverpul opet poguran.

Link to comment
Share on other sites

Juče je WHU ponovo opljačkan, bukvalno ona drumska pljačka iz kaubojaca kad izlete na konjima naoružani koltovima i vinčestarkama, ubiju čuvara i odu sa lovom, e tako je juče bilo.... ali ja opet ćutim i čitam lamentiranje Liverpulovih navijača o suđenju. E živote lutalico, nekom majko nekom maćeho. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miskooo said:

 

Pirs je napisao da su gledali, ali je procena bila da start nije opasan i zato je bez crvenog. Zuti, mislim, nisu imali pravo da sugerisu.

 

Sto bi neznalice rekle, Liverpul opet poguran.

Onda su ljudi zaduzeni za graficki dizajn zajebali stvar jer na ekranu uvek izadje grafika da je var upotrebljavan. Ili se Pirs vadi, a ljudi za var gulili tukija.

Link to comment
Share on other sites

Liverpul i Totenhem imaju najvise crvenih kartona ove sezone, ne znam kako ih onda sudije guraju. Plus da ne pricamo protiv Totenhema dva crvena i ponisten cist gol Diaza. 

Za ovo Klajvertovo juce je Curtis Jones dobio crveni i tri meca suspenziju.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Darth Steva said:

U kom smislu, da je sudjeno ono sto treba, Liverpul bi vec bio na +10 pa ne bismo imali zanimljivu sezonu?

 

U tih +10...jel uračunat nedosuđen penal nad Bowenom, ili ne. :classic_biggrin:

 

edit: Šalu na stranu...ovo je juče dosuđeno kao penal za Šefild.

 

Posle izjednačenja, u sledećoj akciji WHU, NFL obaranje Ahmedhodžića nad Bowenom u kaznenom, nije ni razmatrano da li je penal ili nije. Može se naći na hajlajtima online, nisam našao ovako izdvojeno.  Uglavnom, komentari nekih pundita na suđenje...

 

 

 

 

 

Edited by Göbekli Tepe
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Göbekli Tepe said:

Navodno je Filips završen, a pred završetkom je i izvesni klinac iz Gane koji igra za Nordsjeland....Neki Ibrahim Osman

 

Razmontirao Partizan letos, bio ubedljivo najbolji igrac na tom dvomecu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...