Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

On 6/22/2023 at 5:56 PM, Ljubitelj baklave said:

I ja sam ocekivao nikakvu igru  i mucenje, ali pre svega iz razloga sto nisu igrali spicevi, nijedan od tri glavna. Jovanovic i Joveljic, ok, postujem i cenim trud zaista, ali Mitrovic i Vlahovic su svetska klasa. 

Igra nikakva, od SP ne igramo nista, na sve tri utakmice je bilo jadno, ali u CG smo dobili jer je Vlahovic izmislio iz nicega dva gola, to je jedina razlika u odnosu na Razgrad. 

 

Grupa je takva da je verovatno najslabija u istoriji svih kvalfikacionih grupa za Euro i SP unazad 30ak sezona, jer ne pamtim slabiji kvalitet kod svih 5 timova, ukupno gledano, Madjari su timski verovatno najbolji, Srbija po imenima, ali ovo sto igraju od SP pa navaomo je jad i beda. 

Vezni red trom, spor, bez zara, energije i zelje, stoperi ocekivano kikseri na sirokom prostoru, Piski je odavno procitana knjiga, on sto je uradio u proslim kvalfikacijama i Ligi Nacija je na motivaciju tima i nista vise, jer on ima skromno takticko trenersko znanje, onako primati golove na SP je blamaza, doslovce BLAMAZA, 8 komada u tri utakmice, time je sve receno. 

 

A sad i najjaci njegov adut - motivacija, ne radi vise tj njegov glas ne dopire do tima. 

Bice muke ako se ovako nastavi, mada zaista ne znam sta bi trebalo da se desi pa da u ovoj grupi ne budes medju dva, jedino da izgubis kuci od CG i Madjarske i da ne dobijes Litvaniju u gostima recimo. 

Ali tesko da ce to biti, na jesen kad se odmore i spicevi bude spremni, to ce biti drugacije, ali sve skupa ovo je jad i beda i nema sta da traze na Euro, isto kao na SP, samo da odu i da se vrate. 

 

 

On 7/4/2023 at 3:33 PM, LayupFromTheMidget said:

Da vrednost po transfermarketu je elitna referenca, jedva cekam 2m za Mijailovica da dobijemo ili 500k za Srnica.

 

On 7/11/2023 at 9:50 PM, Ta'veren said:

 

To je verovatno kumulativna statistika gde je veci deo sezone igrao za NO koji nije bio blizu PO.

 

Imao je slabije brojke u Milvokiju na kraju regularne sezone, nasao mu je Bad ulogu i iskreno sam mislio da ce ostati u NBA tamo jos par sezona. Bio je za sve sok sto je izabrao Barsu, nije da je propao pa da mu je Evropa bila jedini pravi izlaz. Verovano razni drugi faktori su ga usmerili da izabere slabiji evropski ritam utakmica

 

On 8/15/2023 at 10:44 PM, СтелаРоса said:

Nas ladno neki ludaci godinama prozivaju da igramo namestene meceve u ligi u kojoj Tsc kao najbolja ekipa posle nas gubi 0:4 na svom stadionu od Brage za 20 minuta igre. Mi smo tu istu Bragu pobedjivali sa sve Gobeljom u postavi.

 

Jebote.

Ima li negde link za utakmicu, Ako neko zna da podeli?

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko pametniji od mene da mi objasni smisao petorke sa Mitrom, Simonom i Ilicem, uz Nedovica i Jaga na pozicijama nejaci. Koja je tu smisao, ko sta igra..

Razumem da krpimo cetvorku sa centrima, da nam bek Nedovic igra pleja(brrr), da nam fali igrac na dvojci, ali sta koji djavo radi Ilic na SF, jel to neka zajebancija ili sta.

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opasno me nerviraju Nedovićevi šutevi van balansa, to kad bi izbacio iz igre bio bi nam odličan, ovako mi samo živce kida. Kaže imamo po dva odlična igrača na svakoj poziciji, ko je ta druga kvalitetna dvojka, Branko Lazic? 

 

Tobey, Gidra, Hanga odlična pojačanja, znalo se da tu neće biti promašaja. Shabazz će biti najveće pojačanje, samo da ga povrede zaobiđu. :smiley50:

 

Ja sam zadovoljan pripremama, mislim da će Davidovac i Simonović solidno odraditi posao na četvorci, ali dvojka se jednostavno mora dovesti.

Link to comment
Share on other sites

S' obzirom da je prosao prelazni rok i pripremni period meni ovo ni na sta ne lici.

 

Niti mogu da se naslute neke petorke niti bilo sta.

 

Kako mi deluje mi cemo i ove sezone biti ekipa koja ce najvise zavisiti od raspolozenja/nadahnutosti pojedinih igraca i kad ih budemo imali vise dobijacemo a kada ne gubicemo pa i od na papiru slabijih ekipa.

 

Valjda je sad vec jasno da kombinacije na visokim tipa Mitrovic/Simonovic nece raditi, jes' da Mitrovic donosi odredjenu produkciju u napadu ali suvise je tanko na drugoj strani, do'vaticemo loptu nikad.

 

Bolomboj kao sto sam napisao deluje dezorjentisano cesto i sa ne bas prevelikim bbiq-om ali se nadam da ce on biti startna petica jer mi deluje da jedino on moze da obezbedi kakav takav defanzivni skok i zastitu obruca.

 

Sto se Duska tice prvi sam bio za to da treba da ostane na kraju prosle sezone ali po ovome sto gledam ne deluje mi da bas zna sta radi a i nema opravdanja ako se ne ispune odredjeni ciljevi, sam je pristao na ovaj tim, nema opravdanja.

 

Edited by nunilo
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Нису припремне утакмице за суд поготово ове у којима нам фали велики број играча, али оно што ме код Душка нервира што и прошле сезоне и ове сезоне ти немаш појма ко је прва петорка ко друга. Кари је то лепо искристалисао у репрезентацији, све нба екипе имају прву и другу петорку, зашто се код нас не зна ко пије ко плаћа не знам нисам паметан.

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, BarryWhite said:

Ne znam za sta je merodavna ova utakmica, Bolomboj opet igrao dosta na 4, Ilic na krillu, Gedraitis imao minute na 2. Nisu igrali Sabaz, Teo,Lazic, Lazarević, Davidovac, Bjelica...

 

Merodavna je da pokaze kako nismo u stanju da dobijemo ni jednu neizvesnu utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrali smo egal utakmicu bez pola tima protiv kvalitetnog evroligaškog protivnika koji je vjerovatno bio u punom sastavu, komentari kao da smo ponovo izgubili 40 razlike kao na prošlim pripremama. Plus je Duško eksperimentisao kao nikad prije, nikad više nećemo vidjeti Ilića na 3 i vjerovatno ni Bolomboya na 4.

 

Meni je ovdje problem samo ta pozicija 2, ne vjerujem da je ijedna evroligaška ekipa tanja na toj poziciji.

Edited by Howie Roseman
Link to comment
Share on other sites

Au al ste skocili jbt.

 

Imali smo samo 4 spoljna igraca…Jago,Neda, Hanga , Gedraitis. Uz to smo i juce igrali dva produzetka. Sta je trebao da ih izrabljuje 40 min da bi dobili utakmicu?

 

Pa niko nije lud da Ilica gura na 3 

da Bolomboja ili Luku gura na 4 kada to nisu…. a da to ne mora.

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Dobio je prvih 6 neizvesnih u EL, pa šta smo imali na kraju od toga? 

Mislis da je bolje da je svih 6 izgubio? 

Da se ne vracamo na ispricane price iz prosle sezone, potpuno drugacija je energija bila u tim utakmicama.

Sad se ocigledno radi o necem drugom.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...