Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

O čemu li u ovom trenutku razmišlja Dalibor Ilić? 

Da mora jos mnogo da napreduje da bude u 12 nekog ozbiljnog tima u Aba ligi. Najbolje kad se sve kompletira, da se posalje na pozajmicu pa da vidimo kako ce dalje napredovati.

 

Tanak igrac sa onim izdanjima prosle sezone, jako sporo razmislja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bosMan_jr said:

A jbga Miki, nije ni to racionalno, da potpisujemo likove za 500-600k da nam ne budu stalno u 12. 
 

2 kapitalca da, Shabaz ce biti bomba samo da dodje, ali me brine jedna od ove dve opcije:

 

1) trojke su Hanga/Lazic/Davidovac

 
ili 

 

2) cetvorke su Davidovac/Simonovic

 

a nije nemoguce uopste da ce biti nesto od ova dva, jer mnogo igraca nam fali ako nece biti nista od ove dve opcije

Mislim da opcija 1 ima smisla ako dođe Mirotić, a opcija 2 ako dođe Kalina

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Plata onog, plata ovog.

Para imaju tako da sacekajte da kompletiraju tim pa onda pljuvacina. 

 

Dovesce jos nekoliko igraca ali trebaju 2 kapitalca. Vjerujem da Dusko ima nesto u rukavu

 

Upravo to, ako ima para daj ih za jednog igraca koji ima neosporan kvalitet i koji ce ti podici ekipu. Ne vidim sta dobijamo Simonovicem i Davidovcem (manite me napretka u VTB ligi, znamo svi i njegove vrline i njegove mane) a da to nismo imali prosle sezone. Da li se ovo zove iskorak? Pritom nemam primedi za centarsku poziciju niti za dolaske ostalih igraca. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Da mora jos mnogo da napreduje da bude u 12 nekog ozbiljnog tima u Aba ligi. Najbolje kad se sve kompletira, da se posalje na pozajmicu pa da vidimo kako ce dalje napredovati.

 

Tanak igrac sa onim izdanjima prosle sezone, jako sporo razmislja.

 

Al nije sam sebi dao ugovor na 4 godine.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ја то све видим овако:

Центарска линија Тоби, Боломбој, Митровић.

Симоновић је замена за Петрушева, чека се стартер као замена за Бентила.

Давидовац је замена за Лазаревића са којим се неће продужити уговор.

 

Super je to, na 4 sve isto, a na 5 Tobey i Bolomboy umesto Martina.

 

A tek ovo, ima se moze se, ako Real moze da ima 15 skupih mozemo i mi je takva blasfemija i to dolazi od navijaca koji su do skoro moralisali na potpise Puntera i LeDaya.

 

Sto se mece tice, sve super, Campazzo je otisao jos da Mirotic i Kalinic ne dodju pa mogu da dovedu i 20 skupih igraca, mnogo je to meceva, jedno 2 ozbiljna u ABA ligi. Samo, najbolje prolaze ekipe koje su uigrane i u kojima se zna ko ulazi, a ko izlazi, tako da - srecno sa ovim rosterom i zeljama. Ja svakako necu navijati za ovakvu travestiju od poslovanja.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Guru said:

Bolomboy i Tobey su već dobar i smislen tandem na 5, ne znam samo šta nam je trebalo da potpisujemo Mitrovića, Davidovca i Simonovića i pravimo nepotrebnu gužvu.

 

Ne pravi se guzva treba da imas tri petice i tri igraca na poziciji 3, kako ce imati vrlo verovatno svi timovi u Evroligi.

 

Kalinic/Giedraitis, Davidovac, Lazic

Pojacanje, Simonovic

Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Ne znam zasto nisi verovao u to da su Davidovac i Mitrovic planirani za bek ap igrace, da cemo imati izbalansiran tim i ne razumem cemu uopste sumnja u bilo sta kad imamo Duska za trenera+jasno znacajno veci budzet nego proslog leta, covek koji je citavu karijeru igrao sa 2/3 dobra defanzivca u petorci, al dobro ti si bar posten pa si popustio  kad si se uverio sad kad je zvanicno ono sto sam ti pisao vise puta, ima i onih koji su pisali negativne komentare nakon Tobija a sad ih nema i po svemu sudeci nece ih ni biti neko vreme jer nemaju na sta da opljunu na bukvalno savrsenu centarsku liniju kakvu smo oduvek prizeljkivali od 3 razlicita tipova centara gde imas mix svega i sut i igru u reketu i odbranu i sasvim dobar skok sveukupno  i gde mozes da miksujes u zavisnosti od mec apa da li nam treba Bolmboj za 25 minuta dobre defanzive gde nema smisla da koristimo Mitrovica uopste a morali smo prosle sezone ili gde ce moci Mitrovic da odigra 20 minuta protiv centara protiv kojih moze da upotrebi svoj napadacki kvalitet. Od Tobija se svakako ocekuje da bude starter odnosno igrac sa najvise minuta na toj poziciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Super je to, na 4 sve isto, a na 5 Tobey i Simonovic umesto Martina.

 

A tek ovo, ima se moze se, ako Real moze da ima 15 skupih mozemo i mi je takva blasfemija i to dolazi od navijaca koji su do skoro moralisali na potpise Puntera i LeDaya.

 

Sto se mece tice, sve super, Campazzo je otisao jos da Mirotic i Kalinic ne dodju pa mogu da dovedu i 20 skupih igraca, mnogo je to meceva, jedno 2 ozbiljna u ABA ligi. Samo, najbolje prolaze ekipe koje su uigrane i u kojima se zna ko ulazi, a ko izlazi, tako da - srecno sa ovim rosterom i zeljama. Ja svakako necu navijati za ovakvu travestiju od poslovanja.

Uh, kako si ljut...

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ne pravi se guzva treba da imas tri petice i tri igraca na poziciji 3, kako ce imati vrlo verovatno svi timovi u Evroligi.

 

Baskonia, Zalgiris, Alba i Asvel ce imati 6 iskusnih evroligaskih opcija na 4 i 5?

 

@TheVojkanBencic A ti si registrovao da to napises? Ili se si samo klon? Pa ne zna se sta je gore.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Al nije sam sebi dao ugovor na 4 godine.

 

tad nismo znali da smo ovoliko bogati

 

sad smo u fazonu da ubacimo Dalibora Ilića u kesu i zakačimo na kontejner, pa da pokupi neko kome treba

  • Like 3
  • Ha-ha 16
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Upravo to, ako ima para daj ih za jednog igraca koji ima neosporan kvalitet i koji ce ti podici ekipu. Ne vidim sta dobijamo Simonovicem i Davidovcem (manite me napretka u VTB ligi, znamo svi i njegove vrline i njegove mane) a da to nismo imali prosle sezone. Da li se ovo zove iskorak? Pritom nemam primedi za centarsku poziciju niti za dolaske ostalih igraca. 

Evo vidis da svi zivi bruje oko Shabazza? Jel to kapitalac? Decko je brutalan igrac. Na to vrvt ce jos jedan kapitalac i onda jos 2-3 potpisa da zatvorimo tim. U zavisnosti od tog 2 kapitalca vidjecemo koje pozicije ce se traziti.

Davidovac ce biti kao i Mitar, 3 opcija i u zavisnosti od situacije. Svakako da cu prije imati Mitra kao 3 opciju ili Davidovca nego ono sto sam imao prosle sezone a to su Kuz, Lazarevic i Ilic. Mani me ih

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Al nije sam sebi dao ugovor na 4 godine.

Nije ali od tog momenta pa preko prosle jeseni i sada stvari su se zestoko zaokrenule. Nasli smo i mi neke njive po Vojvodini😀

Jbg jednostavno decko nema kvalitet ios uvijek da bude role player u ovoj ekipi koju Dusko pravi

 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Super je to, na 4 sve isto, a na 5 Tobey i Bolomboy umesto Martina.

 

A tek ovo, ima se moze se, ako Real moze da ima 15 skupih mozemo i mi je takva blasfemija i to dolazi od navijaca koji su do skoro moralisali na potpise Puntera i LeDaya.

 

Sto se mece tice, sve super, Campazzo je otisao jos da Mirotic i Kalinic ne dodju pa mogu da dovedu i 20 skupih igraca, mnogo je to meceva, jedno 2 ozbiljna u ABA ligi. Samo, najbolje prolaze ekipe koje su uigrane i u kojima se zna ko ulazi, a ko izlazi, tako da - srecno sa ovim rosterom i zeljama. Ja svakako necu navijati za ovakvu travestiju od poslovanja.

Којих то скупих? У овом тренутном саставу не рачунам Шабаза јер није званично само Недовић је милионски. Значи ако су дошли из Реала и Олимпијакоса они су аутоматски скупе опције нема везе што су били трећи центри тамо? Не мораш навијати, пусти нас који хоћемо.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...