Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, MarioKempes said:

Dragi brate, jedna molba: ako imaš neke informacije koje ne želiš/ne možeš/ne smeš da izneseš, nemoj onda ni ložiti ljude u stilu "ja nešto znam, al' neću da vam kažem". Nije drugarski, bolje iskuliraj, preskoči.

Sve najbolje.

Dragi brate, 10 godina ljudi zive i cekaju necije " Dobro jutro" na 14 raicitih jezika da bi nagadjali o kome je rec. Ne vidim da je nekome to smetalo? 

Necu vise pisati bilo sta sto znam, ali videce se vremenom, a rado cu da kvodujem ove koji se smeju na ono sto tvrdim, kada uvide da je tako. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Predragdjape said:

.A na kraju to je sve Team KK Crvena zvezda. 

Mislim da je ovo jedino što bi trebalo da nas interesuje, pa bi valjalo da se i usresredimo na praćenje i podršku isključivo KKCZV, bez šaljivih upadica team ovaj-team onaj.

Kao što rekoše neke kolege forumaši za Polonaru, tako i ovo postaje degutantno. Sezona je na pragu i svu energiju treba usmeriti na podršku treneru i momcima koji su tu, bez obzira na lične simpatije ili animozitete prema određenim igračima.

Još uvek se nadam pojačanju/ima, ali ako je procena da ih sada nema, videćemo kako će sve izgledati, pa ako ne bude valjalo ne sumnjam da će ih biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DrMV said:

Mislim da je ovo jedino što bi trebalo da nas interesuje, pa bi valjalo da se i usresredimo na praćenje i podršku isključivo KKCZV, bez šaljivih upadica team ovaj-team onaj.

Kao što rekoše neke kolege forumaši za Polonaru, tako i ovo postaje degutantno. Sezona je na pragu i svu energiju treba usmeriti na podršku treneru i momcima koji su tu, bez obzira na lične simpatije ili animozitete prema određenim igračima.

Još uvek se nadam pojačanju/ima, ali ako je procena da ih sada nema, videćemo kako će sve izgledati, pa ako ne bude valjalo ne sumnjam da će ih biti.

Duga je sezona, bice prostora za razne posalice... Ali i to moze biti zanimljivo. Cim smo odbili Tomasa, a ne sumnjam da smo mogli I Hilianda da potpisemo, kao i Sveda do sada, znaci prati se neki drugi igrac. Harrison najverovatnije. Ocigledno imamo dogovor s njim da u slucaju ako ne ostane u NBA predje kod nas. Ili opciju B vec spremnu ako ostane u NBA. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čvarkov said:

 

A2P

 

Screenshot-20230906-215347-Chrome.jpg

Nisam stigao da pogledam programsku šemu. Zanima me Zvezda i Sasari da gledam. Hvala u svakom slučaju

4 minutes ago, Predragdjape said:

Duga je sezona, bice prostora za razne posalice... Ali i to moze biti zanimljivo. Cim smo odbili Tomasa, a ne sumnjam da smo mogli I Hilianda da potpisemo, kao i Sveda do sada, znaci prati se neki drugi igrac. Harrison najverovatnije. Ocigledno imamo dogovor s njim da u slucaju ako ne ostane u NBA predje kod nas. Ili opciju B vec spremnu ako ostane u NBA. 

Ovde sam čuo i da nam je ponuđen neki Oklahomin Lindi Voters

Link to comment
Share on other sites

Kako stoje stvari sezonske će stiću pred početak meča sa Asvelom oni koji su kupili online a oni koji nisu došli prvog dana prodaje do 12h na Kališu, stići će da iste kupe do početka meča. Ovim tempom mi nećemo prodati više od 5000 do početka EL. Kao da se sve radi namerno da se što manje prodaju. Svaka čast. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Igor_ said:

Dragi brate, 10 godina ljudi zive i cekaju necije " Dobro jutro" na 14 raicitih jezika da bi nagadjali o kome je rec. Ne vidim da je nekome to smetalo? 

Necu vise pisati bilo sta sto znam, ali videce se vremenom, a rado cu da kvodujem ove koji se smeju na ono sto tvrdim, kada uvide da je tako. 

Opušteno, piši šta želiš, naravno. Meni je zasmetao ton tipa "ja nešto znam i zato sam važan, a vi neobaveštena sirotiljo možete samo da mi zavidite". Tj. ako ima nešto makar i malo konkretno - to volim da pročitam, a ako je u stilu "reče mi jedan čoek jednu stvar o jednome čoeku..." - to jok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Kako stoje stvari sezonske će stiću pred početak meča sa Asvelom oni koji su kupili online a oni koji nisu došli prvog dana prodaje do 12h na Kališu, stići će da iste kupe do početka meča. Ovim tempom mi nećemo prodati više od 5000 do početka EL. Kao da se sve radi namerno da se što manje prodaju. Svaka čast. 

:vec prodali 4.5k:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CuaTheTime said:

:vec prodali 4.5k:

Ako je tačno, to je baš fina cifra.

Pisao je kolega @Čočoveć ovde da su pojedinci uzimali po više desetina za društvo, pa može biti da jeste tako.

Svakako je interesovanje veće nego prošlih sezona, pa bi valjalo da dobacimo do tih famoznih 10-akK

Edited by DrMV
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DrMV said:

Ako je tačno, to je baš fina cifra.

Pisao je kolega @Čočoveć ovde da su pojedinci uzimali po više desetina za društvo, pa može biti da jeste tako.

Svakako je interesovanje veće nego prošlih sezona, pa bi valjalo da dobacimo do tih famoznih 10-akK

Od toga nema ništa. Realno je između 5 i 6 hiljada. Fenomenalno je 7 hiljada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iz Hange pršti iskustvo i samopouzdanje. Sa njim na terenu ce se tesko desiti da sedam minuta ne damo kos, a da protivnik stigne +16. Ne plasi se nikog i zna svakog igraca i trenera u Evroligi. Ove godine ce posle duze vremena imati vise slobode i u napadu, dosta ocekujem od njega 💪🏼

 

https://meridianbetsport.rs/kosarka/hanga-zvezda-meridian-sport-intervju/

Edited by Fromthecorner
  • Like 3
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Aureus said:

Тужна организација продаје. Дошао, добио број и рекли ми да дођем за седам сати. Дугогодишњи сезонци максимално испоштовани...

Organizacija je skandalozna ali ovde nije reč samo o sezoncima, niko ovde nije ispoštovan. Fora sa brojevima je dobra, umesto da čekaš tu u redu lepo odeš sedneš negde, iskuliraš, popiješ, pojedeš, vratiš se i uzmeš kartu umesto da bdiš ispred ulaza klupskih prostorija 7 sati. Užasno je što i pored ovolike gužve i ako su prvog dana videli da će i narednih isto biti, njima radi samo jedan šalter i maltretiraju sve da čekaju satima. To je za svaku osudu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne postoji magija kojom je do sad moglo da se proda 5k uz ovakvu organizaciju prodaje
online nije dostupan ni priblizan broj ulaznica, a uzivo to ide uzasno sporo
jedino ako u tih 5k racunaju i 3-4k podeljenih za dz kopu 
Kop , sve i da skinu stolice , nema više od hiljadu mesta

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...