Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

8 minutes ago, Laki21 said:

 

Ja još nisam primetio da ovde postuje neko malouman. Ako pominjem Danstona na OVOJ temi, valjda najprostijom mogućom logikom može da se zaključi zašto sam to učinio? Posle 8 godina u Efesu, slobodan je jedan od najboljih defanzivaca na poziciji centra u Evropi i nemoguće je zaključiti nakon što sam to ovde napisao da bih ga veoma rado video u Zvezdi?

To je toliko teško za shvatiti?

 

I da ne zaboravim, brisanje posta koji NI NA KOJI NAČIN nije provokativan, neprostojan, nije trol niti bilo šta slično je ekstremno nepristojno i jedino što pokazuje je nedostatak kućnog vaspitanja onog ko ga je obrisao.

 

Ja bi na ovo da dodam...kada se brišu takvi postovi red bi bio da se pošalje neko objašnjenje na PM.

Tako će i ova komunikacija da se odvija '''ispod šanka'' i admini neće na istu, pošto je javna, reagovati impulsivno i dodatno zakuvati i produžiti kloužr.

Meni je brisan sličan post i nisam znao od gužve da li sam ga uopšte poslao, a nisam mogao ni da naslutim razlog brisanja.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Ne znam što se srdite na Evroligu. Mi učešće nismo zaslužili, ako nam ga poklone, hvala im, ako ne nikom ništa.

Ако би ишли тим принципом из евролиге треба да лете Валенсија, Басконија, Асвел, Бајерн, Алба можда и још неки.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

To učešće se zaslužuje po nekim kriterijumima koje do sada nisam uspeo da provalim.

 

 

Kako onda znaš da nismo zaslužili? :D

 

 

Edited by Holivud
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

A kako se to zaslužuje?

 

images?q=tbn:ANd9GcTM6EPDZakE6B3ZEf3yVR0

Just now, Holivud said:

 

 

Kako onda znaš da nismo zaslužili? 😄

 

Imam svoje kriterijume. Nismo osvojili regionalnu ligu.

1 minute ago, Poseidon said:

Ajd' sad zvanično Facu, Laprovittola, Davies, DeDa ... 😁😁😁

 

Sad će potpišemo Kampazza, a uz njega će proguraju Bjelicu, Bobija i Tea.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...