Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, John Terry said:

Kako znaš da oni te šablone nemaju već spremljene i samo ubace neki input data kao na primer sliku ili generički counter to 31, kao sad?

 

Za ovaj vizual sa ciglama svakako postoji template. Za najave dizajner može da iskoristi neke elemente (pozadina, KKCZ logo ako ide itd), ali svejedno se radi nova animacija. I ništa od toga ne traje baš 5 minuta. Copy (description) se verovatno piše unapred.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Bravo Manu, sad kad ovo gledam uz ovo sto si rekao i meni deluje pre kao klasicna cetvorka nego kao petica.

 

ovako igra i za repku, rogovi za luku pa ostane sam na trici ili pnr gde se spusti dole.

 

nisu ovi hajlajci dokaz da igra cetvorku, mada je fakat bio sa veselyjem povremeno na videu.

Link to comment
Share on other sites

Kako nisam voleo ovog litvanca kad je igrao protiv nas, uvek je pogadjao neke ludacke suteve. Definitivno najvece pojacanje do sad. Ako se ozvanici sve bice bas dobra ekipa, iskreno nisam se ovom nadao. Nadam se samo da Sabaz nece biti kao prosle godine..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ovako igra i za repku, rogovi za luku pa ostane sam na trici ili pnr gde se spusti dole.

 

nisu ovi hajlajci dokaz da igra cetvorku, mada je fakat bio sa veselyjem povremeno na videu.

Ma dobro da, samo kazem kako mi se cini. Barsu sam gledao 2 puta prosle sezone i nisam njegove igre zapamtio.

Upoznajem se sa njim preko highlightsa sto nije previse zahvalno. 😁

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Što se Rokasa tiče, ono što prvo upada u oči je jedan od najbržih izbačaja Evrope. Siguran sam da će Duško imati veliki broj off-ball akcija za njega koje su mu zapravo i trenerski TM.

Van tog šuta, plus mu je i flouter kojim zna da napadne iz close-outa gde dobro čita odbranu. Kvalitetan cutter.

 

Sa druge strane, ne treba od njega očekivati igru iz izolacija i završavanje u kontaktu, ni jedno ni drugo mu nije ni blizu EL nivoa. Krupno telo za trojku koje ne koristi baš najfluidnije i to se najbolje vidi u odbrani dobrih ball-handlera, retko to uspe da isprati.

 

Zadovoljan sam potpisom, ali ne mogu da ne napravim paralelu sa Dobrićem :lol_2: Ipak, poboljšana verzija i što se mene tiče to uopšte nije loša stvar.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Znaci Teo, Hanga, Gedraitis, Tobey, Balomboj, Davidovac i Simonovic💪

 

Daj tog Shabaza, Toka, Lloyda i da privodimo kraju😀

Ako se ovo sve obistini i Alamodome bi nam bio pretesan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Snjofko said:

Red je da prestanete da pricate za ljude od 31. godinu da su stari. Povredjujete nas. Na pocetku prajma i napona snage se to kaze.

Ako do 31 godine niste postigli nista - necete ni posle.

Jedino su vino i zestoka pica bolji sa protokom godina.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Hahahahaha jel realno? Koji kompleksi jujuju

Stvarno bi mogli jedni i drugi makar preko zvanicnih profila da prestanu da tatisu.

 

Jedno je kada mi navijaci radimo ali kada to radi funkcioner ili zvanicna stranica kluba...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...