Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Каква је ситуација данас на Калемегдану? Је л' су се мало боље организовали?

Планирам да дођем у четвртак да обновим сезонску, нисам тренутно у Београду, не бих да извисим.

Edited by Aureus
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

0% еврокуп тимова је боље попуњено на 4. Апсолутно ниједан није ни близу.

 

Ma gde nije, ovako iz glave u Huventudu su Deson Tomas i Brodzijanski. Pa i Cedevita je na 4 dovela odlicnog igraca (Sow). Mi nemamo nijednu cetvorku, imamo trojku i peticu koje mogu tu da krpe.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fradler said:

 

Ma gde nije, ovako iz glave u Huventudu su Deson Tomas i Brodzijanski. Pa i Cedevita je na 4 dovela odlicnog igraca (Sow). Mi nemamo nijednu cetvorku, imamo trojku i peticu koje mogu tu da krpe.

Симоновић/Давидовац + Митровић у пару са Тобијем, и Лазаревић је ротација на 4 која је свемирски брод за све Еврокуп екипе, а квалитетније смо попуњени и од 5 евролигаша на тој позицији (која нам је убедљиво најслабија). Дешон Томас и Броџијански... немој зезати јебига...

 

Сачекајте барем да видимо Симона како изгледа, ако већ нема екстра квалитетних опција на тржишту, као што нема. Показао је дечко на СП да може, остаје да видимо колико тачно.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

Ma gde nije, ovako iz glave u Huventudu su Deson Tomas i Brodzijanski. Pa i Cedevita je na 4 dovela odlicnog igraca (Sow). Mi nemamo nijednu cetvorku, imamo trojku i peticu koje mogu tu da krpe.

Ovi igraci su goli prosek, mislim nije da su nasi neke elitne EL zveri, ali opet, dajte malo realnosti.

3 minutes ago, Don Dusko said:

Kad ovako pogledas kazes kao ok roster. Al onda pogledas godine Tea, Lazica i Hange...

I istoriju povreda Sabaza, Tea I Nedovica.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, fradler said:

 

Ma gde nije, ovako iz glave u Huventudu su Deson Tomas i Brodzijanski. Pa i Cedevita je na 4 dovela odlicnog igraca (Sow). Mi nemamo nijednu cetvorku, imamo trojku i peticu koje mogu tu da krpe.

Daleko od toga da treba da skacemo od srece zbog trenutnog rostera ali ti preteruejs.

Tomas ima 32 a u karijeri nije povezao 2 godine u istom klubu, sem u Japanu, u koji je otisao u piku karijere.

To je sasvim dovoljan reper da ga ne uzme niko ozbiljan u EL, na stranu sto je i danas sposoban da tu i tamo utrpa nekog.

Brodzijanski nema sta da trazi u El, verovatno ce sa Huventudom dobiti sansu one tamo sezone pa cemo videti ali generalno mu fali sve sem kefala za taj level kosarke.

Ono kod komsija je izgledalo tuzno.

 

Dovesce se cetvorka, nema potrebe za panikom. 

Ne znam da l bi ljudi bili srecniji da smo se postavili ziheraski kao godinama ranije i doveli neku EL mustiklu/mediokriteta tek da bi doveli nekoga.

Recimo nekog Rubita, Vilijamsa, Tomasa, Bentila...

Ovako cekamo, imamo to sto imamo i kad naleti nesto bolje reagovace se.

Nije nikakvo cuvanje vatre, samo logika na osnovu dosadasnjeg prelaznog roka i stanja trzista u Evropi.

 

Raduje sto Simonovic demonstrira prednosti Dinarskog mentaliteta u odnosu na Panonski.

Drcan je, ima gabarita i arsenala da napadne bilo koga.

U odbrani kuburi kao i svaki izdanak Megine skole na toj poziciji ali to je usud sa kojim smo izabrali da zivimo u narednoj sezoni.

Edited by Nenadd
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neće nam igrači igrati 1 na 1 po pozicijama protiv drugih ekipa. Bitno je kako se sve uklopi u tim. 

Davidovac svakako može da bude igrač sistema, što je pokazivao i ranije, a i sada na SP. 

Pisao sam već, ja bih bio zadovoljan i ovako da krenemo. Bar će se na pripremnim utakmicama videti da li to može da šljaka na poziciji 4 i koliko Hanga može na beka u ovim godinama. 

 

Apsolutno sam siguran da ćemo dovesti još igrača, samo u kom momentu, proceniće struka. 

Imamo i sada dovoljno kvaliteta da pobedimo bilo koji EL tim i ne brinem se uopšte kako će to Duško posložiti. 

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj tim i bez pojacanja bolji od proslogodisnjeg svakako. Elem, mislim da ce biti doselekcije, kao sto rekoh, a mozda i u medjuvremenu pokupimo nesto ako bude zanimljivo, samo se bas niko ne pominje vec duze vreme, pa otud moje razmisljanje. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

I ja mislim da su partije Simonovica i Davidovca, odnosno Jaga na SP, ubedile ove nase da malo prikoce. Bukvalno se vec 10ak dana niko ne spominje. Moguce da ce se cekati cutovi u NBA, ali je za sad najbliza opcija da u sezonu udjemo ovako:

 

Sabaz, Jago

Hanga, Nedovic, Teodosic

Gidraitis, Lazic

Simonovic, Davidovac

Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Ko sto  rekoh

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

Meni je ovaj tim i bez pojacanja bolji od proslogodisnjeg svakako. Elem, mislim da ce biti doselekcije, kao sto rekoh, a mozda i u medjuvremenu pokupimo nesto ako bude zanimljivo, samo se bas niko ne pominje vec duze vreme, pa otud moje razmisljanje. 

Ceka se Nba. 

Inace da unesemo malo zivosti do tad. Matt Thomasa je Ivanovic odbio, imali smo ga ponudjenog. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Ceka se Nba. 

Inace da unesemo malo zivosti do tad. Matt Thomasa je Ivanovic odbio, imali smo ga ponudjenog. 

Pa na ovaj tim nam stvarno i nije bio potreban. Bek dobrog šuta, slabe odbrane, koji ne zalazi u reket i obično samo pripaljuje spolja. 

To sve imamo u Teodosiću, plus vrhunskog organizatora na sve to. 

Ako smo već preklopili Tobija i Simonovića karakteristikama, ovo je dobra odluka da se preskoči.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Pa na ovaj tim nam stvarno i nije bio potreban. Bek dobrog šuta, slabe odbrane, koji ne zalazi u reket i obično samo pripaljuje spolja. 

To sve imamo u Teodosiću, plus vrhunskog organizatora na sve to. 

Ako smo već preklopili Tobija i Simonovića karakteristikama, ovo je dobra odluka da se preskoči.

Slazem se donekle, Ivanovic ga je odbio zbog odbran. Trazi defanzivca spolja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...