Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Insajderi ponešto znaju, ali u osnovi pipkaju u mraku. Ne treba ih osuđivati, uglavnom su korektni ljudi koji podijele šta znaju, samo ih ponekad ponesu emocije, što je ljudski.

Jedino ne volim one rebuse i pizdarije...

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

KKP je svakako podigao ljestvicu dodatno sa dovođenjem najskupljeg igrača u Evropi, treća godina željkovog projekta i ide se all in reklo bi se,  ali smo i mi dobili sredstva da budemo konkurentni u EL.

 

Mislim samo uporedite ovo do sada sa Dzonijem, Hollandom, Bentilom i Martinom, da se ne zajebavamo.

 

 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

@Miki28, daj nekih fewlinersa za ovog lika

A nije igrao nesto u Lejkersima.

Odlican defanzivac, kradljivac lopti, brze noge i ruke. Ima dobar pregled igre, gleda da ubrza tempo.

Sut je dosta problematican, jak ulaz mada nije raznovrstan, ljevoruk. 

Mogao bi biti ozbiljan igrac u Evropi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

A nije igrao nesto u Lejkersima.

Odlican defanzivac, kradljivac lopti, brze noge i ruke. Ima dobar pregled igre, gleda da ubrza tempo.

Sut je dosta problematican, jak ulaz mada nije raznovrstan, ljevoruk. 

Mogao bi biti ozbiljan igrac u Evropi. 

Bas ozbiljan igrac u Evropi*

Nije toliko ni operisan od napada,u odbrani sve ima,atletican,bomba igrac.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, quentin said:

Insajderi ponešto znaju, ali u osnovi pipkaju u mraku. Ne treba ih osuđivati, uglavnom su korektni ljudi koji podijele šta znaju, samo ih ponekad ponesu emocije, što je ljudski.

Jedino ne volim one rebuse i pizdarije...

Mislim da je skroz realno i da iz kluba nekada namerno puste lazne informacije, a istinu zadrze samo u uskom krugu ljudi.  Pretpostavljam da se svakakve igrice igraju na trzistu i da nije bas najpametnije tek tako deliti informacije iz kluba. Ovi ljudi koji se javljaju (prvenstveno mislim na Markosa i Mileta) i dele sa nama sta su culi su sigurno dobili informacije od nekog pouzdanog, ali ne mora znaciti da su te informacije istinite, a oni to ne mogu da znaju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sector said:

KKP je svakako podigao ljestvicu dodatno sa dovođenjem najskupljeg igrača u Evropi, treća godina željkovog projekta i ide se all in reklo bi se,  ali smo i mi dobili sredstva da budemo konkurentni u EL.

 

Mislim samo uporedite ovo do sada sa Dzonijem, Hollandom, Bentilom i Martinom, da se ne zajebavamo.

 

 



Svakako, vec je receno, nije obradovic tu da bi statirao. Mirotic 3.5 miliona evra, Panter 2,2, Lidej 2 za ovu sezonu. 
 

Donedavno su ovo bili godisnji budzeti oba kluba. Mi imamo nase sanse, sve zavisi od Sabaza i cetvorke. Ako dodje Kalinic, mogu da se slikaju sa sve Miroticem, za sve ostalo, mozemo da pricamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Firga said:

Ma nema od toga nista, vec bi se ozvanicilo. Samo da ne bude opet umesto njega neki Adams.

 

Iskreno i ja taj osecaj imam. Da je Napier zavrsen mislim da bi vec ozvanicili poput zadnja tri igraca. Dodaj jos i njegov misteriozan (Ovde je bio okacen) tvit bas kada su se pojavljale glasine da je zavrsen. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Sector said:

KKP je svakako podigao ljestvicu dodatno sa dovođenjem najskupljeg igrača u Evropi, treća godina željkovog projekta i ide se all in reklo bi se,  ali smo i mi dobili sredstva da budemo konkurentni u EL.

 

Mislim samo uporedite ovo do sada sa Dzonijem, Hollandom, Bentilom i Martinom, da se ne zajebavamo.

 

 

Mene i dalje boli što je vrhovni rekao da su dobili ko pleve a naši ćute. Tako da sam saglasan da smo i mi konkurentni  ali mi sve ovo izgleda kao međusobno odmeravanje sa prekoputašima a imam slabo srce i nerviram se. Ajmo u nove pobede!

Link to comment
Share on other sites

Под условом да долази Шабаз и још један високи (Шенгелија), волео бих да ако доводимо неког бека, то буде неки комбо бек који игра добру одбрану. Од слободних у Ел нпр. Смит из Албе, а свакако да би овај Харисон био одлична опција. Не верујем заиста да постоји и 5% шансе да дође Лојд, то је баш научна фантастика у овом тренутку.

Дакле, првих 12:

PG) Нејпир, Смит(1/2), Тео

SG) Ханга(2/3), Неда

SF) Гедраитис, ДеДа(3/4)

PF) Токо, Симон

C) Тоби, Лука, Боломбој

 

Овако бисмо доста лакше сварили Теа и имали више могућности да га уклопимо у петорку када му иде и има смисла да игра, а да не трпимо превише назад. Наравно, коментаришем кошаркашки чисто, у складу са оним што се може чути око појачања итд. Нисам неки љубитељ овако скупог ростера, и не бих имао ништа против да све ово изгледа доста скромније.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Ajmo malo optimizma po ovoj vrucini. Ako smo sa onim rosterom imali 17/17 Koj cemo odnos imati sa ovim timom koji je u pripremi?

Htedoh da napišem...Jedan dan ako nekog ne parafiramo, odmah kataklizma...Adamsi i ekipa 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Ajmo malo optimizma po ovoj vrucini. Ako smo sa onim rosterom imali 17/17 Koj cemo odnos imati sa ovim timom koji je u pripremi?

 

Само здравља и да гледамо како уклопити у складну екипу оволико нових играча.

Link to comment
Share on other sites

Шефе који ти је враг? Лука не може бити други центар. Ако је Лазић 13.   ко су 14. и 15. играч? Не знам зашто су људи нервозни? Одмотавање у Барси само што није почело, видећемо за Калину дефинитивно врло брзо. Дефанзивни бек поред неконстантног Недовића ми је некако чудно.  Тачно је да фали атлетике у спољној линији.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Topic - pozajmica ? Velika steta

 

Lazic - 90% produzenje ugovora

 

Ilic - ? Pozajmica ?

 

Lazarevic - ? Mozda ga ostaviti za aba je vise nego koristan da se ne lome nosioci ?

 

Kuzmic - ovaj covek je neunistiv ali samo 3 minuta posle je unistiv ?

 

Raduljica - jbt ladno Raduljica ,prijatelji braco kumovi ( jel bese Keselj odradio 2 godine ugovora ovo na kraju ? )

 

Dzoni Ivanovic - hvala brate i srecno 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...