Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Najgore od svega je što sve ove kumove pompezne najave će biti domaće osnove koje dovodimo prvo a onda prelazimo na ove što ne znaju,, u boj krenite junaci svi". DeDa je potpisao, sad sledi produžavanje ugovora i dolasci Tea, Bjelice, Simonovića... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Najgore od svega je što sve ove kumove pompezne najave će biti domaće osnove koje dovodimo prvo a onda prelazimo na ove što ne znaju,, u boj krenite junaci svi". DeDa je potpisao, sad sledi produžavanje ugovora i dolasci Tea, Bjelice, Simonovića... 

 

Što napisa neko juče, komšije produžile kapitena, red je i mi da produžimo kapitena 🙂 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Kod atomskog s`desna bacas se u suprotnu stranu sa licem prema zemlji tako da moze da bude i Dobric.

:default_coffee:

 

ajde, u suprotnu stranu? kobe rek'o.

daklem, igrac atomski ulazi s'desna, kano nuklearka a ja se bacam levo, kao sto si lepo primetio.

 

daklem, ne moze dobric, jer ne ume s'desna.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ajde, u suprotnu stranu? kobe rek'o.

daklem, igrac atomski ulazi s'desna, kano nuklearka a ja se bacam levo, kao sto si lepo primetio.

 

daklem, ne moze dobric, jer ne ume s'desna.

To jedino ume Gudurić ali on produžio sa Fenerom. 😅

Link to comment
Share on other sites

Ako smo dotle dogurali da Kum upotrebi "atomski" kao tizer za potpis Lazića, Dobrića ili malog Simketa daj da se odma samoizranjavamo šrafcigerima.
Nadam se da Žoržo takvu dramatičnu komparaciju ne bi utrošio ni za Bjelicu, Tea, Polonaru, Ponitku, Hangu...

Tako da smo mukice spale na izbor jednog iz trilinga: Faku, Mirota, Kalina.

Odatle bi dao i Milanu ''pick'n'roll'' Dozetu da bira...:smiley5:



 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...