Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

1 minute ago, djole said:

Slabo pratim fudbal vec duze vreme, ko je sudija majmuncina?

Pa sta mislis ko je? Sudija koji je potreban da sudi ovakvu utakmicu.

 

Inace, debitant.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa mogao je VAR da reaguje, ali nije tako da nije samo do sudije "Specijalca". 

 

Mislim da Kalulu nije imao prednost i otvoren put ka golu jer je tu bio i Mijailović pa se zato nije oglasio VAR.

 

I ovaj drugi žuti za Severinu, jebem li ga, možda i nije morao da ga pokaže.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

"Došli su ovde da se valjaju" pa im valjajući se uvaljaše dva komada. Boli ga, a i treba.

 

Milojevom taktikom uzeše nerešeno Miloju. Koliko puta se u Milojevom prvom mandatu ovako Zvezda izvlačila, mora nekad da plati za to. Jedna rata stigla večeras.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stiletto said:

"Došli su ovde da se valjaju" pa im valjajući se uvaljaše dva komada. Boli ga, a i treba.

 

Milojevom taktikom uzeše nerešeno Miloju. Koliko puta se u Milojevom prvom mandatu ovako Zvezda izvlačila, mora nekad da plati za to. Jedna rata stigla večeras.


To sam baš i ja komentarisao, skroz legitimna taktika. Broje se golovi a ne šanse. Istim ovim rezultatom je Murinjo ukrotio prime Barsu 2012 => Duljaj = Murinjo 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Alek The Great said:

Izjava je bila u Lolinom stilu.

Nikad niko kao Lola-ali niko, tim pre sto je u narednih mesec dana dobio 3 samara od Zvezde, takoreci instant karma. 

Spajicu se smesi slican scenario.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, K.Dot said:


To sam baš i ja komentarisao, skroz legitimna taktika. Broje se golovi a ne šanse. Istim ovim rezultatom je Murinjo ukrotio prime Barsu 2012 => Duljaj = Murinjo 🙂

 

Ona utakmica kad je Teri popio crveni u prvom poluvremenu a Mesi omašio penal. pa ga Tores ugurao u finišu? U tom slučaju Duljaj = Di Mateo :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stiletto said:

"Došli su ovde da se valjaju" pa im valjajući se uvaljaše dva komada. Boli ga, a i treba.

 

Milojevom taktikom uzeše nerešeno Miloju. Koliko puta se u Milojevom prvom mandatu ovako Zvezda izvlačila, mora nekad da plati za to. Jedna rata stigla večeras.

 

21 minutes ago, K.Dot said:


To sam baš i ja komentarisao, skroz legitimna taktika. Broje se golovi a ne šanse. Istim ovim rezultatom je Murinjo ukrotio prime Barsu 2012 => Duljaj = Murinjo 🙂

Znate zasto niste u pravu. Zvezda kad se valjala a izvlacila povoljan rezultat je bilo iskljucivo protiv  mnogo jacih ekipa od sebe a igrajuci evropu. E sad, ako smatrate da je Zvezda za Partizan Liverpul ili Strazbur, onda ste u pravu i nemam nista protiv.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...