Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

17 minutes ago, Borky said:

 

...kad ono i Frank Ntilikina isto kupuje lizalo i pitam ga jel dolazis u Zvezdu a on kaze "we will see".

Da ne bude bas ono 100% off topick jer svi jedva cekaju da opisu svoj dan 😄

Ja sam cuo da se Ntilikina zaljubio u najlepse boje na svetu prvi put gledajuci fudbalsku utakmicu Strazbur-Zvezda u gradu u kom je odrastao. Osnovni razlog je majstorija Ardijana Djokaja, kao i osecaj za moralnu pobedu i urodjena pravicnost malenog Frenkija posle one tragedije koju nam je priredio Gameiro.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Perkos2 said:

Čitaš li svoje upise ili mora da ih ponovo qvotujem

Znas li sta znaci "plasiranje Partizanstine"? Znaci lepo sam postavio pitanje, ne treba da kvotujes, nego da odgovoris.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ja sam cuo da se Ntilikina zaljubio u najlepse boje na svetu prvi put gledajuci fudbalsku utakmicu Strazbur-Zvezda u gradu u kom je odrastao. Osnovni razlog je majstorija Ardijana Djokaja, kao i osecaj za moralnu pobedu i urodjena pravicnost malenog Frenkija posle one tragedije koju nam je priredio Gameiro.

Jel su stvarne price da hoce u ugovor da stavi da prvi intervju u Srbiji radi sa Andjusem :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Prenosio si razne verzije istog nebuloznog teksta.

Pa zalite se Zurnalu, nije ovo RSB. Napisao sam "ako" je istina da se drzava pozabavi, ne vidim problem.

A plasiranje, propaganda, agenda i ostale teorije zavere pri pomenu Partizana, resavajte sami sa sobom, ne kacite se meni, nisam vam prava adresa, necu da se nastavljam sa vama poyy.

 

Link to comment
Share on other sites

Moje je mišljenje da je ova vest oko Mirotića namerno plasirana jer stvara win-win situaciju  za KKP.

Ako potpiše za njih, biće da je "uprkos ucenama i pretnjama ostao cvrst i nepokolebljiv u stavu da igra za klub i čoveka koji voli  i poštujebla bla bla...."

Ako ne potpiše, eto dobrog izgovora da su oni deo smišljene "politike ugnjetavanja KKP i favorizovanja drugih bla bla bla..."

Naš klub bi trebalo da reaguje i dokazima rasprši ovu spin mašineriju.

  • Like 17
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Pa zalite se Zurnalu, nije ovo RSB. Napisao sam "ako" je istina da se drzava pozabavi, ne vidim problem.

A plasiranje, propaganda, agenda i ostale teorije zavere pri pomenu Partizana, resavajte sami sa sobom, ne kacite se meni, nisam vam prava adresa, necu da se nastavljam sa vama poyy.

 

Tekst iz Zurnala koji se poziva na Telesport koji se poziva na ATV koji se poziva na Dan. U kojima se pominje rukovanje i sveta pravoslavna reč? To se treba uzimati za ozbiljno?

  • Like 11
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DrMV said:

Moje je mišljenje da je ova vest oko Mirotića namerno plasirana jer stvara win-win situaciju  za KKP.

Ako potpiše za njih, biće da je "uprkos ucenama i pretnjama ostao cvrst i nepokolebljiv u stavu da igra za klub i čoveka koji voli  i poštujebla bla bla...."

Ako ne potpiše, eto dobrog izgovora da su oni deo smišljene "politike ugnjetavanja KKP i favorizovanja drugih bla bla bla..."

Naš klub bi trebalo da reaguje i dokazima rasprši ovu spin mašineriju.

Ma kakvi win-win, uspeh je samo ako nateraju Mirotića da potpiše, inače je sveukupno blam godine. Bukvalno je za oduzimanje poslovne sposobnosti ako neko veruje u tekstove u kojima se pominje "sveta pravoslavna reč".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DrMV said:

Naš klub bi trebalo da reaguje i dokazima rasprši ovu spin mašineriju.

 

Čović umače pero u mastilo i kreće brzinom munje da sipa dokaze na papir, sve u skladu sa željama Zvezdaša. Problem je što ne postoji papir koji toliko istine može da primi, te će pojedini dokazi morati da budu prezentovani i na hepiju i pinku, koje pošten narod željan istine svakodnevno gleda. Čović se sigurno već čuo i sa popom iz manastira Temska, koji je ispovedio Nikolu - zbog zaveta neće izneti informacije u etar, ali daće nagoveštaj. Slučajno baš taj pop vozi Rendž Rovera sa prekucanom šasijom i čačanskim tablama.

Edited by medobrundo
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TB Told said:

Tekst iz Zurnala koji se poziva na Telesport koji se poziva na ATV koji se poziva na Dan. U kojima se pominje rukovanje i sveta pravoslavna reč? To se treba uzimati za ozbiljno?

 

Btw ATV je Dodikova tv.

Samo kazem.😏

Link to comment
Share on other sites

Sto je vec neko napisao, verovatno gube trku za pitpia Mirotica pa sad uvlace I navijace kako su mu pretili.  Pazi, da mu prete ti isti navijaci koji su mu dali nagradu za Zvezdasa godine I uvek masovno pozdravili svaki put u Pioniru? Malo ne pije vodu ta prica....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Leonard said:

Ali ovi sto traze i lajkuju da klub treba da izda saopstenje :lol_2:

Koliko treba da si.... da trazis 889. saopstenje nicega.

Nista onda....treba ih pustiti da oni kroje kapu po svojoj meri, a sve u ulozi žrtve, a mi ćemo ovde i po mrežama isterivati pravdu i ispisivati još 50-ak strana o Miroti.

12 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Mislim da je Nebojsa pisao saopstenja i kad Vesni zagore sarme ili Fica dobije trojku iz skoka u dalj, tako da ce zelje zvezdaskog puka mozda biti uslisene i nocas

To jeste tačno i to jeste naš (više Čovićev) ptoblem, ali ako je išta razlog za reakciju(saopštenje potkrepljeno dokazima), onda su to ovakve situacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Brat od Korneta said:

Informacije sa skupstine:

 

(ko zeli da veruje nek veruje ko ne zeli ne mora, ja samo prenosim sta je receno na skupstini)

 

Jedino u sta ovde moze da se veruje je da Vucic zeli da vidi oba kluba na krovu Evrope. Sto je samo po sebi porazno, da smo vec deceniju pretvoreni u porodicu u kojoj tata lopov kupuje deci najmoderniju opremu za gejming i izvodi ih u najskuplje restorane, a za njihovo obrazovanje ne daje bukvalno nista dok se majka samo smeska i klima glavom.

 

Objasnjenje sa zaradom od putarina, cena karata, turizma (hrle ljudi da vide najveci derbi na planeti!) je samo primer koliko clanovi kriminalne organizacije maskirane u politicku partiju vredjaju inteligenciju ljudima koji ovde zive. Pa ovo je jos bolje od Coviceve najave novog sponzora da bi se objasnilo otkud 2 miliona evra za Campazza.

 

Ako je to stvarno tako, zasto bukvalno niko u Evropi ne primenjuje taj model? Drzava da daje klubovima novac, pa onda da zaradjuje, pa dajte prestanite da nas lazete vise. Da je to stvarno tako, pa neko drugi bi se toga setio, ili je to Otac svih Srba prvi dosao na tako genijalnu ideju? Evo, ja predlazem da mu se za zivota podigne spomenik visine 100 metra u centru Beograda, vratice se brzo sve pare kroz hodocasca Srba iz inostranstva koji bi dosli da se poklone statui svog mudrog vladara.

 

Dalje, da li to onda znaci da Srbija nije zemlja kosarke, nego se navijaci lepe za uspeh i ogromne budzete? Pa kako sad to, a ljubav prema klubovima, a milioni navijaca, a kosarka kao nacionalni sport?

 

Ovo sa "zelimo i Partizanu uspeh u EL" je tako bljutavo da nemam reci. Ne, nego ili kazes da se nadas da ce "klub iz Srbije igrati F4 i da cemo navijati za KKP ako KKCZ ispadne ranije" ili reci ono sto mislis - da je neuspeh ako zavrsis losije plasiran od konkurenata. Podseca me ovo na saopstenja kako je fenomenalno "sto imamo dva predstavnika u EL" - naravno da je fenomenalno kada je jedan od tih klubova nas, da vidim da li bi VKCZ izdala isto saopstenje da se VK Radnicki i VK NBG plasiraju u LS? Pa naravno da ne bi.

 

65% budzeta je 12,5 miliona evra? Dakle, 20 miliona evra je ukupan budzet? I to sve uz porez koji je sramotno mali za ovakvo bahacenje - ali, zato je bitno da se KKP proziva sto ne placa porez. Mi smo izgleda otkrili naftu pa nam bogatasi placaju mizeran porez, pa bih rekao da ne moraju ni to da plate, neka nam smanje plate da gledamo jos vece silovanje zdravog razuma, sta smeta? Ionako cemo izglasati ovu bandu na vlasti i sutra i za dve godine i dok god treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možete da navijate za jedne ili za druge, ali ovo što smo večeras videli može da provali bukvalno svako sa dva grama mozga. Školski primeri naručenih tekstova, iste rečenice, isti tekstovi, isti "krivac" ako se transfers ne ostvari, "pretnje" koje do pre neki dan "nisu bile ozbiljne", danas su odjednom ozbiljne. Umešanost BIE i predsednika 😂 citiranje "Informera" od strane "novinara" koji se istog gnuša. Razni "dobro obavešteni" portali iz CG i Republike Srpske, itd. itd. I na kraju DATA REČ i spremanje terena ako se ta data reč ne ispoštuje, i sve što ide uz to. Jedno je sigurno, tom čoveku će presesti boravak u Beogradu, ali ne zbog navijača Crvene zvezde, nego zbog ljudi koji na njega vrše nenormalan pritisak. Da je "živ" Hemofarm, imao bi šta da kaže.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Webad said:

Najezda novih forumasa kao penzionera u lidl za piletinu 😁

Dobro veče, gde su frižideri? 😄

 

Pratim forum već nekoliko godina, napravio nalog da pomognem da dodjemo do 1000 strana na temi.

Ima achievement, na 1000 se otkljucava Kalina.

  • Like 8
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Ako je neko od Zvezdasa zaista pretio Miroticu, treba drzava da reaguje.

Bolesnicima treba stati za vrat!

Kako to zamisljas da se desi zapravo?

 

Halo Nikola, ovde biiiiip, nemo da ti je palo na pamet da potpisuješ za komšije, Ostroga videti više nećeš!

 

E, čekaj a ko su tebi komšije...crni ili crveni...za kog ne smem da potpišem...?

 

Tu tu tu tu tu tu...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Elem, Zenit se ranije tokom dana zahvalio Tompkinsu. Ne bi me cudilo da ga pojurimo.

Ja pitah danas jel može još da igra ozbiljnu košarku i EL, i kakav je bio u Zenitu, ali odgovora nema, vrv ga niko nije gledao 😂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

Kako to zamisljas da se desi zapravo?

 

Halo Nikola, ovde biiiiip, nemo da ti je palo na pamet da potpisuješ za komšije, Ostroga videti više nećeš!

 

E, čekaj a ko su tebi komšije...crni ili crveni...za kog ne smem da potpišem...?

 

Tu tu tu tu tu tu...

Manastir koji koristis za sprdnju ima ogromnu vrednost ne samo kod srpskog naroda,  vec nasiroko, tako da mi nije smesno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...