Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, Admiral said:

Ali moment kada Deda baca Kobri alley oop u 1/2 finalu SP ❤️

 

Najjaci momenat, sa ove Zvezdaske strane, posebno u smislu drugarstva, za mene, definitivno zagrljaj Gudure i Dobrica, na kraju danasnje utakmice.

 

Nekada davno, prvo na tribini zajedno, pa u klubu, i sada, covece u finaluuuu Svetskog prvenstvaaaa ❤️

  • Like 9
  • Love 17
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

Pa ako imas takve informacije, ne bi trebalo da te iznenadi da smo posli sa 9 igraca na turnir...

Pa nisam se raspitivao za to iskreno, od ono pre par dana nisam nista pitao. 

Ali pitacu sutra sta je sa Teom, trenirao je pre par dana normalno. 

U koliko igramo sutra? 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Tacno fali ovde jedan bek, pa cak i sa zdravim Teom Nedovic deluje usamljeno na poziciji. Produzavanjem Kuzmica smo doveli u pitanje dovodjenje cetvorke zbog prekobrojnosti, ali bi moglo i to da se resi da Kuzmic u nekim mecevim zauzme Raduljicino mesto.

 

Ali videcemo, posle ovog turnira ce situacija biti jasnija i nama navijacima i strucnom stabu, jer deluje da im se ne srlja, pa mozda cak se bude cekao i Magenta kup kad ce nam se pridruziti i Jago i Simonovic, a mozda i Teo. 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

Ne znam odakle da pocnem. Mozda me se neko seca, bio sam na prethodnom forumu upisan kao Nole025, onaj sto je imao nerealne zelje... pratio sam vas dugo, svaki dan, nisam mogao nikako da se registeujem na forum, al uspeo je moj najbolji prijatelj da me registruje. Nikako nisam.mogao da dobijem verifikacioni kod.. mnogo sam srecan sto sam konacno uspeo pomoci prijatelja da udjem na forum kao clan. Kuckacemo se. Napred Zvezdo 🔴

  • Like 3
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, BojanaCZV said:

 

Najjaci momenat, sa ove Zvezdaske strane, posebno u smislu drugarstva, za mene, definitivno zagrljaj Gudure i Dobrica, na kraju danasnje utakmice.

 

Nekada davno, prvo na tribini zajedno, pa u klubu, i sada, covece u finaluuuu Svetskog prvenstvaaaa ❤️

 ❤️ 

  • Like 6
  • Love 12
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Igor_ said:

Pa nisam se raspitivao za to iskreno, od ono pre par dana nisam nista pitao. 

Ali pitacu sutra sta je sa Teom, trenirao je pre par dana normalno.  

Teodosić je još pre nedelju dana viđen na jednoj klinici gde naši igrači idu na razna snimanja nakon povrede. Išli su tamo npr Vildoza, Mitrović, Džoni... 

Tako da, neki problem ima sigurno i još nije rešen. 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Teodosić je još pre nedelju dana viđen na jednoj klinici gde naši igrači idu na razna snimanja nakon povrede. Išli su tamo npr Vildoza, Mitrović, Džoni... 

Tako da, neki problem ima sigurno i još nije rešen. 

 

Ne znam bas mi nije pomenuo nista vezano za to. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Howie Roseman said:

Šteta što Aleksa nikad nije zaigrao za voljeni klub, uvijek bih njega prije imao u timu nego Nedovića.

 

U kakvoj god da je formi Nedović, i mene često iznervira, sezona mu je bila loša, ali jedan od njih dvojice je Zvezdino dete i vratio se posle 10 godina u svoj voljeni klub u kome je odrastao, a drugi je otišao za Željkovim parama i učestvovao u pogrdnom pevanju prema Zvezdi prošle sezone. Pa da je 83 puta bolji igrac (a nije, samo je u boljoj formi), nikad ih ne bi menjao. Postoji nešto što se zove rispekt prema Zvezdinoj deci…

 

  • Like 12
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...