Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ja sam izgleda jedini lik, majke mi, koji niti je lično pričao ni sa kim, niti ima nekog ko je pričao niti imam neke informacije od trećeg, petog ili osmog lica u lancu. Šta više, ja kad bih prišao Mirotiću i da ga pitam o celoj situaciji dečko bi me ili napsovao ili u najmanju odgledao kao da nisam sav svoj.

 

Kako neko poveruje da ti igrači samo čekaju da objasne situaciju nekom random liku... evo ja ne dobacujem.

  • Like 19
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, John Terry said:

Ja sam izgleda jedini lik, majke mi, koji niti je lično pričao ni sa kim, niti ima nekog ko je pričao niti imam neke informacije od trećeg, petog ili osmog lica u lancu. Šta više, ja kad bih prišao Mirotiću i da ga pitam o celoj situaciji dečko bi me ili napsovao ili u najmanju odgledao kao da nisam sav svoj.

 

Kako neko poveruje da ti igrači samo čekaju da objasne situaciju nekom random liku... evo ja ne dobacujem.

Poslacu ti ja u inbox 100% proverene informacije, znam jednog što je jutros pričao sa Mirotićem.

23 minutes ago, СтелаРоса said:

Nisi jedini brate, tu sam i ja

I tebi ću poslati

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Evo jedno interesantno ime, Darius Days, porobio u G ligi 24 poena 9 skokova, uz to iznad prosečan defanzivac jak kao bik, 37.5% za 3 preko 10 pokusaja, izuzetno snažan i odlično se snalazi oko koša može leđima ili iz pika, jedan baš baš interesantan igrač uloge

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Babaduka said:

Evo jedno interesantno ime, Darius Days, porobio u G ligi 24 poena 9 skokova, uz to iznad prosečan defanzivac jak kao bik, 37.5% za 3 preko 10 pokusaja, izuzetno snažan i odlično se snalazi oko koša može leđima ili iz pika, jedan baš baš interesantan igrač uloge

 

Je l ovog za bek šutera? Ni k od igre krilnog centra video nisam. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Lojd i Okobo se čine nedodirljivim, a ja bih voleo možda i kapitena njihovog Outaru. Ne znam da li mu je istekao ugovor, i da li će ga pustiti, ali baš zahvalan igrač. Pegla ozbiljno dobru odbranu, pogađa za tri, njega bih voleo.

Ako se ne varam Jakuba je produžio ugovor

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, medobrundo said:

@Guru jel postoji neki igrač na svetu, a da je prošao zvanična merenja, sa manjim rasponom ruku od našeg minijaturnog t-rexa iz Brazila?

 

Ne da ja znam, najbliži je Pjer Džekson sa 178 cm, Shane Larkin, JJ Barea i Filip Čović su već na impozantnih 180 cm. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...