Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Markoss said:

Kampaco ima ponudu od nas, 6 miliona za dve godine. Ima i ponudu Reala, ali za manje para. Jos uvek nista nije done deal, u igri smo. Kampaco hoce tamo, ali Real nesto zateze i jede govna, nisu se bas nesto ocigledno u ljubavi razisli, pa neki ljudi tamo bas i nece da ga vide u klubu. Nadam se da to moze da nam bude karta da ga privolimo da ostane.

 

Ponudjeno je i Miroticu, identicno, 6 miliona za dve godine. On jos uvek nista nece da sece i odlucuje, hoce da odmori prvo. Mene je vrlo iznenadilo sto nece u Oli, video sam ga vec tamo. Ima ponudu i Partizana, identicnu kao i nasu. 

Da li je istina da ako Kampaco ne potpise za nekoga do 15.07. da ce se automatski aktivirati ona +1 i da ce biti pod ugovorom sa nama za narednu sezonu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Ima ponudu i Partizana, identicnu kao i nasu. 

 

šta bi bila logika partizana, pošto su potpisali ledaya? mislim, kapiram ja da mirota i u barci retko igra preko 22-25mins ali nekako mi ne izgleda logično da ljute ledaya, možda krene da ih šutira onako nogama po svlačionici. jasno je da se mirotić ne propušta a opet, jako bih bio iznenađen da završi tamo pa dele PF ili da ga željko ubedi da treba da igra 5icu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Ne mogu da se ne obradujem Teodosicu, jebiga.

 

Sto se malog Topa tice, potpisace ugovor s nama, ali nece igrati za nas sledece sezone. Ideja kluba je FMP, ali ideja Milenka je Mega, tako da mislim da ce u Megu. 

Zvezdina deca letece na keca.

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Stanko1997 said:

Imaš neki odgovor osim neuspele ironije ili jok?

 

Tea je Virtus teo ali ne po traženoj ceni i to su jasno izneli u medijima.

Igrao je zadnju sezonu za 2.1-2.3 miliona i može se pretpostaviti koliko je tražio za tu "and1" sezonu koju su mu ponudili.

Ja sam mišljenja da im je tražio 1.5M a da je onda prihvatio najbližu a možda i jedinu približnu ponudu koju je dao Čoki...jer ''obeć'o sam deci''.

Iz ugla Tea...''...što bi ja igrao za cifru manju od Nedovićeve koji ima trogodišnji ugovor''.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Zvezdina deca letece na keca.

 

 

 

Milenko hoce da mali ide na pozajmicu i da odigra stabilnu seniorsku sezonu. Dusko je hteo da mali bude u 12, i Nebojsa isto (mada gura i FMP), ali na kraju je napravljen takav dogovor, da Nikola potpise i odigra sezonu za Megu. 

3 minutes ago, uini said:

 

šta bi bila logika partizana, pošto su potpisali ledaya? mislim, kapiram ja da mirota i u barci retko igra preko 22-25mins ali nekako mi ne izgleda logično da ljute ledaya, možda krene da ih šutira onako nogama po svlačionici. jasno je da se mirotić ne propušta a opet, jako bih bio iznenađen da završi tamo pa dele PF ili da ga željko ubedi da treba da igra 5icu

 

Ako ti neko kaze, imas 6 miliona za dve godine za Mirotu ili nemas tih 6 miliona, jebiga, ne verujem da ce u KKP da kazu - ne treba, imamo Ledeja.

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Da li je istina da ako Kampaco ne potpise za nekoga do 15.07. da ce se automatski aktivirati ona +1 i da ce biti pod ugovorom sa nama za narednu sezonu?

 

Kampaco kao i Vildoza ima izlaz iz ugovora za 100k, tako da nisam siguran koliko je taj datum toliko bitan. 

  • Like 5
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Milenko hoce da mali ide na pozajmicu i da odigra stabilnu seniorsku sezonu. Dusko je hteo da mali bude u 12, i Nebojsa isto (mada gura i FMP), ali na kraju je napravljen takav dogovor, da Nikola potpise i odigra sezonu za Megu. 

 

giphy.gif

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Bold 1: da te pitam, onako ljudski... na osnovu čega ti ovo tvrdiš? Gledao u pasulj, kuglu, kontaktirao baba Vangu? Nije Teodosić Wbrook kome fizikalije idu na dole sa godinama, ako postoji plej koji ne zavisi od toga, to je on.


Bold 2: pošto ste podrazumevali da bi Campazzo ili Clyburn ponoviili svoje poslednje sezone... a šta podrazumevati, bukvalno samo za to postoje podaci?

B1: ekstra, igra miloš do 50. godine, jer...ne zavisi od fizikalija

 

B2: koji smo to MI podrazumevali bilo šta vezano za klajburna? što se tiče kampaca, kao što sam napisao i za teodosića. sa 32 godine bih očekivao da može da ponovi sezonu, sa 36-37, pa....videćemo. nije da mu ne želim da ima 20+10

a pošto ne zavisi od fizikalijatm, ne znam što i dalje nema cska statistiku xD

 

niko nije baba vanga ovde, samo pišemo očekivanja/strahove/nadanja, kao i za sve ostalo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

 Ali da se vratim na poentu, pretera ga baš.

Slažem se da je preterivanje sa FMP arenom, ali ovo veliko razočarenje je došlo zbog vere da neće biti Čovićevskih potpisa ove sezone, jer je Duško tu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je pozajmica Topića loša stvar. Narodski rečeno daleko od očiju, daleko od srca. Mislim da bismo sa jednim jakim plejom plus Teodosićem mogli sebi da priuštimo da imamo Topića kao projekat kluba, posebno jer i Nedović može biti na prenosu lopte. Ovako, pitanje je da li ćemo opet trbuhom za kruhom da krećemo u ignorisanje naših klinaca.

Doduše, tu ima puno i u tome kako ga Duško vidi za narednu sezonu. Ako trener misli da mali još nije dovodljno dobar ni za ABA ligu, onda ok. Ali kako onda Mega hoće da mu da šansu? 

Mislim da minuti Topiću mogu da budu žrtva kluba, neće taj mali sam da nam usere sezonu, videlo se da je jako pametan klinac i da mu je glavni problem fizikalija što će naravno da popravi.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

 

Iskidali smo ga sa ponudom. Sreća pa ni on nema gde...:smiley33:

Sledeće nedelje isti tekst samo Hangina fotka.

 

Pa pazi, mislim da nema igrača Panatinaikosa kojem nije pala cena posle zadnje sezone. Tako da teško da će neko drugi da mu ponudi više od toga, naravno pod uslovom da je ovo tačno.

Link to comment
Share on other sites

Shvatam da Topić treba da ima sigurne minute, ali nekako mi se čini, ako ga Miško uzme u Megu i od njega napravi projekat, podredi tim njemu, to teško da će to biti zato da bi ga vratio u Zvezdu sezonu kasnije.

Edited by quentin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Mislim da je pozajmica Topića loša stvar. Narodski rečeno daleko od očiju, daleko od srca. Mislim da bismo sa jednim jakim plejom plus Teodosićem mogli sebi da priuštimo da imamo Topića kao projekat kluba, posebno jer i Nedović može biti na prenosu lopte. Ovako, pitanje je da li ćemo opet trbuhom za kruhom da krećemo u ignorisanje naših klinaca.

Doduše, tu ima puno i u tome kako ga Duško vidi za narednu sezonu. Ako trener misli da mali još nije dovodljno dobar ni za ABA ligu, onda ok. Ali kako onda Mega hoće da mu da šansu? 

Mislim da minuti Topiću mogu da budu žrtva kluba, neće taj mali sam da nam usere sezonu, videlo se da je jako pametan klinac i da mu je glavni problem fizikalija što će naravno da popravi.

 

Sta znam, tesko je tvrditi za nesto da ce mu sigurno u ovom trenutku biti najbolje, ali po meni je ok da nakon sezone u kojoj je okusio seniorsku kosarku i igrao KLS sada predje na Aba nivo. Za njega u ovim godinama je to i vise nego dobar izazov, ipak pricamo o detetu od 18 godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Markoss said:

Ne mogu da se ne obradujem Teodosicu, jebiga.

 

Sto se malog Topa tice, potpisace ugovor s nama, ali nece igrati za nas sledece sezone. Ideja kluba je FMP, ali ideja Milenka je Mega, tako da mislim da ce u Megu. 

 

Po meni jos jedan fail.

 

1 hour ago, srlepajce said:

 1+1 izgleda

 

The Walking Dead Sxx?

 

'naci 

?, Teodosic (bar se nadam da nece biti startni), ?

?, Nedovic

Lazic, Lazarevic

?, Davidovac

?, Simonovic, Mitrovic

ili tumbajte po pozicijama kako god hocete jer od ovog ne moz' pita  :thumbup:

 

Obecavajuce, not!, zanimljiva igra velikog Dr.Mr.Nebojse :whistling:

 

 

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...