Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ne znam koliko je ovo(preplacivanje Sabaza) dobar(los) posao, obzirom da je tu vec preskupi(papreno) Teo(penzos), i da mali(talentovani) Top nece videti parket zbog svega toga, ali znam da je ovo poslednji ekser koji nam je gazda(Ćoki) zakucao, posle ove sezone(ako ne i u toku iste) treba nabaviti dovoljno velik katanac, ko zadnji izidje neka ugasi svetlo!

 

 

Salu na stranu, htedoh dati omaz bivsem kolezi.

 

Posle svega, uz najavljenog Sengeliju i tog preko potrebnog beka, moram priznati da bolji tim nikada nismo skrojili. Ovo je ozbiljan posao!

Dusko imas sve sto ti treba, na tebi je ostatak.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Zvanično piće KKCZ

 

spacer.png

 

Mesto gde će da se kupuju tike

 

spacer.png

 

 

 

 

ja idem po neku rakiju, vi pijte buzz ja ću booze

 

unapred se izvinjavam ako danas krenem da serem i prolivam više nego obično

  • Like 4
  • Love 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

ja idem po neku rakiju, vi pijte buzz ja ću booze

 

unapred se izvinjavam ako danas krenem da serem i prolivam više nego obično

 

Ako imaš neku kajsiju pošalji malo, igra i Nole danas :lol_2: 

 

Btw, ovo je idealna prilika da ostvarite saradnju, podignete im sales pa da vas sponzorišu... Nnč

Link to comment
Share on other sites

Imao sam dobar feeling za ova dva zadnja potpisa i to sam i rekao. Jednostavno sam znao da će se desiti. Svaka čast za nove akvizicije ali tu još nije kraj :bravo:

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbt, zurnal ubo nesto. :classic_huh: Bas sam zadovoljan Sabazom, samo da ga zdravlje posluzi. 

 

Po prvi put nema najave za dalje aktivnosti, ne bi me cudilo da smo zatvorili roster, eventualno jos Sengelija. Dakle neka od ove dve varijante:

 

Nejpir, Teo, Topic                       Nejpir, Teo

Nedovic, Hanga                         Nedovic, Hanga

Gedraitis, Lazic                          Gedraitis, Davidovac, Lazic

Simonovic, Davidovac               Sengelija, Simonovic

Tobi, Bolomboj, Mitrovic            Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Ne vidim stvarno prostor za Lojda ili bilo kakvog beka, Lazic bi izleteo iz 12 sto zvuci kao SF. I ovako ga cekaju mizerni minuti, a Lazarevic je izvesno bivsi.

Edited by fradler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

U narednim danima ocekujem i Shengeliu da ozvanice … A sto se tice beka mislim da ce da se tu ceka da ispadne pravi igrac, to jest famozni last cut.

Mislim da ako su Frenkie/Harrison dostupni vec sad, nema se sta cekati. Bolje od toga nece biti 100%, obojica su strasni igraci za Evropu

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mind. said:

Uz Kalinića od pre dva i Nedovića od prošlog leta, definitivno najomiljeniji potpis u KKCZ.

Kakva igračina je došla kod nas, ovo nije realno, aj nek je sa srećom pa da dižemo triplu krunu! 

Izvini, cemu manjak ambicija... Kls, Kup, Aba, El, 4 trofeja! Jedino ako nisi mislio na obaranje forme za kup 😉😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Mislim da ako su Frenkie/Harrison dostupni vec sad, nema se sta cekati. Bolje od toga nece biti 100%, obojica su strasni igraci za Evropu

Da, da i ja se nadam tom tipu igraca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

Ako imaš neku kajsiju pošalji malo, igra i Nole danas :lol_2: 

 

Btw, ovo je idealna prilika da ostvarite saradnju, podignete im sales pa da vas sponzorišu... Nnč

Pfff...samo šljiva.

Još Lojd i Kalina i da se zatvara radnja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

Mislim da još stiže samo jedan igrač i to spolja. Nema nažalost mesta za Šengeliju, biće gužve tu jer očekujem da Tobi i Bolomboj, kao i Simonović i Bolomboj budu često zajedno na 4,5.

Nema šanse da Duško uđe u sezonu bez pf-a kalibra el startera.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...