Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

8 minutes ago, dundermifflin said:

 

Decko puni 27 za mesec dana. Kad nije naucio do sada, nece nikad

 

Dao je trojku u 4. mecu koja je prelomila tekmu i to hladan. Kod njega je problem glava. Ali svakako nece imati puno prilila ni da sutira.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheVojkanBencic said:

.......
Ali se apsoliutno slažem da treba da se uradi nešto po tom pitanju, primer je Đokovićev sin gde mu tata navija i po nekim rečima i finansijski podržava KKCZ, a mališa mu navija za Partizan...



 

I gospodja navija za KKP.:classic_biggrin:

 

Spoiler

xhrIRX4.jpg

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Pa covek to i kaze. Nas ima najvise od svih navijaca ali nismo pokazali da volimo kk kad mu je bilo tesko.

 

Takodje mislim da necemo ispunjavati arenu ni ove godine.

Ne bih se složio sa napisanim. I kad je bilo teško navijači su bili uz klub a njihov broj nije bio mali. Možda ne da napune Arenu ali dovoljan da se čuje gde treba.

Link to comment
Share on other sites

 

11 hours ago, dabljuroligbringer said:

 2019-2020, Лоренцо Браун, Пантер, Берон, Лукас, Џенкинс, Стратос, Браун, Оџо, Гист

 

jbt kakav je to tim bio na papiru... do sad ubedljivo najskuplji. kad se setim da smo gistu dali milion za dve godine i da nam je to tad bila ogromna cifra... 

zo, panter, bili, djenka... 

auh.

 

8 hours ago, quentin said:

Ja mislim da bi mali Brazilac mogao sve da nas iznenadi, mislim pozitivno.

 

postaje ljubimac navijaca 101%. 

 

4 hours ago, Bobby Shurda said:

spacer.png

 

jao tradizione i +35 dok vepar prede ^^

nepocenjivo

 

ju risiv a lej ap form d midzet x2

vi hev tu rispekt as ez hjumen biings!

 

mnogo jaka sezona. 

 

3 hours ago, Smrtokapa said:

Oćemo li u Shabazz na VASAR?

 

Ja sam krenuo sporednom stazom i odlučio se za Gudrajtes.

 

gudra se usvaja.

 

14 minutes ago, Čvarkov said:

Mene više brine toliko potpisa, a niko suzu da pusti...

 

5 min posle lazarevic zvanicno i eto suza radosnica... 😄

 

ali kvote kladionica za osvajanje el... 9 ekipa u rasponu od 7 do 11. 😄

ne znam da li je ikada vidjeno ovako nesto?

jos mi ni nismo u tih 9. 

u subotu na nas bilo 35, u nedelju max 30, u pon 25, danas vec max 20... 

ko je uzeo uzeo je.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Aj da se istresu na Lazarevića ovi što su se istresali i na Teodosića, Davidovca i Mitrovića početkom jula kad smo se opraštali sa sledećom sezonom i kad nam je propao prelazni rok, pa da nastavimo dalje.

Moze, decko nije za 12. Samo je njegov ugovor u kategoriji bagatele, u odnosu na ugovor Davidovca koji kao bekap ima platu kao neke prve opcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan TIM u pravom smislu te reči, ne mora , niti može da ima 12-15 ubica kao sto su Šabazz ili Teo.Lazarević nije mnogo talentovan definitivno, ali je veliki radnik i prihvata svaku ulogu koju mu trener dodeli, da li na 2min(da napravi par faulova i iseče protivnički nalet). ili na 15-20min.(kada stavi u džep Mirotu ili Clyburna).

To je zahvalan igrač rotacije, a pritom je jeftin i domaći igrač, tako da je i ovo dobar potez obzirom da se Stefan neće buniti ili kvariti atmosferu u ekipi ako na 70%utakmica bude pored klupe.

Ajde da mi završimo još 2 nosioca, pa na trening i u halu, ami navijači da pohrlimo na blagajne,jer Duško i ovaj skup momaka zaslužuju bezrezervnu podršku pune Arene.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Negde pročitah da Šengelija zarađuje preko 2,5 miliona u Virtusu. Imajući u vidu dosadašnja pojačanja na visokim pozicijama, da li mislite da treba da ga potpišemo za taj novac ili je bolje da te pare utrošimo na Ntilikinu / Lojda / Higinsa / Hilijarda i neku skromniju opciju na četiri?

Edited by cobi996
..
Link to comment
Share on other sites

moram priznati da mi je ulepšalo dan što je gomila neki tw profila prenelo moj spisak pomoćnika sa sve dr zgembom

EDIT : što je najgore nisam uopšte hteo da baitujem ljude nego ono, da dam (tm) foru

Edited by Mairosu
  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 28
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, cobi996 said:

Negde pročitah da Šengelija zarađuje preko 2,5 miliona u Virtusu. Imajući u vidu dosadašnja pojačanja na visokim pozicijama, da li mislite da treba da ga potpišemo za taj novac ili je bolje da te pare utrošimo na Ntilikinu / Lojda / Higinsa / Hilijarda i neku skromniju opciju na četiri?

На виртусовом форуму кажу да Шенгелија има 2 милиона и они би се тог уговора у суштини радо одрекли.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Шеф стручног штаба said:

На виртусовом форуму кажу да Шенгелија има 2 милиона и они би се тог уговора у суштини радо одрекли.

Uh, ja bih to obišao, preskočio, kako god ... valjda ima i plan C

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mairosu said:

moram priznati da mi je ulepšalo dan što je gomila neki tw profila prenelo moj spisak pomoćnika sa sve dr zgembom

EDIT : što je najgore nisam uopšte hteo da baitujem ljude nego ono, da dam (tm) foru

*tw insajdera haha

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...