Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

2 minutes ago, Alek The Great said:

Kako god ovo da se zavrsi, pa i da damo 5 komada, moralni potez bi bio da Duljaj podnese ostavku, neopozivu. Pa nisu ovi igraci juce poceli da igraju fudbal pa da ne znaju da se postave. Ovo je trenerov pecat.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

Ja kažem malopre: jasno da je ekipa krš, ali nije toliki krš da dođe ekipa koja je dala 3 gola na 6 tekmi i dati 2 gola za 20 minuta.

Duljalj mora da ide.

Link to comment
Share on other sites

Duljaj bi se sam sklonio kad bi bilo ko htio doći na klupu u ovoj šizofrenoj situaciji. Uprava te buši, sudije te kradu, savez korumpiran, liga namještena… Taj ko bi došao na klupu morao bi biti luđi od mahnitog Lalatovića.

I Duljaj je naš najmanji problem, bukvalno jedini koji treba da ostane u klubu samo ne kao trener.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Svako ko se trpa da bude ono za šta nije nam je problem.

 

Pa Igorova krivica je sto je uopste ulazio u kolo sa njima. Valjda je znao sa kime ima posla i da ne treba da ga cudi sta se dogadja...

 

Fazon sklopim pakt sa Djavolom i onda se cudim kad me Djavo izradi....Kao da nisam znao sa kime ulazim u kolo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da je samo to nego je kao seo na klupu da se ne bi desilo da klub nema trenera. Bukvalno im je poslužio kao korisni idiot, da pregutaju još neko vreme plus sebe bruka.

Just now, Xpert said:

Ne mozemo ovakve sanse masiti u kontinuitetu i ocekivati dobar rezultat, a imamo odbranu kakvu imamo.

Ajde, bilo je i dobrih odbrana ali ovo je moralo da se da.

Link to comment
Share on other sites

Izlezavao se golman, a sad je prvi potrcao da se bije sa Nathom. 😄

 

Zasto zuti za Natha? Sudija se potpuno pogubio.

 

Vec sad ima elemenata za jedno 3-4 minuta nadoknade. Do 90og, bice sigurno za preko 10, koliko cesto se izlezavaju.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

 
Ne može biti najmanji problem trener nikako.

Može ako su drugi veći problem, valjda je bar to jasno.

Nije pitanje zašto je Duljaj trener, kao da i ja ne vidim da nema ništa trenerskog u njemu, nego šta je dovelo do tog da apsolutno niko drugi ne želi da to bude.

A to je moj prijatelju baš teška priča i znamo je dobro i ti i ja.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Son_of_a_gun said:


Može ako su drugi veći problem, valjda je bar to jasno.

Nije pitanje zašto je Duljaj trener, kao da i ja ne vidim da nema ništa trenerskog u njemu, nego šta je dovelo do tog da apsolutno niko drugi ne želi da to bude.

A to je moj prijatelju baš teška priča i znamo je dobro i ti i ja.

 

Nije mi jasno. Ok uprava i sve, al ne moramo da primamo 3 gola po utakmici u međuvremenu. Čovek je pokazao da ne zna i mora da ide.

 

Zato treba dovesti stranca, platiti i to je to. 

 

 

22 minutes ago, John Terry said:

103731.jpg

 

Hahah, pomislio sam to. Mogao bi ovaj brzo da bude slobodan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...