Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, Don Dusko said:

Pa nije kriv Beli sto ga Covic zeli.Nemojmo sad da usmeravamo razocaranje u igraca.

I ja bi prihvatio ponudu Zvezde da mi je nude.

 

Evo primera kako to može da izgleda

 

Quote

There came a moment when I realized that maybe I will be more useful to the team when I leave rather than when I was here. Injuries and signings of new players have imposed new financial burdens on the club, and I decided that this would make me more useful to Zalgiris,” explained Kalnietis, who will terminate his contract on February 1st.

 

Mi pričamo o stranim plaćenicima, a u stvarnosti svaki domaći igrač koji ima prilku da naplati sedenje na tribinama to i uradi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bjelica samo u ulozi Petruseva, kombo 4/5, kao opcija više koja bi drzala pod kontrolom minutazu Mitrovica i Davidovca. Mada sam dolazak Kalinica bi bio neka vrsta dopune pozicije 4. Kljucna pojacanja su stranci na 4 i 5 koji moraju biti klasa, a ne Bentil i Martin.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Daj  Tea od 37

 

davaj. i dalje ume za 15mins ono sto vecina ne moze [za ceo svoj zivot, prim. cane] u prajmu.

 

naravno, ne kao prvi plej, kao drugi, to ne bi imao verovatno niko u evroligi a zvezda nije imala nikada.

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Bjelica je bolji od Polonare. Ali opet covek je veteran koji je izasao iz povrede koja ga je udaljila sa parketa citavu sezonu,

U situaciji kada je doveden Davidovac, i Bjelica i Polonara su loši izbori, a Bjelica je svakako gori.

 

Ja ne mogu da verujem da ovde ima ljudi koji smatraju da u timu treba da budu Teodosić, Bjelica, Davidovac, Mitrović, Lazić, Lazarević i to smatraju ozbiljnom selekcijom.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

U situaciji kada je doveden Davidovac, i Bjelica i Polonara su loši izbori, a Bjelica je svakako gori.

 

Ja ne mogu da verujem da ovde ima ljudi koji smatraju da u timu treba da budu Teodosić, Bjelica, Davidovac, Mitrović, Lazić, Lazarević i to smatraju ozbiljnom selekcijom.

Bila je to ozbiljna selekcija pre 5-6 godina. Ali ocigledno stratezima u Zvezdi je mozak, tj. glava ostala u tom periodu. Verovatno im se mnogo toga lepog tada desavalo pa misle da je ovo vreme zapravo ono vreme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Одакле уопште информације о томе да Бјелица долази осим оног лудака Срећка који је на четворци до сад ставио Полонару, Бентила, Петрушева, Бјелицу, уз већ Давидовца и Илића

1 minute ago, Čočo said:

Mislim da ga niko nije spomenuo ali šta mislite o Anthony Randolphu? Pre povrede je bio ozbiljan igrač. 

Страни Бјелица.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Stefi88 said:

Sta fali Belom?😏

Dva kolena i eliksir mladosti..

 

Nadam se da Dusko nece dozvoliti da mu se Covic u toj meri mesa u sastavljanje rostera. 

Da se Nebojsa pita, do sada bi vec produzili Bena i doveli Lija.

 

Sasvim je dovoljan ustupak trenera to sto se Nedovicu ne trazi nova sredina vec bekap igrac.

Na stranu to sto je Neda imao dobru sezonu, vidi se da se narocito ne mirisu kouc i on.

 

Beli bi danas jedino mogao da uskoci u Raduljine cizme i to je jedina istina.

Ako je resio da se zainati i demantuje nas, neka ga, ali ne kod nas.

Edited by Nenadd
dopuna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U poslednjem mandatu u baskoniji ivanovic je imao obe sezone par zanimljvih pojacanja. Gidreitis, fontecchio, enouch, baldwin... nadam se da ce iskopati nesto smislenije od davidovca, sad cujem bjelice i tea. 

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako posle Davidovca potpisu Radonjic I Kalinic, eto nas na kraju prosle sezone, ali sa bogatijim iskustvom :classic_blush:

 

Teo I Bjelica, moze u svako doba, ali kao deo sportskog menadzmenta kluba, kao kosarkasi oni vise nisu u stanju da daju kvalitet koji nam je potreban.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...