Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

9 minutes ago, Setite se 2011 said:

Mala gužva na Kalemegdanu.Izgleda da su podeljeni brojevi za danas c39fe1dcbbd2f0cbd602e23050ef8581.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Čović mag organizacije. Sačuvaj me Bože. Meni dali broj 50 a došao sam u 10.30. Oni su lepo svojima podelili brojeve ko zna kad a mi smrtnici čekajmo sad do ne pre 3( tako su rekli za moj broj). 🤦

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Je l može neko ko je tamo da mi kaže do kojeg broja se stiglo? I je l ide to brzo? Bio bih zahvalan. 😊😂

Kako vidim po tviteru niko ne zna i ljudi pizde

Izgleda da je bolje sto nisam nasao nikog sa sezonskom za +1 (ako ima neko nek se javi bio bih zahvalan 🤣)

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, СтелаРоса said:

Online ne mogu da se kupe sezonske ako nisi clan klub?

ja uzeo malopre 4kom...valjda

kad sam trebao da unesem podatke za nas cetvoricu, polja za clansku kartu i broj sezonske iz prosle god su bila crvena(obavezna)...ali sam samo udario kosu crtu i nastavio

skinuli mi pare i dobio potvrdu na mail

valjda je to to

 

btw, online su dostupna samo 2 sektora nivo 400 bok

od tribina a,b,c,d samo cosak gornji deo

prilicno lose...ali sta drugo ocekivati od str cox

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Čočo said:

Online isto dobro ide prodaja. 

Kurac ide dobro kad su pustili mozda svega 1000 mesta ne racunajuci sektor 400 (a koji su pustili samo 4 i to skoro pa bocna sektora). 

 

Ne razumem ovo dziberisanje kluba, majke mi. Uzeo sam 3 sezonske na nivou 200, ne mesta koja sam zeleo jer to nisu ni pustili... 

 

U svakoj lozi su pustili samo po 2 reda, to je ni 40 mesta po lozi. Dakle manje od 400 karata u lozama. I mozda jos po 150 u ovim A, B, C, D i to ona koja su najvise bocno, bukvalno najgori delic tih sektora. 

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Koin ispred vremena kupuje karte 31.12.2024 a danas 04.09.2023. 😂

Mozda sam kupio polusezonsku kartu!? 😄 

 

3 minutes ago, djura.net said:

Trosak obrade porudzbine 1040 din :krstipd4:

Oni majmuncici sto vide sta si kliknuo na sajtu pa ti to otkucaju u mailu nakon sto vide zeleno svetlo sto se upali kad prodje bankarska transakcija... e pa oni mora da se nahrane. 🍌

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Mozda sam kupio polusezonsku kartu!? 😄 

 

Oni majmuncici sto vide sta si kliknuo na sajtu pa ti to otkucaju u mailu nakon sto vide zeleno svetlo sto se upali kad prodje bankarska transakcija... e pa oni mora da se nahrane. 🍌

Ima i kod mene zez ali kad sam uzeo onlajn drug kupio kartu meni za Fiorentinu. Pisalo na karti da se utakmica igra 2024 godine 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...